1 yıl

Fallout New Vegas Türkçe yama nasıl yüklenir?

Fallout New Vegas Türkçe yama kullanan arkadaşlar yardımcı olur musunuz, yamayı nasıl kurup yükleyebilirim?

Fallout New Vegas Türkçe yama nasıl yüklenir?
1 1

Çok Süper Cevap

 • Fallout: New Vegas Türkçe Yama Nasıl İndirilir?

  Fallout New Vegas Türkçe yama nasıl yüklenir?

  Fallout: New Vegas oyunu Türkçe yaması var mı? Fallout 3 Türkçe yama nasıl yapılır ve Fallout Türkçe yaması nereden indirilir sorularını cevaplamaya çalışacağım.

  Fallout: New Vegas oyunu için alternatif pek çok Türkçe yama dosyası bulunuyor. Gözümüze kestirdiğimiz, pek çok oyun çevirisi yapan bir sayfayı önerebilirim. Öncelikle Türkçe yamasını yapacağınız oyunun yaması var mı yok mu araştırın. Eğer varsa yamayı bilgisayarınıza, gözünüzün önünde olsun diye de masaüstüne kolaylıkla indirebilirsiniz.

  Fallout: New Vegas Türkçe Yama Nereden İndirilir?

  Pek çok site bulunuyor aslında ama çoğunlukla oyunceviri.net ’ten indiriliyor.

  Bu kısımda siz yine de işe yarayıp yaramadığına dair yorumlardan destek alabilirsiniz. Bazı çeviri siteleri anlatım videosu da hazırlıyor, Türkçe yama nasıl yapılır konusunda da kavramış olursunuz.

  Fallout: New Vegas Türkçe Yama Kurulumu Nasıl Yapılır?

  Fallout: New Vegas Türkçe yama kurulumu için takip etmeniz gereken adımlar var. Bu adımlardan bahsedecek olursak aşağıda sıralayabiliriz.

  Oyunu yüklediğiniz diske gelerek oyun dosyasını STEAM dosyasında bulun. Fallout dosyasında yer alan FalloutNV dosyası ile indirmiş olduğunuz Türkçe yamayı değiştirin. Türkçe yamayı yerleştikten sonra belgelerden çıkın.

  ***Türkçe yamasının sorun çıkarmaması için Steam’de bulunan Fallout: New Vegas DLC paketinin de indirilmesi gerek.***

  Fallout: New Vegas Türkçe Yamada Türkçe Karakter Çözümü Nasıl Yapılır?

  Fallout: New Vegas Türkçe yama ve karakter düzeltme sorunu için yapmanız gereken tek bir şey var. Türkçe yamasını indirdiğiniz sitede karakter düzeltme sorunu için indirilmesi gereken dosya olmalı. Karakter düzeltme dosyasını indirip FalloutNV dosyasının içine atacaksınız. Bu işlemden sonra da Türkçe yama ile değiştirebilirsiniz yerlerini.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
 • YouTube’da var

 • Youtube bak 😂😂

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?