1 yıl

Porofessor. gg nedir? Ne işe yarar?

Porofessor. gg nedir acaba biliyor musunuz? Ne işe yarıyor?

Porofessor. gg nedir? Ne işe yarar?
3 1

Çok Süper Cevap

 • Porofessor. gg Nedir? Ne İşe Yarar?

  Porofessor. gg nedir? Ne işe yarar?

  Oyun camiasında özellikle adından sık bahsettiren 5v5 oyunlarda, strateji oyunlarında farklı görüşlere, profesyonel tercihlere fazlasıyla ihtiyaç duyuluyor. Kendini derinlemesine analiz etmek isteyen, gelişmek isteyen ve hatalarını görmek isteyen oyuncular, özellikle de kazanma hırsını gördüğümüz oyuncularda bu ihtiyaç oldukça fazla.

  Porofessor. gg bir istatistik uygulamasıdır kısaca bahsedilecek olursa. League of Legends ve Teamfight Tactics oynayanların kullandığı hatta LoL oyuncuları tarafından milyonlarca kez indirilme sayısına sahip uygulamadır.

  Bugün ödeme işlemlerini güvenerek yaptığımız RİOT Games tarafından da onaylı bir uygulamadır.

  Porofessor. gg Ne İşe Yarar?

  Porofessor. gg nedir? Ne işe yarar?

  League of Legends oyuncuları, oyun bitiminde oyun tarafından kısa bir tabloyla karşılaşır. Bu tablo genel olarak; üstü kapalı verilen hasar, kazanılan toplam altın, verilen büyü, fiziksel hasar gibi istatistik oranlarını gösterir. Porofessor. gg gibi uygulamaların farkı ise sadece sizin değil takımınızın ve rakiplerinizin özelliklerini de size sunmasıdır.

  Porofessor. gg Nasıl Kullanılır?

  Porofessor uygulaması Porofessor. gg sitesinden ücretsiz olarak indirilir ve oynamış olduğunuz sihirdar hesabının/riot hesabının bilgilerini girersiniz.

  Sonrasında oyunun size sunacağı grafikler/takım oluşturucu kompozisyonlar oyun içinde belirir. Kapladığı yerin oranlarında oynama yapabilirsiniz.

  Porofessor. gg Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

  Porofessor. gg nedir? Ne işe yarar?

  Analiz severler, kendini geliştirmek isteyenler ve eleştirenler porofessor. gg gibi birçok farklı uygulamayı kullanıyor. Hepsinin birbirine yakın özellikleri var aslında.

  Bilindiği gibi porofessor uygulaması ve benzeri türler, moba camiasında dünyanın lideri olan Kore metasını yakından takip etmektedir. Kendini geliştirmek isteyenlerin kullanmasının nedeni ise profesyonel oyuncuların yolundan gitmek istemeleridir.

  Oyununuza gelen kişilerin liglerini, kazanma ve kaybetme oranlarını, almış olduğu şampiyona dair oynama bilgilerini ve daha fazlasını bilerek daha dikkatli oynarsınız. (Ayağını yorganına göre uzat deyimi buraya yakışırdı.)

  Teamfight’te uyduruk ve aynı süren kompozisyonlardan sıkıldıysanız profesyonellerin tercih ettiği farklı, güncel kompozisyonlardan istediğinizi seçerek hızlıca lig kasabilirsiniz.

  Rünleri, itemleri seçmekte zorlananlar (oyuna yeni başlayanlar daha çok tercih etmelidir.) bu konuda şanslıdır. Oyun karşı takıma göre uygun rün ve buildi öneriyor.

  Porofessor. gg Güvenli midir?

  Porofessorgg ve benzeri adı sık duyulan uygulamalar oldukça güvenlidir. Sihirdar hesabınız tehlike altında olmaz. Zaten bahsetmiştik porofessor. gg RIOT GAMES ONAYLIDIR.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • Gereksiz programlar ben metasrc kullanıyorum.

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?