+1 yıl

En iyi oyuncu ekipmanı markası hangisi?

Yeni bir oyuncu seti almayı düşünüyorum, ekipmanların uyumlu olmasını istiyorum. Bu yüzden aynı oyuncu ekipmanı markasından alacağım. Sizce hangi oyuncu markasını tercih etmeliyim? En iyi oyuncu ekipmanı markası hangisi?
0 2

Çok Süper Cevap

 • Eskiden oyun denilince akla sadece konsol veya bilgisayar parçaları gelirdi. Mouse, klavye gibi aksesuarlar oyuncular için pek bir anlam ifade etmiyordu fakat son dönemlerde oyunlara olan ilginin artması ile birlikte oyuncu ekipmanlarının önemi de arttı ve bu alanda birçok marka oluşmaya başladı.

  Aslında bu markalar önceden bilgisayar aksesuarları üretse de gaming ekipmanlara ağırlığı daha yeni verdiklerini söyleyebiliriz.

  En iyi Oyuncu Ekipman Markası Hangisi?

  1- Logitech

  En iyi oyuncu ekipmanı markası hangisi?

  1981 yılında İsviçre’de kurulan marka uzun zamandır bilgisayarlar için çevre aygıtları üretiyor. Eskiden gelen tecrübeyle birlikte en iyi oyuncu ekipmanlarını da üretmeyi başardılar. Oyuncu kulaklığı, oyuncu faresi deyince direk aklıma gelen marka Logitech’dir.

  2- Razer

  En iyi oyuncu ekipmanı markası hangisi?

  Oyuncu ekipman önerisi verirken aklıma gelen diğer marka Razer. Ürettikleri ekipmanlar kaliteli ve her bütçeye uygun seçenekleri var. E-spor’da yapılan birçok turnuvaya ve takıma sponsor olarak reklamlarını gayet başarılı bir şekilde yapmayı başarıyorlar.

  3- SteelSeries

  En iyi oyuncu ekipmanı markası hangisi?

  Oyuncu ekipman tavsiyesi olarak verdiğim diğer markalardan çok daha yeni bir kuruluş. 2001 yılında Danimarka’da kurulan SteelSeries, kalitesi ile birlikte hızlı bir büyüme yaşadı ve kısa sürede bütün dünyaya yayıldı. Özellikle Rival serisi mouseları çok iyi satış rakamlarına ulaştı.

  4- Asus

  En iyi oyuncu ekipmanı markası hangisi?

  Bilgisayar sektöründe uzun süredir bulunan Asus, bilgisayar donanımlarında en iyi markalar arasında. Bu kalitesini gaming ekipmanlarını çıkarttığı ROG adı altında da sürdürüyor. Oyuncu monitörü, klavyesi, faresi gibi birçok üretimi mevcut. Oyuncu ekipmanları konusunda en güvenilir markalar arasında yer alıyor.

  5- HyperX

  En iyi oyuncu ekipmanı markası hangisi?

  Kingston markasının alt kuruluşu olan HyperX, ürettiği oyuncu ekipmanları ile son döneme ismini vuran markalardan bir tanesi. Her cebe uygun oyuncu ekipmanı bulunuyor. Özellikle kulaklık konusunda Cloud serisi çok tutuldu. Bakılması gereken oyuncu ekipman markaları arasında yer alıyor.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 4
 • Steelseries ve razerdır kanımca ✌️

 • Oyuncu seti ne be

  • Bilgisayardan bahsediyor sümüklü bayan

  • 😭😭😭

  • Noldu neden aglıyorsun

 • ne oynayacaksın, nerede oynayacaksın, neye hitap edeceksin?
  Konsol oyunu ayrı, bilgisayar oyunu ayrı, masa oyunu ayrı, hareketli oyunlar ayrı
  Yani düşündüğün zaman beyzbol da bir oyun?

 • Logitech iyidir

 • MSI'dan şaşma

 • Çok bağımlısı değilim ama monster almıştık memnunum diğer markalar hakkında fikrim yok.