+1 yıl

STEAM Hakkında Bilgi Verir misiniz? STEAM Yorumları

Arkadaşlar bu steam'den oyun satın alma işlemleri nasıl oluyor? Mesela oradan bir oyun satın aldığımda bilgisayara inmeyemi başlıyor? bu süreçte oyunun boyutu AKN'yi pert ediyormu? Ya da oradan satın alınan oyun kapınamı geliyor? Aşamaları kısaca özetleyebilecek arkadaşların yanıtlarını beklyiorum.

Okumaya devam

0 0

En İyi Erkek Görüşleri

 • şöyle, 5 dolar harcayana kadar arkadaş ekleme özelliği kapalı, steamden bir oyun satın aldığında oyun kütüphanene geliyor istersen indirebiliyor-indirdiğin bir oyunu da silebiliyorsun yani sahip olduğun halde bilgisayarında olmayan oyunlar olabilir. bir oyunu 2 saatten az oynadıysan ve 1 haftadan kısa bir süre içinde aldıysan iade etme hakkın var. Eğer bakiyen varken aldıysan bakiyene geliyor, bakiyen yetmezken direk kartla aldıysan oyunu oyunun parası kartına tekrar yatıyor. Aldığın oyunları indirmek tabii ki internet istediği için akn yi etkiliyor. Satın aldığın oyunlardan kazandığın ek içerikleri (örneğin csgo satın alırsan oyundan düşen kasalar veya multiplayer oyunlardaki itemler) gerçek para karşılığında steamden veya opskins isimli siteden satabilirsin; steamden sattıkların steam bakiyene eklenirken opskins veya farklı internet sitelerinden sattıkların kredi kartına eklenir. Çoğu kişinin merak ettiği şey "steam bakiyemizi gerçek paraya dönüştürebilir miyiz" hayır dönüştüremezsiniz bu bir para kazanma yöntemi değil oyun platformu. Yaz indirimlerinde bir çok oyun bedava denecek fiyatlara satılıyor şahsen geçen yaz 20 ye yakın oyun satın aldım ve toplam 50 liradan az ödedim (24-31 liralık oyunlardı çoğu). 5 dolar limitini geçtiğinde arkadaş ekleme özelliği açılacak arkadaşlarını ekleyip beraber oyun girebilir ya da arkaşlarına hediye oyun ve eşyalar yollayabilirsin ya da arkadaşlarından hediye alabilirsin.

 • banka kartlarıyla, steam cüzdanıyla veya telefondan oyunun parasını ödüyorsun oyun kütüphanene geliyor sonra oradan indiriyorsun. İndırme sırasında işlem herhangi bir sebepten yarım kalırsa sorun yok bir daha ki başlangiçta kaldığı yerden devam eder

En İyi Kız Görüşü

 • Bilgisayarına steam indir. Kurup üye ol. Ardından ''mağaza'' bölümünden istediğin oyunlara bakabilirsin. Kredi kartı ya da banka kartıyla alıyorum ben genelde. Kartın birkaç hanesini ve şifresini istiyor. Onu onaylıyorsun. İstersen oyunun kurulmasını ileriye atabilirsin. Hatta hiç kurmayabilirsin de. İndirmeye başladığın zaman tüm dosyaları kendisi kuruyor. Kaç dakika kaldığını ve hızını da gösteriyor. Steam Guard diye koruması var. Bunu da telefonuna indirip kodlarını alabilirsin. Böylece hesabın daha güvende olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 3
 • Kredi kartı ile...
  Evet inmeye başlıyor...
  Hayır etmez...
  Kapıya gelmez...
  İniyor herşeyi ile..
  Oyunun çalışması için gerekli sürücüler vs.

 • İnmeye başlamıyor kütüphane ekleniyor istediğin zaman indirip silebiliyorsun o hep kütüphanende kalıyor.

 • Pc ye indiriyorsun

 • steam sanal bir oyun kütüptanesi satın alırsan kütüphanende durur ve istediğin zaman indirirsin istersen de indirme durur öyle fiziksel değil sanal bir şey ve adil kullanım noktasını pert etmez indirme hızı ayarlanıyor