1 yıl

En i̇yi Geforce Now oyunları nelerdir?

GeForce Now oyunları neler, hangi oyunları oynayabilirim? Sizin daha önce oynayıp sevdiğiniz oyunlar var mı?

En i̇yi Geforce Now oyunları nelerdir?
1 2

Çok Süper Cevap

 • GeForce Now'daki En İyi Ücretli ve Ücretsiz Oyunlar

  GeForce Now piyasadaki görüntü işleme konusunda en iyi firma olan Nvidia tarafından sunulan bir oyun oynama sistemidir. Amacı kullanıcıların bilgisayarlarında güçlü bir grafik işlemcisi olmasa bile yüksek performanslı oyunlar oynayabilmelerini sağlamaktır. Bu oyunların Nvidia sunucularında çalıştırıyor ve sizin sisteminiz yetersiz olsa bile oynayabiliyorsunuz. Hem de mobil veya tablet gibi cihazlardan da bilgisayarla uyumlu bir oyunu oynayabilirsiniz. Tabii güzel bir internetiniz olması gerekmekte. Geforce Now üzerinden bir oyunu açmak için oyuna sahip olduğunuz platformu (Steam, Epic Games, Origin gibi) sisteme bağlamanız gerekiyor. Geforce Now üzerinde oynanabilecek en iyi ücretli ve ücretsiz oyunu sizlerle paylaşmak isterim.

  Mount & Blade II: Bannerlord

  En i̇yi Geforce Now oyunları nelerdir?

  31 Mart 2020 tarihinde çıkan en iyi Türkçe destekli oyun listemizde de yer almış RPG ve aksiyon türünde olan oyundur. Oyunda bir karakter oluşturarak, bu karakteri özelleştirerek kendi hikayemizi yaratıyor, ticaret ile haşır neşir olup dilediğimiz gibi savaşabiliyor ve hanedanlık kurup yönetebiliyoruz. Oyunumuz ÜCRETLİ olarak GeForce Now üzerinden erişilebilir durumda.

  Counter-Strike: Global Offensive

  21 Ağustos 2012 tarihinde çıkan herkesin bildiği Counter Strike serisinin son oyunlarından olan daha gelişmiş grafik ve özelleştirilebilir(kostüm) silahlar barındıran oyun FPS ve taktik türünde olup takım halinde çalışıyor belirli roundlardan oluşan 5v5 gibi düelloları kazanmaya çalışıyoruz. Oyunumuz ÜCRETSİZ kategorisinde.

  Euro Truck Simulator 2

  19 Ekim 2012 tarihinde çıkan hepimizin “TIR OYUNU” olarak bildiği simülasyon ve yarış türündeki oyunumuzda biz oyuncular kamyon sürücüsü olarak çalışıp, görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Arkadan hafifçe bir müzik eşliğinde beyaz atletle keyif yaparken aile bireylerimiz tarafından garipsenebildiğimiz oyundur. Oyun ÜCRETLİ olarak GeForce Now üzerinden erişime açık.

  Apex Legends

  4 Şubat 2019 tarihinde çıkıp başta biraz ses getirse de sonradan piyasada tutunamayan fakat hala oynanan bir Battle Royale oyunudur. Oyunda takım halinde çalışıp, diğer takımları yenmeye çalışıyoruz fakat PUBG gibi oyunlardaki hareket mekanizması biraz farklı. Bu oyunda duvarlardan köprülerden falan uçuşuyoruz. GeForce Now üzerinde ÜCRETSİZ oynanabilir.

  Destiny 2

  6 Eylül 2017 tarihinde çıkan tam olarak bir açık dünya oyunu olmasa da RPG-FPS türünde olan bolca günlük etkinleri bulunan oyundur. RPG odaklı olduğu için kendimize özel hikayelerimizi oluşturuyor, görevleri yerine getirip karakterimizi geliştiriyoruz. Ardından yine klasiktir savaşmaya koşuyoruz. Oyunumuz GeForce Now üzerinde ÜCRETSİZ.

  DOTA 2

  9 Ağustos 2013 tarihinde çıkan MOBA olarak adlandırdığımız takımlar halinde hem stratejik hem de karakter bazlı (aldığımız, seçtiğimiz şampiyon) yeteneklerimizi kullanarak rakip takımın kulelerini yıkıp ardından en sondaki binayı yıkarak oyunu kazanmaya çalışıyoruz. Belki de en çok oyun modunun olduğu oyun budur. 10binlerce farklı modu bulunmakta. Oyunumuz ÜCRETSİZ.

  The Witcher 3: Wild Hunt

  19 Mayıs 2015 tarihinde çıkmış serinin devam oyunu olan Witcher 3 aksiyon ve RPG türünde bizleri karşılıyor. Oyunda görevleri yapıp hikayeyi seçimlerimize göre tamamlıyoruz. Zorlu görevlerin bulunduğu oyunda kendimiz de istediğimiz gibi gezinebiliyor yaratıkları avlayabiliyoruz. Serinin diğer oyunları ve Witcher 3 ÜCRETLİ olarak GeForce Now üzerinden erişilebilir.

  Tom Clancy's Serisi

  Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands, Tom Clancy's The Division, Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist, Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint gibi serinin oyunları farklı tarihlerde çıkmış olsa da hepsi birer FPS-aksiyon türünde oyunlardır. Farklı oyun mekanikleri, görev bilinci, takım stratejisinin en ön planlarda olduğu silahlı görev oyunudur. Oyun GeForce Now üzerinde ÜCRETLİ olarak sunulmakta.

  Ark: Survival Evolved

  2 Haziran 2015 tarihinde çıkan Açık dünya, hayatta kalma türünde olan “Dinazor oyunu” olarak adlandırılan oyunda hayatta kalmak için gereken malzemeleri toplamaya çalışıyoruz. Yiyecek bulup ve barınak kurmaya, yaratıkları avlayıp görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Arkadaşlarımızla oynayıp koloni vs. kurabiliriz. Oyunumuz ÜCRETLİ olarak GeForce Now üzerinde bulunmakta.

  Far Cry Serisi

  Far Cry 5, Far Cry New Dawn, Far Cry Primal, Far Cry 3, Far Cry 4, Far Cry 3: Blood Dragon hepsi birbirinden farklı mekaniğe sahip serinin oyunlarında temel mantık düşmanlar, vahşi hayvanlar ve bosslar ile mücadele ediyoruz. E bizimde elimiz armut toplamadığı için karakterimiz ve ona ait silahlar, zırhlar, bombalar vs. mevcut. Oyun GeForce Now üzerinde ÜCRETLİ olarak bize sunulmuş.

  Kingdom Come: Deliverance

  13 Şubat 2018 tarihinde çıkan her ne kadar detaylı bilgi vermek istesem de türü RPG olup görev odaklı oyunlardan bir diğeridir. Oyunda 14. yüzyılda geçen orta çağ savaşında rol yapma üzerine kurulu bir hikayeyi en ufak detayına kadar görevleri yaparak tamamlamaya çalışıyoruz. Oyun GeForce Now üzerinde ÜCRETLİ olarak bize sunulmuş.

  Assassin's Creed Serisi

  Assassin's Creed III, Assassin's Creed Origins, Assassin's Creed Odyssey, Assassin's Creed Valhalla gibi Assasin’s Creed serisinde adından anlaşılacağı üzere bir suikastçıyı yönetiyoruz. Oyunlardaki genel mantık gizlilik üzerine görevleri ve hikayeyi tamamlamaya çalışmak. Oyunda serbest dünyada özgürce dolaşabilir, parkurları geçmeye çalışabilirsiniz. Oyunun en güzel vurgu noktası ise gerçek tarihi bir hikayeden alıntılı olması. Oyunun serisi GeForce Now üzerinde ÜCRETLİ.

  Dead by Daylight

  14 Haziran 2016 tarihinde çıkan çok oyunculu hayatta kalma türünde olan oyunumuzda hayatta kalmak için mücadelemizi konu alıyor. Oyunda bir kişi katil seçiliyor ve geriye kalan dört kişiyi avlamaya çalışıyor. Dört kişi kaçarak materyal toplayıp onla mücadele etmek için hazırlık yapıyor. Biraz da korku türünde öğeler içermesi ile bilinen bir oyun. GeForce Now üzerinde ÜCRETLİ olarak sunulmuş.

  Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

  4 Şubat 2021 tarihinde çıkan RPG ve aksiyon türündeki oyunumuzda doğayı savunan kurt adamların hikayesini konu alıyor. Doğaya herhangi bir yoldan zarar veren kişilere veya büyük şirketlere kısaca dersini veriyoruz. Cahal adlı karakterle hem hikaye hem de görevsel olarak bizi büyük bir macera beklemekte. Sıradan bir kurt adam, vampir oyunu kesinlikle değildir. Oyun ÜCRETLİ olarak GeForce Now üzerinde bulunmakta.

  Watch Dogs Legion

  29 Ekim 2020 tarihinde çıkan Watch Dogs serisinin 3. Oyunu olan açık dünya aksiyon türünde olan oyunda özel bir askeri şirketin şehrin kontrolünü ele geçirdiği ve DedSec olarak bilinen bir hacker grubunun onlara karşı savaştığı Londra, İngiltere'nin yakın gelecekteki bir versiyonunda geçiyor. Oyunda bir DedSec üyesi rolünü üstleniyoruz. Gruba katılmak ve şirkete karşı mücadeleye yardımcı olması için çeşitli NPC'leri (gerçek olmayan karakterleri) işe alıyoruz. Her işe aldığımız NPC’ynin kendine özgü, görevleri ve hedefleri farklı şekillerde tamamlamak için kullanılabilecek kendi benzersiz yetenekleri var. Oyun GeForce Now üzerinde ÜCRETLİ olarak oynanabilmekte.

  League of Legends

  Listemizin 2. MOBA türünde oyunu olan 27 Ekim 2009 tarihinde çıkmış oyunumuzda 5v5 olarak savaştığımız, her karakterin kendine özgü yetenekleri bulunan, koridoru kazanıp rakip takımın ana barınağını yok etmeye çalıştığımız en popüler oyundur. Oyun E-Spor olarak en çok kitleye ulaşmış oyunlardan biridir. Oyun içerisinde TeamFight Tactics adı altında strateji oyunu da bulunmakta. Her platformda olduğu gibi GeForce Now üzerinde ÜCRETSİZ oynanabilir.

  Cyberpunk 2077

  10 Aralık 2020 tarihinde büyük ses çıkararak piyasaya çıkmış oyunumuzda Night City adlı şehirde bilgisayar korsanlığı, mekanik beceriler, yakın dövüş veya silah becerileri kazanabilen V olarak bilinen özelleştirilebilir bir oyuncu karakterinin hikayesini yönetiyoruz. Oyunda çok ses getirmiş bir diğer özellik ise cinsiyet seçimi olmaması. Oyun ÜCRETLİ olarak GeForce NOW üzerinden oynanabilir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 7
 • Apex Legends

 • En i̇yi Geforce Now oyunları nelerdir?

  Bence ark oyna bende yanıma oynucak birini arıyorum

 • Geforce now oyunları diye bir şey yok her türlü oyunu oynayabilirsin ama internetin aşırı iyi olması gerekiyor bir de oynamak istediğin oyunları satın almış olman gerekiyor.

 • Merhaba,

  Bunu söylemek çok zor ama benimi Geforce Now'da ilgimi çeken ve keyif alarak oynadığım şu oyunlar var. :)

  Rocket League
  Dota 2
  League of Legends
  Apex Legends

 • Çoğu oyun var orada, bir isim vermek ne kadar doğru olur bilemedim

 • İstediğin her türden oyunu oynayabilirsin oradan. Desteklemediği oyun yok gibi bişey. Herkese göre değişir hangisi olduğu çok fazla var. Ben şahsen online oynamıyorum. Singleplayer oyunlar oynuyorum. Hangisi daha iyi olduğunu dene ve kendin karar ver. Farklı tarz oyunlar oynayıp farklı deneyimler tatmak her zaman iyidir ☺️

 • League of Legends oynamanı tavsiye ederim valorant da güzell

 • İyi Geforce Now oyunları, kişisel tercihlere göre değişebilir. Ancak, popüler ve yüksek kaliteli oyunlar şunlardır:

  1. Cyberpunk 2077
  2. Red Dead Redemption 2
  3. Apex Legends
  4. Fortnite
  5. Rainbow Six Siege
  6. Assassin's Creed Valhalla
  7. Call of Duty: Warzone
  8. Destiny 2
  9. Grand Theft Auto V
  10. The Witcher 3: Wild Hunt