1 yıl

League of Legends Feeding ne demek?

LoL oynarken biri bana feeding yapma dedi. Oyun terimleri ile pek aram yok o yüzden ne dediğini anlayamadım. Bir de bu oyuna yeni başladım henüz öğrenme aşamasındayım. League of Legends Feeding ne demek? LoL Feeding ne anlama geliyor?

League of Legends Feeding ne demek?
1 2

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Feeding (Feedlemek) Nedir?

  Feeding (Feedlemek) beslemek demektir. Karşı takımdan birine bilerek sürekli ölmek rakip takımı sürekli beslemektir.

  Oyunda Feeding Nasıl Olur?

  Oyunlarda feeding "besleme", diğer takımı daha güçlü hale getirmek için kasıtlı olarak bir oyunu kaybetme eylemini ifade eder. Bu, çeşitli nedenlerle yapılabilir, ancak en yaygın olanı, mücadele eden bir arkadaşa veya takım arkadaşına yardım etmektir. Oyunlarda beslenmenin birkaç farklı yolu vardır. En yaygın olanı, mümkün olduğunca basitçe ölmek. Bu, diğer takımı çok sayıda öldürmeye ve nihayetinde onları daha güçlü hale getirecektir. Beslemenin bir başka yolu da, diğer takıma kasıtlı olarak, hata yaparak veya sizi yenmelerine izin vererek öldürmeler vermektir. Bu genellikle basitçe ölmekten daha az etkilidir, ancak yine de doğru durumlarda yardımcı olabilir.

  Peki, insanlar neden oyunlarda beslenir? Bir kaç neden var. Daha önce de belirttiğimiz gibi, en yaygın neden bir arkadaşa veya takım arkadaşına yardım etmektir. Ekibinizden biri zor zamanlar geçiriyorsa, beslemek onlara destek vermenin bir yolu olabilir. Ek olarak, bazı insanlar sadece trol yapmaktan ve oyunu katılan herkes için daha az eğlenceli hale getirmekten zevk alır. Sebep ne olursa olsun, beslenme birçok video oyununun bir parçasıdır ve çeşitli şekillerde kullanılabilir.

  LoL Feeding Yapan Oyuncular için Cezalar Nelerdir?

  League of Legends oyununda, bir oyuncu kasıtlı olarak düşman oyunculara veya minyonlara öldüğünde beslenme gerçekleşir. Bu, düşman takımı daha güçlü hale getirmek veya oyunu diğer oyuncular için daha az eğlenceli hale getirmek için yapılabilir. Besleme son derece olumsuz bir davranış olarak kabul edilir ve birtakım cezalarla sonuçlanabilir.

  Feeding için en yaygın ceza, oyunun sıralama sisteminde puan kaybıdır. Bu, eşleştirme kalitesinde bir düşüşe yol açabilir ve sonunda oyuncunun daha düşük bir beceri kademesine yerleştirilmesine neden olabilir. Bazı durumlarda, oyuncuların dereceli oyunlara katılmaları tamamen yasaklanabilir.

  Oyun içi cezalara ek olarak, bilerek beslediği tespit edilen oyuncular, League of Legends'ı üreten şirket olan Riot Games'ten disiplin cezasına çarptırılabilir. Bu, oyunu oynamanın yasaklanmasını ve hatta tüm Riot Games ürünlerinin yasaklanmasını içerebilir. Bu nedenle, bir sonraki League of Legends oyununda beslenmeyi düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Cezalar sadece buna değmez.

En İyi Kız Görüşü

 • oyuna yeni başladıysan zaten kapalı seçim girebilirsin ya da aram girebilirsin ki takımının bi çoğu da yenidir sana feedleme diyen aptal muhtmeelen smurf kasmıştır ben sana ne yapman gerektiğini söyleyeyim. Bazı karakterlerin hasarını ne kadar vurduğunu veya ne kadar vuracağını tahmin etmek için belki de onunla aylarca oynaman öğrenmen gerekir. Feedlemek gayet doğal sen öğrenme aşamasındasın ama daha dikkatli oynamak için oyuna yeni başlayanlara uzakçı adcleri veya destek şampiyonları öneririm.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 9
 • Bilerek ölmek kısaca.

 • Çok ölmüşsün dostum. :D Blitz uygulamasını yükleyerek oyna. Rune dizme ve item buildleri konusunda yardımcı olur.

 • Yeter ölme demek

 • Feed beslemek demek ingilizcede. Oyunda da aynı anlamda kullanılıyor. Yani sürekli ölerek rakibi besliyorsun diye uyarıyor seni

 • Ölüp durma karşıyı besleme diyo.

 • Çakallık yapma demek kısacası

 • Hiç duymadım

 • beslemek anlamina geliyor. bu da aslinda bilerek yapanlar icin kullanilsa da sen kötü oynayip surekli ölürsen besleme yapiyor derler rapor ederler. dereceli girme yani iyi oynayamiyorsan. bunun mobili var o daha kolay gelir orada takil. yormaz hem

 • Bos bos ölüyorsan haritaya bakmadan oyunu takip etmeden oynuyorsan kil verip düşüyorsan kil verinceye oyun basinda rakip güçlenerek oyuna önde başladığı için feedlemis oluyorsun bu yaptığın şeylere deniyor oynayamadgin oyunu sil kardesim anana sovdurme boşuna

 • Karşı takımı ölerek besliyorsun para kastırıyorsun ve bunu kasten yapıyorsun demek aslında

 • Oyun oynarken birisi sana feeding yapma demez.

  Mid feedçi o ÇE
  Mid Motor oldu
  Feeder Pinç
  anaaaaaııı siğiiiim ölme artık

  demişlerdir.

 • Beslemekten geliyor. Sürekli ölüp karşı tarafı bir nevi besliyorsun yani.

 • karşı tarafa bilerek ölüp onları kastırmak ayrıca tespit edilirsen ceza alırsın, çok öldün diye öyle demiştir