1 yıl

Mobilde Oynadığınız En İyi Battle Royale Oyunu Hangisi?

Mobilde rahatlıkla oynayabileceğim battle royale sıkmayan oyunlar önerir misiniz lütfen? Şimdiden teşekkürler.

Okumaya devam

1 2

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • PC platformunda olan Battle Royale patlaması mobil platformda da gerçekleşti. Battle Royale türü bilgisayar oyunu olarak çok tutulunca hemen mobil uygulamalara da yansıtıldı ve Battle Royale oyunları mobil tarafta da oldukça sevildi.

  Grafik bakımından bilgisayardaki kadar kaliteli olması beklenemez ama ihtiyaçları karşılayıp eğlendirme konusunda gayet yeterli. Daha fazla uzatmadan mobil Battle Royal oyunları listeme geçeyim.

  En İyi Mobil Battle Royale Oyunları Hangileri?

  1- PUBG Mobile

  Mobilde Oynadığınız En İyi Battle Royale Oyunu Hangisi?

  Bilgisayar oyunu ile piyasayı alt üst eden PUBG, uzun süre mobil oyuncuları bekletse de güzel ve bedava bir oyunla mobil pazarına giriş yaptı. Yani mobil oyuncuları beklettiğine değecek bir oyun çıkartarak gönülleri kazanmayı başardı. şu an en çok oynanan mobil Battle Royale oyunlarının başında geliyor.

  2- Fortnite Mobile

  Mobilde Oynadığınız En İyi Battle Royale Oyunu Hangisi?

  Fortnite Battle Royale mobil’de bilgisayarda olduğu kadar tutulmasa da hiç azımsanmayacak derecede. Son zamanlarda Appstore ve Play Store ile sorun yaşamış olsa bile halen kendi sitesi üzerinden indirilebiliyor.

  3- Garena Free Fire

  Mobilde Oynadığınız En İyi Battle Royale Oyunu Hangisi?

  PUBG oyunlar mobilde bir dönem çok fazla çıktı, bunun sebebi ise PUBG mobile oyunun biraz gecikmesi oldu. Free Fire oyunu da bu şekilde çıkan oyunlardan bir tanesi. Oyun, Play Store’da en popüler oyunlardan bir tanesi olmuştur.

  4- Rules of Survival

  Mobilde Oynadığınız En İyi Battle Royale Oyunu Hangisi?

  Bir diğer PUBG benzeri oyun Rules of Survival oyunudur. 50 milyondan fazla oyuncuya ulaşmıştır. 120 kişinin bir haritada oynadığı bu oyun, fazla kişiyle oynandığı için istediği telefon gereksinimleri de yüksektir. Telefonun yeterli güçteyse bakmanı tavsiye ettiğim bir oyun.

  5- Call of Duty Mobile

  Mobilde Oynadığınız En İyi Battle Royale Oyunu Hangisi?

  Yeni bir oyun olmasına rağmen oldukça yüksek indirme rakamlarına ulaşmıştır. Bilgisayar oyunlarında olduğu gibi mobil oyununda da beğenilerek oynanan bir oyundur. Efsane Call of Duty karakterleri ile Battle Royale macerasına atılmak istersen Play Store’dan ve Appstore’dan indirebilirsin.

En İyi Erkek Görüşü

 • Pubg mobile Diye Biliyorum En iyi Battle Royale Hayatta Kalma oyununu ki Pubg mobile Çok Tutulan çok oynanan Bir Battle Royale Hayatta Kalma oyunu Zaten Nereye gidersen git Pubg mobile oynayan muhakkak görürsün Rastlarsın Bu oyunun Bağımlısı Bile var Her oyunun Bağımlısı vardır da tabiki Ben Oynuyorum Çok Güzel oyun Tavsiye ederim Hiç Sıkılmazsin.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 3
 • Sadece pubg’yi biliyorum oynamadım ama güzel oyunmuş diye duydum

  • O eskiden şu an o sözü duyamazsın

 • Clash of clansciyim ben

 • Wild rift geldiğinde pubgyi geçermi? Bence geçer

 • Pubg biliyorum sadece ama güzel

  • Hile mobild3n bahsediyoruz demi

 • Pubgde alayınıza tek atarım.

 • Oyun oynamayı sevmiyorum😊