1 yıl

En Ucuz ve En Uygun Gamer Kasa Hangisi?

Sürekli oyun oynayan biriyim ve bana sağlam bir kasa lazım. Gamerler bana en uygun ve en iyi gamer kasa önerir misiniz?

Okumaya devam

1 2

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Oyun oynama konusunda her zaman kasalar laptoplara göre çok daha avantajlıdır. Bunun en büyük sebebi parçaların tek tek değiştirilebilmesidir. Bir yükseltme yapacağınız zaman sadece ekran kartını değiştirerek büyük bir performans artışı sağlayabilirsiniz.

  Bu yüzden sadece oyun için alınacaksa dizüstü bilgisayar yerine tercih masaüstü olmalıdır. Tabii performansı iyi olduğu kadar fiyatının da iyi olması gerekir. Eğer bütçe kısıtlamanız varsa benim tavsiyem ucuz kasalardan alıp sonrasında yavaş yavaş sistemi yükseltmek olacaktır. Fiyatı daha makul olacağı için hazır gamer kasa alırken toplama olanlara bakmanızı tavsiye ederim. Birkaç tane örnek vereyim.

  En Uygun ve İyi Gamer Kasalar Hangileri?

  1- Cronos Phantom 550

  En Ucuz ve En Uygun Gamer Kasa Hangisi?

  İnce hesap üzerinden satışa sunulan gamer kasa, ucuz RGB kasa olma özelliğini taşıyor. Ryzen 3 3100 işlemci olan kasada ekran kartı olarak RX 550 bulunuyor. Bilgisayarın hızlı işlem yapabilmesi için 240 GB SSD koyulmuş. Şu anda en çok satılanlar arasında yer alıyor.

  2- TUCO-M9150TF

  En Ucuz ve En Uygun Gamer Kasa Hangisi?

  İtopya üzerinden satışa sunulan ucuz ATX kasa, İntel i3 9100f işlemci kullanıyor. Ekran kartı ise GTX 1050Tİ, 8 GB Ram bellek bulunan kasada, depolama ise 240 GB SSD ile sağlanmış. Kasa şu an piyasadaki çoğu oyunu rahat bir şekilde çalıştırabilir.

  3- Zone 1680

  İncehesap. com üzerinde satışa sunulan bir başka kasa Zone 1680, işlemci tarafında Ryzen 3 3100 bulunuyor. Ekran kartı ise Radeon 5500 XT, bunun dışında 8 GB RAM bulunuyor. Ayrıca 240 GB’lık bir SSD depolaması mevcut.

  4- VTNMSI 9100F

  En Ucuz ve En Uygun Gamer Kasa Hangisi?

  Vatan Bilgisayar üzerinden satışa sunulan VTNMSI 9100F, adında da içerdiği gibi İntel İ3 9100F işlemci bulunduruyor. GTX 1650 ekran kartı ile güçlendirilmiş kasada ayrıca Kingston marka 480 GB’lık bir SSD bulunuyor.

  5- VOK-Prodigy

  Son gamer kasa tavsiyem VOK-Prodigy. İtopya üzerinden satışa sunulan kasada işlemci olarak Ryzen 3 3100 mevcut. Ekran kartı MSI marka GTX 1650 Super. Ayrıca 8 RAM ve 480 GB SSD bulunuyor. Ucuza gamer kasa bakmanızı tavsiye ederim.

  Burada verdiğim tüm gamer kasa dolu şekilde gelmektedir. Yani montajı filan herşeyi ayarlanmış bir biçimde elinize ulaşıyor.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
 • Onun yerine PlayStation 4 al ya da 5 çıktı onu al daha iyi

 • Bu dönemde bilgisayar alamazsın. Dolar kuru nedeniyle fiyatlat aldı başını gitti. Sana tavsiyem bir süre bekle ve paranı değerlendir derim dostum.

  • Düşecek mi sence? 🙄

  • @everkeğii düşmeyecek ama ilerleyen süreçte firmalara satış yapamayacakları için ya fiyatlarda ya da kur endeksi üzerinde revize işlemi gerçekleştirecekler.

  • Hmm ben o terimleri bilmiyorum ya :/

  • Hepsini Göster

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?