Gamer

PC Direksiyon Seti Alacağım, 2020'nin En İyi Oyun Direksiyonu Hangisi?

Arkadaşlar direksiyon seti almak istiyorum oyun oynamak için. Sizce en iyi PC direksiyon seti şu an hangisi?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Günümüzde oyun aksesuarları daha yaygın kullanılmaya başlandı. Her ne kadar bir mouse bir klavye kadar kullanılmasa da direksiyon setleri son zamanlarda revaçta olan oyun aksesuarlarından bir tanesi. Bu alana olan talebin yükselmesi ile birlikte oyun aksesuarları üreten firmalar daha fazla çeşit direksiyon seti üretmeye başladı.

  Özellikle araba yarış oyunları tutkunlarının sık kullandığı bir aksesuar olan direksiyon setleri, yarış oyunları dışında da kullanılabiliyor. Son zamanlarda Euro Truck Similator 2 oyunu en çok direksiyon setinin kullanıldığı oyun oldu. Oyun direksiyonlarından bahsetmişken, gelelim en iyi oyun direksiyon seti listesine.

  2020'nin En İyi Oyun Direksiyonu Hangisi?

  1- Logitech G29 Driving Force

  Oyun aksesuarlarının üretimi konusunda oldukça başarılı olan Logitech, direksiyon seti piyasasını da boş bırakmamış. Logitech G29 Driving Force direksiyon setinde 900 derecelik dönme açısının yanı sıra 16 tuş bulunuyor ve gaz, frenin yanı sıra debriyaj pedalı da var yani debriyajlı direksiyon seti olarak konumlandırabiliriz.
  Logitech G29 Driving Force
  Logitech G29 Driving Force

  2- Thrustmaster T-GT

  Direksiyon seti önerisi olarak verebileceğim diğer model Thrustmaster T-GT, 1080 derecelik bir dönme açısı var. Üzerinde 10 farklı tuş ve titreşim motorları var yani tepkimeleri çok daha gerçekçi hissedebiliyorsun. Pedal olarak gaz, fren ve debriyaj var.
  Thrustmaster T-GT
  Thrustmaster T-GT

  3- Snopy V5H

  Snopy de bilgisayar aksesuarları üreterek adını duyurmuş bir marka. Direksiyon seti konusunda da geri kalmamışlar. Diğer önerdiğim direksiyon setlerine göre daha uygun fiyatlı yani fiyat performans direksiyon seti diyebiliriz. El freni ve vitesi ile çok iyi bir oyun deneyimi yaşatıyor.
  Snopy V5H
  Snopy V5H

  4- Goldmaster Rc-308

  En ucuz direksiyon seti bu olabilir. Oldukça uygun fiyatlı olan bu ürün, fiyatına göre çok iyi bir performans sergiliyor. 270 derecelik bir dönme açısı bulunan direksiyonda, 12 buton bulunuyor. Pedal olarak ise gaz ve fren pedalları mevcut.
  Goldmaster Rc-308
  Goldmaster Rc-308

  5- Kontorland FT-093

  Bu önerimde de ucuz bir direksiyon setinden bahsedeceğim. Tasarımı ve kullanımı oldukça iyi, diğer markalara göre daha az tanınmış bir marka olsa da piyasada tutulmayı başarmış firmalardan. Kontorland FT-093 direksiyon setinde titreşim bulunuyor ve 180 derecelik dönme açısı var. Pedal olarak gaz ve freni mevcut.
  Kontorland FT-093
  Kontorland FT-093
  En iyi ve en ucuz direksiyon seti hangisi? Sorusuna cevap verdim. Umarım yardımcı olmuştur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

0 3
 • Dolar 7 8 tl iken kankam işin zor 😕
 • Logitech g29 tabi ki
 • Coltra volta

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?