+1 yıl

Fortnite Hesap Satışı Nasıl Yapılır? Nereden Satılır?

Arkadaşlar selam, Fortnite hesabımı satmak istiyorum. Aranızda Fortnite hesabı satışı nasıl yapılır bilen var mı acaba?
1 1

Çok Süper Cevap

 • Epic Games tarafından piyasaya sürülen Fortnite, kısa süre içerisinde milyonlarca oyuncunun oynadığı bir oyun haline geldi. 2017 yılından beri milyonlarca oyuncunun saatlerce vakit harcadığı bu oyunun bu kadar popüler olmasının sebebi de ücretsiz olmasıdır.

  Ancak oyunun ücretsiz olması tabii ki Fortnite hesap satışının önünü kesmedi. İtemlere, seviyelere, kostümlere göre fiyat belirlenerek Fornite oyununda hesap satışı yapılabiliyor. Hatta sadece satış değil, denk hesaplar olması kaydıyla Fortnite hesap takası da yapılabiliyor.

  Fortnite Hesap Satışı Nasıl Yapılır? Nereden Satılır?

  Fortnite Hesap Satışı Nerelerden Yapılabilir?

  1- Sosyal Medya Gruplarından Hesap Satışı

  Fortnite hesap satma için en uygun yer sosyal medya gruplarıdır. Tabii bu sadece Fortnite için geçerli bir durum değil. Bütün oyunlar için farklı farklı oyun satış grupları bulunuyor. Bu gruplardan hem alım hem de satış yapabillirsiniz.

  2- GameSatış Sitesi Üzerinden Hesap Satışı

  Game Satış sitesinde e-pin alabildiğiniz gibi oyun hesapları da alınabiliyor. Yaklaşık 14 senedir bu işin içerisinde yer alan Game Satış, değişik değişik Fortnite hesapları da satıyor. İstediğiniz bir tanesini seçip ücretini ödeyerek alabilirsiniz.

  3- Oyunfor Sitesi Üzerinden Hesap Satışı

  Twitch’te sıkça gördüğümüz bir site olan Oyunfor, oyun pinleri satışı dışında Twitch üzerinden yayıncılara bağış yapılmasını da sağlıyor. Bu yüzden diğer pin satışı yapan sitelerden biraz daha fazla tanınıyor. Oyunfor üzerinden aynı zamanda Fortnite ve diğer oyunların hesap satışını da gerçekleştirebiliyorsunuz.

  Fortnite Hesap Satışı Nasıl Yapılır? Nereden Satılır?

  4- Fortistan Sitesi Üzerinden Hesap Satışı

  Fortnite hesap satışı için önerdiğim diğer sitelerden biraz daha farklı olan Fortistan, sadece Fortnite üzerine yaptığı satışlar üzerinden biliniyor. Birçok temel hesap ve özel hesap satan Fortistan sitesi sizin için iyi bir alternatif olabilir.

  5- Gamermarkt Sitesi Üzerinden Hesap Satışı

  Hem PC oyunları hem de mobil oyunlar için hesap satışı yapılabilen sitede, hesap alımı yapabildiğiniz gibi geliştirdiğiniz hesapların satışını da yapabiliyorsunuz. Şu an sitede Riot Games oyunları, SuperCell oyunları, Fortnite, Zula gibi oyunların hesap satışları bulunuyor.

  Fortnite hesap satışı nasıl yapılır? Fortnite hesabı nerede satılır? Gibi soruları yanıtladım. Umarım yardımcı olur.

  • Güzel copy paste

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Gamermarkt oyunfor