+1 yıl

PC'de Oynadığınız En İyi Battle Royale Oyunu Hangisi? Tavsiyeleriniz Var mı?

Selam, PUBG tarzı, PC'de oynadığınız en iyi battle royale oyunu hangisi? Tavsiyeleriniz var mı? Şimdiden teşekkürler!
0 2

Çok Süper Cevap

 • Son zamanların en çok beğenilen ve tutulan oyun türüdür. Özellikle PUBG’nin piyasaya çıkması ile bu oyun türü adeta devrim yaşadı. PUBG’nin bu kadar ilgi çekmesi diğer oyun firmalarının da iştahını kabarttı ve Battle Royale türünde oyun üretmeye başladılar.

  En İyi Battle Royale Oyunları Hangileri?

  Battle Royale oyunlarının konusu genelde anlamda bir harita üzerinde son kalan kişi olmaya çalışmak diyebiliriz. Takım arkadaşlarınızla ve tek başınıza oynayabileceğiniz bir türdür. Geçelim en güzel battle royale oyunları listeme.

  1- Playerunknown's Battlegrounds (PUBG)

  Playerunknown's Battlegrounds yani kısaltaması ile PUBG, oyun çıkar çıkmaz oyun dünyasında büyük bir yankı uyandırdı ve çok kısa sürede en çok oynanan oyunlardan bir tanesi haline geldi. Bir dönem 1.5 milyon anlık aktif oyuncu sayısı ile rekor kırmıştı. Şu an o kadar fazla oynanmasa da en çok oynanan Battle Royale oyunlarının başında geliyor.

  Ayrıca Bkz: PUBG Lite Safe Mode Hatası Nasıl Çözülür?

  PUBG
  PUBG

  2- Fornite

  Epic Games tarafından 2017 yılında piyasaya sürüldü ve bu oyun da çok büyük ses getirdi. Sevilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi ücretsiz Battle Royale oyunlarından bir tanesi olması. PUBG’den farklı olarak oyun içerisinde topladığınız malzemeler ile yapılar inşa edebiliyor olmanız.

  Fortnite
  Fortnite

  3- Fall Guys: Ultimate Knockout

  Diğer Battle Royale oyunlarına göre oldukça farklı bir oyun olan Fall Guys: Ultimate Knockout, silah ve malzeme toplamadığınız bir Battle Royale oyunu. Değişik platformların üzerinde hayatta kalmaya çalışarak birinci olmaya çalışıyorsunuz ve bu sırada rakiplerinizle de mücadele ediyorsunuz. Fizik motoru sayesinde ayrı bir oyun zevki veriyor.

  Fall Guys: Ultimate Knockout
  Fall Guys: Ultimate Knockout

  4- Apex Legends

  2019 yılında piyasaya sürülen Apex Legends, o dönem çok hızlı şekilde oyuncu sayısını arttırmıştı. Çok kısa bir süre içerisinde 50 milyon oyuncuya ulaşsa da sonrasında önüne geçemediği sıkıntılardan dolayı çok büyük bir kitlesini kaybetti ama halen azımsanmayacak bir oyuncu kitlesi bulunuyor.

  Apex Legends
  Apex Legends

  5- Call Of Duty Warzone

  Aslında kendi başına ayrı bir oyun değil. Call Of Duty Modern Warfare oyununa bağlı bir oyun fakat Modern Warfare oyununu satın almadan indirirerek bedava oynayabiliyorsunuz. Yani bedava Battle Royale oyunlarından bir tanesi. Call of Duty kalitesi Battle Royale türü ile kaynaşmış ve ortaya çok iyi bir oyun çıkmış.

  Call Of Duty Warzone
  Call Of Duty Warzone

  Elimden geldiğince en eğlenceli ve en iyi battle royale oyunu hangisi? Sorunu yanıtlamaya çalıştım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

  İyi eğlenceler!

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Pubg Mobile dışında oynadığım battle royale oyunu yok. :)

 • Ben şimdilik sadece Pubg oynadım. Aklımda diğerleri özellikle Cod var.

 • Hyper scape oyna reis