1 yıl

En İyi Mobil Araba Yarışı Oyunu Hangisi? Tavsiyede Bulunur musunuz?

Arkadaşlar selam, mobil araba yarışı oyunu arıyorum. Oynadığınız en iyi mobil araba yarışı oyunu hangisi? Tavsiyeleriniz var mı?

Teşekkürler!

Okumaya devam

0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Akıllı telefonların aynı zamanda oyun cihazlarına dönüşmesiyle birlikte mobil platformdaki oyunlar çok gelişti. Neredeyse bir bilgisayar oyunu kadar kaliteli işler ortaya çıkabiliyor. Mobil platformlarda her türden oyun görmek mümkün. Telefon araba oyunları da çok sık görülen ve oynanan oyun türlerinden bir tanesi.

  Mobil araba yarış oyunları sayesinde oyuncular artık bilgisayara geçmeden, her yerde yarış oyunları oynayabiliyorlar. Mobil platformda oyun yapmak PC’ye göre daha kolay olduğu için rekabet çok fazla. Durum böyle olunca yarış severlerin aklına “En iyi Android araba oyunları hangileri?” tarzında sorular geliyor.

  2020'nin En İyi Mobil Araba Yarışı Oyunları Hangileri?

  1- Asphalt 9: Legends

  Her oyunu ile en iyi mobil yarış oyunları listesine giren Asphalt serisi, dokuzuncu oyunu Legends ile en iyi mobil yarış oyunları 2020 listesinde de kendisine yer bulmuş durumda. Gerçekçiliğin yanı sıra oynanış bakımından da çok iyi olan oyun, en çok indirilen araba oyunları arasında yer alıyor.

  Asphalt 9: Legends
  Asphalt 9: Legends

  2- Need For Speed: No Limits

  Bilgisayar yarış oyunlarının başında gelen Need For Speed, mobil piyasada da çok tutuluyor. 50 milyon indirmeye sahip oyun. Şu ana kadar sevildi, bilgisayardaki kadar iyi olmasa da bir mobil oyuna göre gayet başarılı.

  Ayrıca Bkz: En İyi PC Araba Yarışı Oyunları Hangileri?

  Need For Speed: No Limits
  Need For Speed: No Limits

  3- CSR Racing 2

  Mobil platformda drag yarışlarının temsilcisi diyebileceğimiz bir oyun. Birçok araba modelinin bulunduğu bu oyunda vitesi ne kadar doğru kullanırsanız o kadar başarılı oluyorsunuz. Bence en iyi mobil yarış oyunlarından bir tanesi.

  CSR Racing 2
  CSR Racing 2

  4- Real Racing 3

  Büyük oyun şirketi Electronic Arts tarafından yayınlanan oyun, 100 milyondan fazla indirmeye sahip. Birçok yarış aracının yanı sıra oyuna özel pistler de göz kamaştırıyor. Oyun modları ile oyuncuları kendisine bağlamayı başarmış durumda.

  Real Racing 3
  Real Racing 3

  5- Drift Max Pro

  Drift yani yanlamayı sevenler için harika bir oyun. Milyonlarca kişinin değerlendirmesinden geçerek 5 üzerinde 4.6 puan almayı başarmış durumda. Arabayı istediğiniz gibi özelleştirip drift yapabiliyorsunuz. Göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

  Drift Max Pro
  Drift Max Pro

  Benim gözümde en iyi mobil araba yarışı oyunları bu şekilde.

  Şimdiden iyi eğlenceler!

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Asphalt 9

 • Bilemiyorum ama

 • En iyisi XCAR DRİFT

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?