+1 yıl

Oynadığınız en iyi mobil FPS oyunu hangisi? Önerileriniz nelerdir?

İşe giderken yol çok uzun sürüyor. Şöyle yolda vakit geçirmelik FPS oyunu tavsiye eder misiniz? En güzel mobil FPS oyunları hangileri?
0 2

Çok Süper Cevap

 • Bilgisayar oyunları arasında çok sevilen bir tür olan FPS oyunları mobil tarafta da aynı ilgiyi gördüler. FPS oyunlarının mobil tarafta bu kadar sevilmesi üzerine birçok büyük firma mobile oyun çıkarmaya başladı. En güzel mobil FPS oyunları sıralaması kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir, sonuçta zevk meselesi. Ben kendimce beğendiğim ve en iyi android FPS oyunları olarak nitelendirdiğim oyunları yazayım.

  En İyi Mobil FPS Oyunları Hangileri?

  1- Call of Duty Mobile

  Call of Duty Mobile
  Call of Duty Mobile

  FPS oyun severlerin bilgisayar oyunlarından aşina olduğu bir oyun olan Call of Duty, mobil alanda da çok iyi bir iş çıkarmış. Seri oynanan ve süper grafiklere sahip olan oyun 2019 yılında piyasaya çıktı ve o zamandan beri mobilde en çok oynanan FPS oyunları arasında yer alıyor. Bence telefon FPS oyunları arasında en iyilerden biri.

  2- PUBG Mobile

  PUBG Mobile
  PUBG Mobile

  Bu oyun hem TPS hem FPS bir oyun, bunun ayarını oyun içinde siz gerçekleştiriyorsunuz. Dünyanın en çok oynanan bilgisayar oyunlarından bir tanesi olan PUBG’nin mobil versiyonu. 100 kişi bir haritaya atlıyorsunuz ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Hem bilgisayar oyunu hem de mobil oyun oldukça zevkli.

  Ayrıca Bkz: En İyi Mobil Araba Yarışı Oyunları Hangileri?

  3- Mortal Combat 5

  Mortal Combat 5
  Mortal Combat 5

  En çok oynanan mobil FPS oyunlarından bir tanesi olan Mortal Combat 5, 2014 yılında çıkarıldı. Mortal Combat 4: Zero Hour’un devam oyunu niteliğinde, diğer bütün Mortal Combat oyunları gibi bu oyun da büyük beğeni topladı. Mobil FPS oyunları arayanların kesinlikle bakması gereken bir oyun.

  4- Nova Legacy

  Nova Legacy
  Nova Legacy

  Nova Legacy oyunu, Mortal Combat serisinin yayıncısının başka bir FPS oyunu. Bu oyun için bilim kurgu FPS oyunu diyebiliriz. Normal FPS oyunlarına göre silahlar ve mekanlar oldukça farklı. Oyunda silahı üretme veya geliştirme gibi seçenekler var. Ücretsiz mobil FPS oyunu olarak oldukça kaliteli.

  5- İnto Dead 2

  İnto Dead 2
  İnto Dead 2

  Zombili mobil FPS oyunu arıyorsanız doğru oyun İnto Dead 2. Zombilerle dolu arazilerden geçerken hayatta kalma savaşı veriyorsunuz. Oyunu oynaması oldukça keyifli, grafikler ortalamanın üstünde diyebilirim.

  Ayrıca Bkz: Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar Nelerdir?

  Yazdığım mobil FPS oyunları 2020 yılında piyasaya sürülmemiş olmasına rağmen en yeni oyunlara taş çıkartacak oyunlar. Kesinlikle bakmanı tavsiye ediyorum.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 5
 • Critical Ops:C-OPS boş zamanımda oynuyorum zaman geçirmek için eğlenceli ya

  • Nick ve Rank nedir

  • Nick oyundaki kullanıcı ismin rankta rütbe tatlım ve ben elmasım

 • Meneger futbol 20

  • Onu oynadım deli oldum yahu

 • Maç oynamayı hiç sevmem

 • Adam fps diyor TP oyun söylüyor bazı 8iqlar

 • Ne var ise eskide var be aga Suwbay surf Hill climb critical ops minecraft temple run jetpack joyride ama şu aralar en çok pes 2020 ve pubg oynuyorum

 • Benim FPS Grafik Silah Mekanikleri Normal Mekanikler Olarak Ve oyun Kostüm Olarak Zula Mobile sadece çok paytwovin ama oyun çok güzel...

 • Mekanik ve grafik olarak kesinlikle
  Battle Prime