+1 yıl

En Ucuz, Uygun Fiyatlı Oyuncu Monitörü Hangisi?

En ucuz gamer kasalar hakkında biraz bilgi almıştım şimdi en ucuz en uygun oyun monitörü lazım. Sizce hangisini almalıyım? Oyun monitörü için hangisini en uygun?
1 1

Çok Süper Cevap

 • Bir oyuncunun olmazsa olmazlarından bir tanesi monitördür. Oyuncu kasanız ne kadar kuvvetli olursa olsun eğer iyi bir monitörünüz yoksa pek bir işe yaramaz, hatta fazla FPS almanız yırtılmalara sebep olur ve kötü bir görüntü ortaya çıkar.

  Bu yüzden gaming monitör alırken hz ve ms değerlerine dikkat edilmeli. Ucuz gaming monitör almayı düşünüyorsanız en az 75 hz ve 1 ms olmasını tavsiye ederim. Hatta bir fiyat performans gaming monitör listesi yapayım.

  En Uygun Gaming Monitörler Hangileri?

  1- LG 21.5" 22MK400H-B

  En Ucuz, Uygun Fiyatlı Oyuncu Monitörü Hangisi?

  21.5 inçlik gayet iyi bir boyutu olan monitörün, 75 hz tazeleme süresi ve 1 ms tepkime süresi mevcut. Full HD çözünürlüğe sahip ve TN panel kullanılmış. LG markası rahat bir şekilde güvenebileceğiz bir marka. Fiyatı 800 TL civarı.

  2- AOC 24" 24G2U5

  En Ucuz, Uygun Fiyatlı Oyuncu Monitörü Hangisi?

  Uygun fiyatlı gaming monitör listemin ikinci sırasında tam bir fiyat performans canavarı olan AOC 24" 24G2U5 bulunuyor. 24 inç ve Full HD bir ekranı bulunan monitörün 75 hz yenileme hızı ve 1 ms tepkime süresi mevcut. Ayrıca IPS panelinin olmasından dolayı daha canlı renkler gösteriyor. Bunun dışında FreeSync özelliği de var.

  3- Samsung 24" LS24D332HSX

  En Ucuz, Uygun Fiyatlı Oyuncu Monitörü Hangisi?

  Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından bir tanesi olan Samsung, gaming monitör konusunda da kalitesinden şaşmıyor. Gaming monitör ucuz listesine giren bu model, 24 inç ekrana sahip ve Full HD çözünürlüğü var. 75 hz yenileme hızı ve 1 ms tepkime saniyesini de es geçmemek gerek.

  4- MSI 23.6" OPTIX G241VC

  En Ucuz, Uygun Fiyatlı Oyuncu Monitörü Hangisi?

  Curved fiyat performans gaming monitör almak istiyorsanız tavsiye edeceğim model MSI 23.6" OPTIX G241VC olur. 75 hz tazeleme hızı ve 1 ms tepkime süresinin yanı sıra Full HD görüntü kalitesi mevcut. MSI markasına ait olması da ne kadar sağlam bir monitör olduğunun kanıtı.

  5- GameBooster GB-2409FF

  En Ucuz, Uygun Fiyatlı Oyuncu Monitörü Hangisi?

  Listeye 144 hz monitör koymazsam eksik kalır. 144 hz olarak alabileceğiniz en uygun fiyatlı gaming monitörlerden bir tanesi GameBooster GB-2409FF. 1 ms tepkime süresi var. Ayrıca hem FreeSync hem de G-Sync özelliği mevcut.

  • MSI yazdım sağol.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • lg veya samsung

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?