+1 yıl

En İyi İki Kişilik Online Oyunlar Hangileri?

Arkadaşlarımla, kız arkadaşımla oynayabileceğim 2 kişilik online oyun önerileri verebilir misiniz? En çok hangi oyunu oynuyorsunuz birlikte? Mobil ya da PC için fark etmez.

Şimdiden teşekkür ederim!
0 1

Çok Süper Cevap

 • Oyun oynamak en zevkli aktivitelerden bir tanesidir. Yaşadığımız bu karantina günlerinde daha çok tercih edilen bir aktivite haline geldi. Tek başına oyun oynamak zevkli olsa da arkadaşınızla oynayacağınız bir oyundan çok daha fazla keyif alırsınız. Hem aranızdaki tatlı rekabet hem de sohbet oyuna ayrı bir zevk katar. Yakın arkadaşınızla oynayabileceğiniz en iyi 2 kişilik mobil oyunları paylaşayım.

  En İyi İki Kişilik Mobil Oyunlar Hangileri?

  1- Kafa Topu 2

  En İyi İki Kişilik Online Oyunlar Hangileri?

  Kafa Topu oyunun çok sevilmesinin ardından çıkan Kafa Topu 2, daha gelişmiş görsel ve özellikleri ile arkadaşlarla oynanacak online oyunlar mobil arasında bence en iyi seçenek. Karakterinizi istediğiniz şekilde ayarladıktan sonra oyuna başlıyorsunuz. Maç süresi içerisinde en çok gol atan oyuncu oyunu kazanıyor.

  2- Basketbol Arena

  En İyi İki Kişilik Online Oyunlar Hangileri?

  Kafa Topu 2 geliştiricileri tarafından geliştirilen Basketbol Arena, yapı olarak Kafa Topu’na çok benziyor. Buradaki en büyük fark gol atmaya çalışmak yerine basket atmaya çalışıyorsunuz. 2 kişilik online oyunlar arasında oynayabileceğiniz en zevkli oyunlardan bir tanesidir. Arkadaşlarınızı oyundaki listenize ekleyerek onlarla rekabet edebilirsiniz.

  Ayrıca Bkz: En İyi iPhone Oyunları Hangileri?

  3- Ateş ve Su 5

  En İyi İki Kişilik Online Oyunlar Hangileri?

  Ateş ve Su 5, Türkiye’de çok oynanan oyunlardan bir tanesidir. İlk önce oyun oynama siteleri üzerinden tanınan oyun, daha sonrasında ise mobil uygulama olarak AppStore’da ve Google Play’de yayınlanmıştır. Oyunda amacınız, Ateş ve Su adındaki iki karakteri birbirinize yardım ederek bölüm sonuna getirmek.

  4- PUBG Mobile

  En İyi İki Kişilik Online Oyunlar Hangileri?

  Sadece online mobil oyunlar arasında değil, PC’de de en çok oynanan online oyunlar arasında olan PUBG, mobil sürümünü yayınladığı günden bugüne kadar çok yüksek oynanma sayılarına ulaşmayı başardı. Duo modunu iki kişi zevkle oynayabilirsiniz. Oyunu kazanmanız için ölmeden sona kadar dayanmanız gerekiyor.

  5- Kelimelik

  En İyi İki Kişilik Online Oyunlar Hangileri?

  Kelime oyunları oynamayı seviyorsanız, Kelimelik oyununa kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim. Arkadaşlarınızla birlikte eğlenirken bir yandan da kelime darağacınızı geliştirebileceğiniz bir oyundur. Oyunda bilgi kadar hız da çok önemli.

  6- 8 Ball Pool

  En İyi İki Kişilik Online Oyunlar Hangileri?

  Bilardo severler için mükemmel bir oyun olan 8 Ball Pool, telefondan hem arkadaşlarınızla hem de başka rakiplerle oynayabileceğini bir bilardo oyunudur. Evde geçirdiğimiz ve bilardo salonlarına gidemediğimiz bu günlerde iyi seçeneklerden bir tanesidir.

  7- Glow Hockey 2

  En İyi İki Kişilik Online Oyunlar Hangileri?

  Glow Hockey, AVM’lerde ve eğlence merkezlerinde sıkça karşımıza çıkan bir oyun. Gerçek hayatta çok sevilen bu oyun, mobile taşınınca da çok sevildi ve yüksek indirme sayılarına ulaştı. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz keyifli oyunlardan bir tanesi.

  8- Clash Royale

  En İyi İki Kişilik Online Oyunlar Hangileri?

  Clash of Clans yapımcıları tarafından yapılan Clash Royale, iki telefonla oynanan oyunlar arasında en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Oyunda amaç kuleleriniz yıkılmadan önce karşı takımın kulelerini yıkmaktır. Arkadaşınızla bu oyunu oynayabilmek için eğitim kısmını tamamlamanız gerekiyor.

  9- Battlelands Royale

  En İyi İki Kişilik Online Oyunlar Hangileri?

  Battlelands Royale, oyun tarzı olarak PUBG, Fortnite gibi oyunlara benzemektedir. Ancak bu oyunda onlar kadar üst düzey bir strateji yapmanıza gerek yok. Oyunun oynanışı oldukça kolay ve hızlıdır. Arkadaşlarınızla Battlelands Royale oyununda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  10- Monopoly Bingo

  En İyi İki Kişilik Online Oyunlar Hangileri?

  Herkes tarafından çok sevilen kutu oyunu Monopoly, Monopoly Bingo adıyla mobil cihazlardan da oynanabiliyor. Bir evde arkadaşlarınızla toplanıp Monopoly oynama imkanınız bulunmuyorsa, bu oyunu indirip Monopoly’nin keyfine varabilirsiniz.

  11- Trivia Crack

  Genel kültürünüze güveniyor ve arkadaşlarınızla bu konuda boy ölçüşmek istiyorsanız, Trivia Crack oyununu denemenizi tavsiye ederim. Oyun sayesinde yeni bilgiler öğrenirken aynı zamanda eğlenme fırsatınız da var.

  12- The Elder Scrolls: Legends

  Stratejik bir kart oyunu olan The Elder Scrolls: Legends, arkadaşlarınız ile elinizdeki kartları karşılaştırabileceğiniz bir oyundur. Burada kartın niteliği ve sizin doğru yerde kartı kullanmanız oldukça önemli. Aklınızı zorlarken bir yandan da eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan bu oyunu kesinlikle tavsiye ederim.

  13- Yahtzee

  Hem arkadaşınız veya arkadaşlarınız hem de siz zar oyunlarını seviyorsanız, Yahtzee tam sizlik bir oyundur. Oyun her ne kadar zar atma üzerine yoğunlaşmış olsa da içerisinde kazı-kazan gibi oyunlarda yer alıyor. Bunun dışında oyunda turnuva başlatma seçeneğiniz de var.

  14- Crossy Road

  Sinir bozucu ve takıntı yapan oyunlar her zaman çok tutulmuştur. Retro Frogger tarzında olan Crossy Road oyunu da sinir bozucu fakat bağımlılık yapan oyunlardan bir tanesidir. Ayrıca oyun iki kişi modunda da oynanabiliyor, bunun için tek bir cihaz olması yeterli.

  15- Bowmasters

  Bowmasters kendine has dinamikleri ve oynanışı ile çok eğlenceli bir oyundur. Oyundaki amacınız, düşmana doğru bir şekilde nişan alıp silah fırlatmaktır. Ayarlaması oldukça zor ama bir o kadar eğlencelidir. Ayrıca oyunun eğitim modunu oynadıktan sonra arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz.

  Önerdiğim oyunlar içerisinde hem iki telefonla oynanan oyunlar hem de tek telefon ile oynanan iki kişilik oyunlar bulunuyor, umarım yardımım dokunmuştur. İyi eğlenceler.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 4
 • Ateş ve Su 😂

 • Steam üzerinden Team Fortress 2 yi indirin, bence ona hitap edebilir eğlenceli bir oyun

 • Pugb oynamıyorum ama oynanacak güzel oyun

 • LoL ama tilt olmayacaksan

 • Valheim diye bir şey çıkmış

 • Mobile legends
  Pubg
  Okey veya kart oyunları olabilir
  Satranç var
  Onun dışında çoğunlukla aynı çeşit oyunlar oluyo aklıma gelen bunlar oldu.

 • Batak