1 yıl

GTA 5 Aktivasyon Kodu İstiyor, Rockstar Activation Code Nerede?

Arkadaşlar GTA 5 yükledim geçenlerde, bugün açma fırsatım oldu ancak işler güçler dolayısıyla. Ama aktivasyon kodu istiyor. Rockstar activation code nasıl bulunur? Bilen yardımcı olabilir mi? Daha önce rastladıysanız böyle bir hataya, yardımcı olabilir misiniz?

Okumaya devam

0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Aktivasyon kodu oyunların aktif olabilmesi için verilen koddur. Aktivasyon kodları olmadan oyunu aktif edemezsiniz ve oyuna giremezsiniz. Çoğu oyunda olduğu gibi GTA 5’te de oyunu oynamanız için aktivasyon kodu gereklidir.

  GTA 5 Aktivasyon Kodu İstiyor, Nereden Bulabilirim?

  GTA 5 aktivasyon kodunuz olması için eğer oyunu daha önceden satın almadıysanız oyunu satın almanız gerekir. GTA 5 aktivasyon kodunu alabileceğin yerler şunlar:

  • Oyunfor
  • DurmaPlay
  • G2A

  Yukarıdaki sitelerden GTA V aktivasyon kodu elde edebilirsiniz. Bunun dışında daha önceden oyunu Steam üzerinden aldıysanız oyuna tıklayıp sağ taraftaki “Bağlantılar” kısmının altında “CD Anahtarı” bölümüne basarak GTA 5 aktivasyon kodunuza bakabilirsiniz ya da kütüphane kısmından oyunun sağ tıklayarak “CD key göster” diyerek GTA 5 ürün kodunu görebilirsiniz.

  GTA 5 Aktivasyon Kodu İstiyor, Rockstar Activation Code Nerede?

  GTA 5 Activation Required Hatası Nasıl Çözülür?

  GTA 5 Activation Required yani aktivasyon gerekli hatası, oyunu çevrimdışı olarak çalıştırdığınızda karşınıza çıkacak bir hatadır. Bu hatayı düzeltmenin üç farklı yolu mevcut.

  • 1. Yöntem: Bilgisayarınızın tarihini değiştirerek GTA 5 Activation Required hatasına çözüm bulabilirsiniz. İnsanlar genelde bu şekilde soruna çözüm bulmuş.
  • 2. Yöntem: “Belgelerim” dosyasına girin ve oradan “Rockstar Games” klasörüne tıklayın. Ardından orada bulunan “Social Club” dosyasını silin. Ancak silmeden önce mutlaka bir yedeğini alın.
  • 3. Yöntem: Masaüstünde veya oyun dosyalarında “Launcher. exe” üstüne gelin ve sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırın. Bu da bir çözüm olabilir.

  GTA 5 Aktivasyon Kodu Olmadan Oynamak Mümkün mü?

  GTA 5 aktivasyon kodu olmadan oyunu oynamanız mümkün ancak sadece hikaye modunu oynayabilirsiniz. Torrentle veya başka bir şekilde oyunu korsan indirip crack yapmanız gerekiyor. Bunun dışında aktivasyon kodu olmadan oynamanız pek mümkün değil. Crackli olan oyunla online versiyona giremezsiniz baştan uyarayım.

  GTA 5 Aktivasyon Kodu Bedava mı?

  Aktivasyon kodu GTA 5 için bedava bulamazsınız. Oyun satışı yapan sitelerden satın almanız gerekir. Yukarıda hangi sitelerden alabileceğinizi yazdım. Bunun dışında ancak tanıdığınız birisi size aktivasyon kodunu verebilir. Oyunu oynamayan bir tanıdığınız varsa ondan Rockstar Activation Code isteyebilirsiniz ve onunla oynayabilirsiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
 • Nerden yükledin oyunu aktivasyon kodu orjinal oyun içindir

 • Oyun orjinal ise, kutudaki kitapçığın en arka sayfasında olmalı...

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?