+1 yıl

Metin2 Mobile Var Mı? Metin2 Mobil Nasıl İndirilir?

Neredeyse bütün oyunların mobil versiyonu çıktı. Metin2 mobil var mı? Varsa nasıl indirilir?
1 0

Çok Süper Cevap

 • Metin2 Mobile Var mı?

  Son yıllarda eski efsane oyunların mobil platforma çıkmasıyla birlikte MMORPG kategorisinin efsanelerinden bir tanesi olan Metin2 oyunun da mobil versiyonun çıkıp çıkmadığı büyük bir merak konusu oldu. Metin2, özellikle Türkiye’de çok fazla sevilen ve oynanan bir oyundu. Haliyle mobil oyununa merak olması gayet doğal. Ancak şu an için resmi yapımcılar tarafından yayınlanmış Metin2 mobil bulunmuyor.

  Google Play Store’da veya APK indirilebilen sitelerde birçok Metin2 mobil isimli oyun bulunsa da hiçbiri resmi değildir. Hatta bu APK’lardan bazıları zararlı yazılımlar içerisinde bulundurmaktadır. Bu yüzden APK indirirken dikkatli olmanız gerekiyor.

  Metin2 Mobil Nasıl İndirilir?

  Yukarıda da belirttiğim gibi resmi bir Metin2 Mobile oyunu bulunmadığından dolayı Metin2 Mobil adıyla piyasada bulunan oyunları indirmenizi tavsiye etmiyorum. Ancak yine de indirmek isterseniz APK sitelerinden bu oyuna ulaşmanız mümkün. Her ne kadar gerçek Metin2 gibi olmasa da daha PVP tarzı ve biraz daha eksik halini bulup indirebilirsiniz. Karakter ve skill gibi oyun özelliklerinden bazıları mutlaka eksik olacaktır. Deneyip denememek tamamen size kalmış.

  Metin2 Mobil Çıkacak Mı, Ne Zaman Çıkacak?

  Silkroad Online, Cabal Online gibi eski MMORPG oyunları mobil platformlara oyun çıkarttı. Diğer büyük oyun firmaları da mobil platformu es geçmiyorlar. Metin2 Mobile oyunun çıkıp çıkmayacağı ile alakalı herhangi bir resmi açıklama olmasa da ilerleyen tarihlerde bu oyunun çıkacağını düşünüyorum. Resmi açıklama olmadığı için tam bir tarih vermek mümkün değil fakat MMORPG oyunlarının eski popülerliğini yitirdiğini düşünürsek, resmi bir Metin2 Mobil oyununun çıkması çok uzun sürmeyecektir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 4
 • Metin2 öldü ya ne mobili kanka

 • Metin2 mobil mi? Metin2 nin pc surumunu bile kabullenemiyorum bir de mobilinddn allah korusun.

 • Yok maalesef, çıkacak söylentisi vardı bir ara şimdi o da yok.

 • Metin2 mobile yok benzeri mobil oyunu çok var onlari indir

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?