+1 yıl

En İyi Mobil Spor Oyunları Nelerdir? Tavsiyeniz Var mı, Çok Sıkıldım?

Selam, evde çok sıkılıyorum son dönemde. Spor oyunlarını herkes gibi ben de seviyorum, bu bağlamda en iyi mobil spor oyunları nelerdir sizce? Var mı tavsiyeniz?
0 1

Çok Süper Cevap

 • Akıllı telefonların gelişmesi ile birlikte oyunlar artık bilgisayarlarımızdan telefonlarımıza kadar geldi. Hatta herkesin akıllı telefon kullanmasıyla birlikte mobil oyunlar bilgisayar oyunlarından daha çok oynanır hale geldi.

  En çok sevilen ve oynanan mobil oyun türlerinden bir tanesi de mobil spor oyunları. Spor oyunu oynamayı sevenler artık bilgisayara geçmeden telefonları üzerinden birçok oyuna ulaşabiliyorlar.

  En İyi & En Güzel Mobil Spor Oyunları Hangileri?

  1- eFootball PES 2020

  Bilgisayar ve konsolda büyük satış başarısı yakalayan PES, mobil piyasaya da el atmış durumda. Bilgisayar ve konsol tarafında her ne kadar FIFA’nın arkasında kalmış olsa da mobil tarafta FIFA’dan daha iyi. Şu an en iyi android futbol oyunlarının başında geliyor. Ayrıca PC'de de bulunuyor. En İyi PC Futbol Oyunları Nelerdir? Sorusuna tıklayarak bilgi alabilirsin.

  eFootball PES 2020
  eFootball PES 2020

  2- NBA Live Mobile

  En güzel mobil spor oyunlarından bir tanesi olan NBA Live Mobile, Amerikan Basketbol Ligi’nde doyasıya basketbol oynamanızı sağlıyor. Oyun online olarak karşılıklı da oynanabiliyor, kendi takımınızı oluşturup rakiplere karşı basketbol maçı yapabiliyorsunuz.

  NBA Live Mobile
  NBA Live Mobile

  3- Score Hero

  Diğer futbol oyunlarından daha farklı bir oyun Score Hero, belli başlı pozisyonları en iyi şekilde ve oyunun size verdiği görevler çerçevesinde gole veya asiste çevirerek başarılı bir kariyer peşinde koşuyorsunuz. Telefonda futbol oyunu arıyorsan jeneriklik goller atabileceğin bu oyunu tavsiye ederim.

  Score Hero
  Score Hero

  4- Dream League Soccer

  En iyi Android spor oyunları arasında yer alan Dream League Soccer, mobil platformun en büyük futbol oyunlarından bir tanesi. Kendi oluşturduğunuz takımın stadını ve oyuncularını yükselterek en üst lige kadar çıkmaya çalışıyorsunuz. Oldukça eğlenceli bir mobil futbol oyunu.

  Dream League Soccer
  Dream League Soccer

  5- Football Manager Mobile

  PC platformunda çok sevilen menajerlik oyunun mobile uyarlanmış versiyonu. PC’deki kadar detaylı olmasa da en az onun kadar eğlenceli. Futbolda taktiğinize güveniyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

  Football Manager Mobile
  Football Manager Mobile

  Elimden geldiğince, en iyi mobil spor oyunları nelerdir? sorunu yanıtlamaya çalıştım. Umarım işine yararlar, eğlenebilirsin bolca. İyi eğlenceler!

  Ayrıca Bkz: En İyi Android Oyunları Hangileri?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 3
 • Pes 20 berbat bir oyun en güzeli dream soccer

 • dream legue soccer
  score hero
  ben bunları bulabilmistim

 • NBA live

 • Pes vardı galiba telefonlar için