+1 yıl

Steam'daki En İyi Ücretsiz Oyunlar Hangileridir? Tavsiyeler?

Arkadaşlar oyun oynayasım var, ancak her zamanki gibi para veresim yok. Akıcı, eğlenceli ve sürükleyici en iyi ücretsiz Steam oyunları hangileri? Tavsiyeniz var mı?
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Dünyanın en çok kullanılan dijital oyun platformu Steam’de kaliteli ücretli oyunlar kadar çok oynanan ve sevilen ücretsiz oyunlar da var. Bu oyunlar genelde oyun içi satış yaparak gelir elde ediyorlar, hatta bazıları paralı oyunlardan çok daha fazla gelir elde ediyor.

  Genelde burada söyleyeceğim oyunlar Steam’de en çok oynanan oyunlar arasında da yer alıyor. Bunun sebebi ise hem ücretsiz olmaları hem de oynayan kitle tarafında fazlaca sevilmeleri. Bu arada listede vereceğim oyunlar, Steam kısa süreli ücretsiz oyunlardan değil hep ücretsiz olan oyunlar bu yüzden hangi oyunlar ücretsiz oldu veya ne zamana kadar ücretsiz gibi dertlere kapılmanıza gerek yok.

  2020 Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar Hangileri?

  1- Counter Strike: Global Offensive

  Ücretsiz olan oyunlar 2020 listesinde diğer senelerde olduğu gibi başı çekiyor. Sadece en iyi ücretsiz Steam oyunu demek yanlış olur çünkü genel anlamda en çok oynanan Steam oyunu. Bir dönemler aktif oyuncu sayısı rekoru kırmıştı.

  Steam'daki En İyi Ücretsiz Oyunlar Hangileridir? Tavsiyeler?

  2- Dota 2

  Oynaması ücretsiz oyunlar PC’de de konsolda da her zaman ilgi odağı olmuştur. Ücretsiz olmasından dolayı oyuncular her zaman bu oyunlara yönelmiştir. Dota 2 de bu oyunlardan bir tanesi. Bir MOBA oyunu olan Dota 2, aynı zamanda arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oyun.

  Steam'daki En İyi Ücretsiz Oyunlar Hangileridir? Tavsiyeler?

  3- Team Fortress 2

  Steam platformunun sahibi olan Valve tarafından geliştirilen Team Fortress 2, 2007 yılında piyasaya çıkmasına rağmen halen en iyi ücretsiz Steam oyunları listesine kendisini yazdırıyor. En çok oynan oyunlar listesinde de ilk 10 oyun içerisine giren bir oyun.

  Steam'daki En İyi Ücretsiz Oyunlar Hangileridir? Tavsiyeler?

  4- Destiny 2

  2017 yılında Bungie tarafından piyasaya sürülen Destiny 2, bedava olması ile birlikte birçok oyuncuyu oyuna çekmeyi başarmıştır. Oyun çevrimiçi oynanan bir FPS yani Birinci Şahıs Nişancı oyunu olarak geçmektedir ve en iyi ücretsiz Steam oyunları arasında yer alır.

  Steam'daki En İyi Ücretsiz Oyunlar Hangileridir? Tavsiyeler?

  5- Conqueror’s Blade

  2019 yılında piyasaya sürülen ve oyuncu sayısını her gün arttırmaya devam eden Conqueror’s Blade oyunu, tarihi bir savaş oyunu. Kendinize ait birliklerle kaleyi almaya veya kaleyi korumaya çalışıyorsunuz. Dişe diş mücadelelerin olduğu oyun gerçekten denenmesi gereken oyunlardan bir tanesi.

  Steam'daki En İyi Ücretsiz Oyunlar Hangileridir? Tavsiyeler?

  2020'nin en iyi ücretsiz Steam oyunları listesini sundum.

  Ayrıca 2020'nin en iyi oyun indirme siteleri hakkında bilgin yoksa, incelemeni tavsiye ederim: En İyi Oyun İndirme Siteleri Hangileri?

  İyi eğlenceler!

  • Diğerleri tamam da cs go ücretli değil miydi ya

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Cs go

  • Bildiğim kadarıyla ücretli o

  • Fazla degil ama

  • Heh tamam şimdi oldu ücretli ama fazla değil evet..

  • Hepsini Göster
 • Tam bilemiyorum pc yi açıp bakayım sonra yazarım

 • cs go var 12 tl ye long dark var epic games e de bakabilirsin ücretsiz baya oyun veriyor sonra ets 2 10 tl güzel oyun var da ücretsiz pek yok