1 yıl

Razer mı SteelSeries mi? Hangisi Ekipman Konusunda Daha İyi?

Arkadaşlar oyun ekipmanı almayı planlıyorum ancak en iyi iki marka arasında kaldım açıkçası. Sizce SteelSeries mi Razer mı daha iyi, hangisi oyun ekipmanları konusunda daha başarılı? Yardımcı olabilir misiniz?

Okumaya devam

0 2

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Oyuncu ekipmanlarının bu kadar önemli olduğu yerde, oyuncu ekipmanı markaları da bir o kadar önem taşıyor. Bilinmemiş markadan alınan oyuncu ekipmanları erken bozulup oyuncunun zor durumda kalmasını sağlayabiliyor. Bu yüzden oyuncu ekipmanı alırken markaya dikkat etmek gerekiyor.

  Razer ve SteelSeries en çok tercih edilen oyuncu ekipman markalarından iki tanesi. Ürettikleri kaliteli ürünlerle tercih edilmeyi hak ediyorlar. Ancak iki markanın da bu sektörde iyi olması karşılaştırılmalarına neden oluyor. Bir oyuncunun ekipman almadan önce en çok sorduğu sorulardan bir tanesi “SteelSeries mi Razer mı?” sorusudur. Ben iki markadan da bahsedeyim, sen hangisini mantıklı bulursan onu satın alırsın.

  Razer mı SteelSeries mi, Hangisi Daha İyi & Sağlam Ekipmanlar Sunuyor?

  Razer Oyun / Oyuncu Ekipmanları Nasıl? Sağlam mı?

  1998 yılında kurulan Razer, uzun süredir oyuncular için yüksek kalitede ekipman üretiyor. Birçok takıma ve turnuvaya sponsor olan Razer, oyuncu faresi konusunda Mamba ve Deathadder serisi ile öne çıkarılıyor.

  Razer Oyuncu Ekipmanları
  Razer Oyuncu Ekipmanları

  Bu yüzden Steel Series ile karşılaştırma yapılırken “Razer Deathadder mı Steelseries Rival mı?” sorusu oldukça sık soruluyor. Klavye serisinde Blackwidow, kulaklıkta ise Kraken serisi ile öne çıkmış durumda.

  SteelSeries Oyun / Oyuncu Ekipmanları Nasıl? Sağlam mı?

  2001 yılında Danimarka’da ortaya çıkan SteelSeries, oyuncu ekipmanları konusunda sektörün başını çeken markalardan bir tanesi. Son zamanlarda bu alanda olan rekabetin artması ile birlikte “Razer mı SteelSeries mi kulaklıkta hangisi?”, “Razer mı SteelSeries mi mouse olarak hangisi?” veya “Razer mı Steel Series mi klavyede hangisi daha iyi?” gibi karşılaştırmalar çok daha sık yapılmaya başlandı.

  SteelSeries Oyuncu Ekipmanları
  SteelSeries Oyuncu Ekipmanları

  Özellikle en çok Razer ile karşılaştırılan SteelSeries, şu an mouse olarak Rival serisi, klavye olarak Apex serisi ve kulaklık olarak Arctis serisi ile oldukça kaliteli işler yürütüyor. Rival serisi olan mouseları dünyanın en çok satan mouseları arasında yer alıyor.

  Bu iki marka arasındaki en büyük fark Razer’da daha fazla serinin olması ama SteelSeries kalite konusunda hiç geride kalmıyor. Dayanıklılık konusunda SteelSeries’in en iyi markalardan bir tanesi olduğunu duydum.

  Genel olarak "Razer mı SteelSeries mi, hangisi daha sağlam ve iyidir?" sorunu yanıtlamaya çalıştım. Umarım yardımcı olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Bilmiyorum