1 yıl

Steamunlocked güvenilir mi?

Steamunlocked daha önce duydunuz mu güvenilir mi?

Steamunlocked güvenilir mi?
2 1

Çok Süper Cevap

 • SteamUnlocked Nedir?

  Steamunlocked güvenilir mi?

  Oyun piyasası dolar kuruna bağlı epey uçmuş durumda. Oyuncular sevdikleri oyunları ücretsiz yollardan indirip oynamak istiyor fakat şunu bilmelisiniz ki kimse kimse için karşılıksız iyilik yapmaz.

  Steam Unlocked, ücretli Steam oyunlarını ücretsiz bir şekilde indirmenizi sağlayan online oyun indirme platformudur. Oyunlara bir şekilde bütçe ayıramayanlar genellikle korsan yolları tercih ediyorlar peki steam unlocked güvenli midir? Steam Unlocked ve benzeri platformlara güvenmeli miyiz inceleyelim.

  SteamUnlocked Ne İşe Yarar?

  Steamunlocked güvenilir mi?

  Steam Unlocked, Steam’de yer alan ücretli oyunları crackli bir şekilde indirip oynamanızı sağlar. Tamamen ücretsizdir ve farklı farklı indirme yolları da bulunuyor. Oyunun içeriğine dair bilgiler, olası sorunlarda ne yapmanız gerektiği hakkında bilgilendirme ve indirenlerin fikrini sunduğu yorum kısmı bulunuyor.

  Çok ikilemde kalırsanız yorumlardan bakarak emin olabilirsiniz fakat yine de biz SteamUnlocked ve benzeri crackli oyun indirmenizi sağlayan platformları önermiyoruz.

  SteamUnlocked Nasıl Kullanılır?

  Steamunlocked güvenilir mi?

  SteamUnlocked’da istediğiniz oyunu seçerek sistem özelliklerinize bakabiliyorsunuz. Bazı oyunlarda farklı yama ve çeşitli paket seçenekleri oluyor. Gözünüze kestirdiğiniz oyunu indirebilirsiniz. Yine de adımları açıklamak gerekirse;

  Oyunun sistem özelliklerini kendi sisteminizle kıyaslayın ve yeterli olduğundan emin olun.

  Arşivden çıkarmak için şifre isterse bunun şifresi mutlaka o oyunun bulunduğu sayfada yer alacaktır fakat çoğu arşivden çıkarılmış halde yükleniyor zaten.

  Oyunu kuramadıysanız indirme ve bilgilendirme kısmını okuyarak da uygulayabilirsiniz.

  SteamUnlocked Güvenilir mi?

  Steamunlocked güvenilir mi?

  Güvenlik kısmına geldiğimizde aslında en başta dediğimiz gibi bu tarz platformları önermiyoruz. Sisteminiz eski veya yeni olsun fark etmez. Bu tarz cracklar oyun veya sistem dosyalarınıza zarar verecek, sisteminizi yavaşlatacak virüsler bulunduruyor olabilir. Virüs bulaştığını hemen anlamamanız normal çünkü bazı virüsler görünmeyen virüslerdir. Sisteminize karşı sorumlu olmalısınız ve bilgisayarınızı zararlı içerikleri karşı korumalısınız.

  Steam Unlocked güvenli mi? Steam Unlocked virüs bulaştırır mı soruları kesin olmadığı gibi yüzde yüz güvenli de değildir. Arada kalmış bu tür platformlara sırt dayamamak gerekir.

  SteamUnlocked Üzerinden Oyun İndirmek Yasal mı?

  Oyunun crackli, hileli versiyonunu, korsan halini indirenlere yasal işlem uygulanmaz fakat emek hırsızı korsanlara yasal işlem uygulanabilir.

  Korsan oyun indirdiğinizde cezai işlemler uygulanmaz fakat yine de önerilmezler çünkü korsan oyunlar hırsızlıktır ve emeğe saygı duymak gerekir. Üstelik bilgisayarınıza zarar vermeyen bi korsan oyunun varlığı söz konusu değil.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
 • Crack oyunları değil mi

 • Evet

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?