8 ay

Mobil oyunlarda kendimi nasıl geliştirebilirim?

Telefonu değiştirdim, çok da özelliği varmış mesela iyi oyun oynanırmış ama mobil oyunlara çok aşina değilim, mobil oyunlarda kendimi nasıl geliştirebilirim?
mobil oyuncu
mobil oyuncu
0 2

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Merhaba 🎮

  Sürekli ve düzenli oynamak
  Oynadığınız oyun eğer online (çevrimiçi) bir oyun ise düzenli bir oyun oynama alışıklığı kazanmalısınız. Ama singleolayer (tek oyunculu) offline (çevrimdışı) bir oyun ise sürekli değil ara sıra görseniz bile gelişim sağlarsınız.

  Günlük giriş ödülleri ve etkinliklerGelişmek için biraz da oyun içi ekipmanların yeterli olması gerekiyor. Oyunda herkes ilerlerken geride kalmak bizi güçsüz ekipmanlarla imkansız mücadelelere sürükler. Hediye ve etkinliklerden sık sık güzel ekipman gelebiliyor onları da kuşanıp vuruş kuvveti, vuruş hızı, oyun parası gibi değerli oynanış özelliklerini de kazanabiliriz. Bu da bir nebze ileriye taşıyacaktır.

  Sabır ve başarı Bir maç ya da bir turda kimse gelişemez sabırla oyunu detayına kadar en ince ayrıntısına kadar bilmek gerek. Oyunu oynadıkça daha iyi olacaktır yani. Oyun içi başarımlar hem size moral ve motivasyon olarak hem de başarım sonucu gelecek ödüllere ulaştırır. Günlük görev ve Google Play görevleri güzel ödüller sunabiliyor bu da size olumlu yansır.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • profesyonelleşmiş insanların youtube da videolarını izleyerek

 • Sıkça mobil oyun oynayarak ve sevdiğin oyunları oynayarak mobil oyunlarda kendini geliştirebilirsin

 • sevdiğin oyunsa oynaya oynaya gelişirsin zaten ara sıra başkaları nasıl oynuyor diye videolar izleyebilirsin

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?