+1 yıl

En İyi Ücretli, Ücretsiz & Güvenilir Oyun İndirme Sitesi, Programı Hangisidir?

Arkadaşlar merhaba,
İnternetten ücretli, ücretsiz fark etmez oyun indirme siteleri ya da programı bilen var mı? En iyi ücretli, ücretsiz oyun indirme siteleri hangileri? Uzun süredir oyun oynamak istiyorum, elimdeki pek çok oyunu ise bitirdim; ancak istediğim bazı oyunlar gerçekten ateş pahası. Haliyle bildiğiniz bir site varsa ücretsiz yahut çok indirim yapan, onu da alabilirim.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
0 1

En İyi Erkek Görüşleri

 • Selam, ben de zaman zaman gerek ücretsiz gerekse ücretli oyunlar satın alıyor, bazen de farklı yollardan ücretli oyunları indiriyorum çünkü bütçem yetmiyor. Bu bağlamda, sana da kullandığım en iyi, en güvenilir oyun indirme siteleri hakkında bir liste hazırladım.

  En İyi, Güvenilir, Ücretli & Ücretsiz Oyun İndirme Siteleri Hangileri?

  Premium oyun indirme siteleri sayesinde, ki bunlara genelde repacked games deniyor artık, cracked games değil; sen de rahatlıkla ücretli pek çok oyunu ücretsiz olarak indirebilir, oynayabilirsin. Elbette listemde legal olarak oyun indirebileceğin siteler de yer alıyor.

  • Steam
  • Epic Games
  • Fitgirl Repacks
  • Skidrow Codex
  • Skidrow Reloaded
  • Uplay
  • Battle.net
  • Origin
  • Fullgames.sk
  • Reloaded.org
  • MMOGames
  • Sağlam İndir
  • Torrentoyunindir
  • FullOyun
  • Caiman.us

  1- Steam

  Dünyanın en büyük oyun kütüphanesini bilmeyen yok herhalde ancak yine de birinci sıraya almakta fayda var. Steam, Valve tarafından sunulan ve hemen hemen tüm oyunları tek bir mecrada toplayarak, muhteşem indirimlerle satın almanızı sağlayan bir oyun kütüphanesi olarak, sıklıkla kullandığım bir servis. Büyük indirimleri kaçırmamak gerek!

  Steam
  Steam

  2- Epic Games

  Gelelim Steam’in en büyük rakibi olmaya hazırlanan, hatta günden güne yaklaşan Epic Games’e. Son dönemde çok fazla popüler, çünkü dağıttıkları çok değerli bedava oyunlarla büyük iş başarıyorlar ve rekabete ortak olmaya çalışıyorlar. Üye olduğun anda indirim kuponu da alıyorsun ve satın aldığın her oyunda bu indirim kuponu yenileniyor. Muhteşem bir mecra, mutlaka göz atmanı tavsiye ederim.

  Epic Games
  Epic Games

  3- FitGirl Repacks

  Dünyanın en ünlü repacked games sitelerinden bir tanesi olan FitGirl Repacks da, en iyi ücretsiz oyun indirme siteleri arasında yer alıyor. Güncel çalışıyorlar ve hemen her oyunu paylaşıyorlar. Fiyatı çok yüksek olan birkaç oyunu indirdim, herhangi bir sıkıntı yaşamadım; tavsiye edebilirim rahatlıkla.

  FitGirl Repacks
  FitGirl Repacks

  4- Skidrow Codex

  Skidrow Codex de, yine repacked games temalı, dünyanın en büyük kaynaklarından. Eğer ücretsiz bir şekilde premium, ücretli oyun indirmek istiyorsan; mutlaka göz at derim. Çok sağlam bir arşivleri var ve bu işin babası olarak sayılıyorlar.

  Skidrow Codex
  Skidrow Codex

  5- Skidrow Reloaded

  Son olarak, yine Skidrow çetesinin bir diğer kaynak sitesi olan Skidrow Reloaded de, sağlam arşivli, en iyi oyun indirme sitesi olarak biliniyor. Günümüzde yayınlanmış pek çok oyunu buradan ücretsiz bir biçimde indirebilmen mümkün.

  Skidrow Reloaded
  Skidrow Reloaded

  6- Uplay

  Dünyanın en büyük şirketlerinden bir tanesi olan Ubisoft, kendi oyunlarını Steam ve Epic Games Store gibi mağazalar dışında kendi platformu üzerinden de satıyor. Uplay üzerinden aldığınız oyunlar bazen diğer mağazalara göre çok daha uygun olabiliyor. Ancak dediğim gibi sadece Ubisoft oyunları kütüphanede bulunuyor.

  En İyi Ücretli, Ücretsiz & Güvenilir Oyun İndirme Sitesi, Programı Hangisidir?

  7- Battle.net

  Büyük oyun yapım firmalarından bir tanesi olan Blizzard'ın oyun satış platformu diyebiliriz. Eski olmasına rağmen son zamanlarda çok fazla indirildi. Bunun sebebini Call of Duty Warzone olarak açıklayabiliriz. Oyun çıktıktan kısa bir süre sonra milyonlarca oyuncu tarafından indirildi. Bu durum Battle.net platformunun daha popüler olmasını sağladı.

  En İyi Ücretli, Ücretsiz & Güvenilir Oyun İndirme Sitesi, Programı Hangisidir?

  8- Origin

  Bir başka büyük oyun yapımcısının oyun indirme sitesi veya platformu da Origin'dir. Oyun severlerin yakından bildiği EA Games oyunlarının satışı bu platform üzerinden yapılır. Gerçi son zamanlarda Origin üzerinden elde edilen oyunlar Steam üzerinden satılmaya başlandı. Bakalım bunun Origin üzerindeki etkisi ne olacak.

  En İyi Ücretli, Ücretsiz & Güvenilir Oyun İndirme Sitesi, Programı Hangisidir?

  9- Fullgames.sk

  Ülkemizde çok fazla kullanılmasa da yurtdışında sık kullanılan Fullgames.sk oyun indirme siteleri arasında oldukça güvenilir seçeneklerden bir tanesidir. Büyük bir kütüphaneye sahip ve hem indirebileceğiniz hem de tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz oyunlar içerir.

  En İyi Ücretli, Ücretsiz & Güvenilir Oyun İndirme Sitesi, Programı Hangisidir?

  10- Reloaded.org

  Şimdi oynadığımız efsane oyunların(Grand Theft Auto, Final Fantasy) eski versiyonlarını yani remake yapılmamış veya klasik olmuş hallerini oyunculara ücretsiz veren oyun sitesidir. Güvenilir oyun indirme siteleri arasında yer alır, gönül rahatlığıyla içerikleri indirebilirsiniz.

  En İyi Ücretli, Ücretsiz & Güvenilir Oyun İndirme Sitesi, Programı Hangisidir?

  11- MMOGames

  Son zamanlarda popülerliği eski seviyede olmasa da MMO oyunları büyük bir kitleye sahiptir. MMOGames içerisinde bulundurduğu MMO türü oyunlarla MMO severlere hitap ediyor. Ayrıca içeriklerin ücretsiz olması büyük bir avantaj. En iyi ücretsiz oyun indirme siteleri arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

  En İyi Ücretli, Ücretsiz & Güvenilir Oyun İndirme Sitesi, Programı Hangisidir?

  12- Sağlam İndir

  Türkiye'de en bilindik indirme sitelerinden bir tanesi olan Sağlam İndir, içerisinde hem çeşitli yazılımlar ve programlar bulunduruyor hem de oyunlar bulunduruyor. Bu site içerisinden aradığınız bütün oyunları arayıp bulabilirsiniz. Ücretsiz oyun indirebileceğiniz en iyi oyun indirme siteleri arasında yer alıyor.

  En İyi Ücretli, Ücretsiz & Güvenilir Oyun İndirme Sitesi, Programı Hangisidir?

  13- Torrentoyunindir

  Listeye bir torrent oyun indirme sitesi koymazsam olmazdı. Torrentoyunindir sitesi en çok bilinen ve torrent siteleri arasında güvenilir denebilecek siteler arasında yer alan bir site. Bu sitede de yeni çıkan oyunları veya oynamak istediğiniz eski oyunları bulup ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

  En İyi Ücretli, Ücretsiz & Güvenilir Oyun İndirme Sitesi, Programı Hangisidir?

  14- FullOyun

  İsminden de anlaşılacağı üzere oyunların tam sürümünü ücretsiz indirebileceğiniz bir sitedir. En iyi oyun indirme sitesi listesine girmesinin en büyük sebebi ise kütüphanesinin sürekli güncel olması ve birden çok indirme seçeneğinin bulunması. Oyun indirmeden önce kesinlikle bakılması gereken sitelerden bir tanesi.

  En İyi Ücretli, Ücretsiz & Güvenilir Oyun İndirme Sitesi, Programı Hangisidir?

  15- Caiman.us

  En iyi oyun indirme siteleri öneri listemde sonuncu olarak bir retro oyun sitesini önereceğim. İçerisinde 4 binden fazla oyun bulunuyor. Retro oyunları oynamaktan keyif alan biriyseniz kesinlikle bakın. Kötü tarafı ise 2009 yılından beri oyun eklenmiyor. Ancak 4 bin oyun, retro kategorisi için gayet yeterli.

  En İyi Ücretli, Ücretsiz & Güvenilir Oyun İndirme Sitesi, Programı Hangisidir?

  Elimden geldiğince “En iyi oyun indirme sitesi hangisi?” sorusuna cevap vermeye çalıştım, bu soruyu yanıtlarken en iyi kulaklık markaları sorusundaki görüşlerden de biraz ilham aldım; oradaki gibi bir liste hazırlamaya çalıştım. Umarım yardımcı olur.

 • iyi günler 1 haftalık turbobit üyeliği alarak www. fulloyun. com sitesinden istediğiniz oyunları indirebilirsiniz (adminlerin paylaştıkları önceliğiniz olsun)
  https:// zamundatorrent. com/forum-Zamunda-Oyunlar-11
  https:// www. torrentoyunindir. com/

  bunları kullanabilirsiniz zamunda torrent sitesi rahattır ;) kolay gelsin

 • En rahatı torrent onu öneririm onun dışında çeşitli siteleri araştırmak lazım ahmetturam güzel

  • peki torrent indirebileceğim bir site daha önce hiç torent kullanmadım

  • Torrent oyun indir yazınca dolu site çıkıyor birini seç çok da önemli değil, indirmek için utorrenti kurmalısın başta çok düşük boyutlu torrent dosyası inecek utorrent onunla oyunu indirecek muhtemelen iso dosyası olarak iner oyun daemontools ile yükler crackini yapar oynarsın Ekstra bilgi torrentde oyunu o oyuna sahip başka bilgisayarlardan parça parça alırsın normalde çok hızlıdır çünlü birden fazla kaynaktan çekiyordur ancak bazen çok yavaş olabilir insanlar bencillik yapıp göndermeyi bırakırlar bu durumlarda google'a güncel tracker yaz çıkan sitede web sitesi ismi gibi bir sürü şey yazar onları seç kopyala utorrent menüsünden torrentini seç izleyici güncelle de oraya yapıştır sorun çözülür

En İyi Kız Görüşü

 • Güvenilir iyi hızlı herşeyi tam istiyorsun sende be

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

6 50
 • torrentoyunindir

 • Steam da var istersen.

  • Ordada cogu parali be

  • Counter tarzı bir oyun oynuyorum. Adı ; Skill. Bu ücretsiz.

  • Cs go guzelde beceremiykrum :)

  • Hepsini Göster
 • Steam , çok güzel bedava oyunlar da var :)

 • Torrent-oyun. com

 • Torrent kullanıyorum ben.

 • Böyle paylaşımlar yasak kardeş. Hem virüs çıkar mı çıkmaz mı bilemeyiz.:-) kickass. to

 • tor rent kullanırsan her türlü bulursun

 • Güvenli oyun indirme sitesi diye bişe yok malesef :)
  Steam gibi oyun platformlarına üye ol ücretsizse bedava indirirsin. Paralıysa parasını ödersin sonsuza kadar oyun senin olur. Steam'de yoksa origin'den bak yoksa sitelere falan girip hiç oyun indirme
  Telefon içinde zaten android'se google play iphone'sa app store

 • Saglamindir diye bir site

 • kolombiyada yasayan bir arkadasim var arada konusurum adi gary fung kendisi dunyanin onde gelen torrent sitesinin sahibi. "isohunt.to" bu siteden oyunlari indirebilirsin, filmleri, tv programlarini vs. herseyi indirebilirsin. tavsiyem torrent indirmendir. indirmek icin gerekli program ise "bittorrent"tir. alternatif olarak "kickass.to" onerebilirim kaliteli torrent sitesidir.

 • fulloyuna gir ordan turbobitten part part indirirsin tertemiz. benim arkadaşın orası bir sorun olursa söyle bana düzelttiririm :)

 • torrrent tavsiye ederim fulloyun var ayrıca

 • kick ass torrent kullan

 • indir gamer sitesini deneyebilirsiniz.

 • www. zamunda. net buraya üye ol burdan torrent olarak indirebilirsin. www. skidrowreloaded. com ya da www. skidrowgames. com danda indirebilirsin...

 • Steam. Crackli oyunların çoğu virüslü.

 • torrent-oyun

 • torrent iyi bir yer istemiyorsan orayi !

  fulloyun.com

 • fulloyun. com

 • Steam, Origin.

 • Daha Fazla (36)