+1 yıl

Hitman 2 Türkçe Yama Nereden İndirilir? Nasıl Kurulur?

Hitman 2 oyununu oynamak istiyorum fakat bir türlü Türkçe yama bulamadım. Nereden bulabilirim ve nasıl kurabilirim? Bilenler yardımcı olabilir mi?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Hitman 2 Türkçe Yama Var mı?

  Hitman 2 Türkçe Yama Nereden İndirilir? Nasıl Kurulur?

  2018 yılında piyasaya sürülen ve oyuncuların büyük bir çoğunluğu tarafından sevilen Hitman 2, resmi olarak Türkçe bir şekilde çıkmasa da sonradan gönüllü çevirmenler tarafından Türkçe yama ile Türkçeye çevrilmiştir. Aslında bu çoğu oyun için olan bir durumdur. Büyük bir oyun kendiliğinde Türkçe çıkmıyorsa, Türkiye’deki gönüllü çevirmen ekipler tarafından yamalar ile Türkçe hale getiriliyor. Yani Hitman 2 Türkçe yama var mı sorusuna, var diye cevap verebiliriz.

  Hitman 2 Türkçe Yama Nereden İndirilir?

  Sadece Hitman 2 için değil, oyunların çevirilerini gerçekleştirip oyunculara sunan siteler mevcut. Hitman 2 Türkçe yamayı da bu sitelerden bir tanesinden indirebilirsiniz. Bazıları ücretli, bazıları ise ücretsiz bir şekilde indirmenize izin veriyor. Hitman 2 Türkçe yama indirme sitelerinden birkaç tanesini paylaşayım.  Bu siteler üzerinden Hitman 2 TR yama indirebilirsiniz. Fakat sitelerin güvenliği hakkında pek bir şey söyleyemeyeceğim. Bazı siteler virüslü içerikler koyabiliyorlar, dikkat etmenizi tavsiye ederim.

  Hitman 2 Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

  Türkçe yama kurulumu yapmak eskisi kadar zor değil. Eskiden bir oyuna Türkçe yama yüklemek istediğiniz zaman oyun içerisindeki dil dosyasını bulup oraya indirdiğiniz Türkçe dosyasını atmanız gerekirdi.

  Şimdi ise Türkçe yamalar direkt program şeklinde iniyor. İnen dosya içerisinde gelen programa tıklayın ve oyunun kurulu olduğu dosyayı seçip Setup butonuna basın. Kendiliğinden kurulum işlemini gerçekleştirecektir.

  Eğer program değil de dil dosyası şeklinde indiyse ilk anlattığım şekilde yapmanız gerekir. Oyunun dosyaları içerisine girin ve dil dosyalarını bulun. Daha sonrasında indirdiğiniz Türkçe dil dosyasını oraya atın. Hitman 2 Türkçe yama kurulumunu bu şekilde yapabilirsiniz.

  Yukarıda verdiğim bilgiler umarım işine yarar. Şimdiden iyi eğlenceler.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Youtube de hepsi en ince detayına kadar var

 • Burada buldum Link tıklayın