1 yıl

Tarayıcı üzerinden oynadığınız en i̇yi oyunlar hangileri?

Güçlü bir bilgisayarım yok, bu yüzden oyun indirip oynayamıyorum. Kasmadan sadece browser yani tarayıcı oyunlarını oynayabiliyorum. Oynarken vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacağım tarayıcı oyunları önerir misiniz? Sizce en iyi tarayıcı oyunları hangileri?

Okumaya devam

0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Evinizde güçlü bir bilgisayarınız olmaması zevkli oyunlar oynayamamanız anlamına gelmez. Düşük bir sisteme sahip dahi olsanız tarayıcı üzerinden oynanan oyunlar sayesinde vaktinizi eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz.

  İnternet üzerinden oynanan oyunlar grafik kalitesi çok yüksek olmasa da zevkli oyunlar olabiliyor. Hatta tarayıcı oyunlarından bazıları oyun dünyasına damga vurmuş oyunlar dersek yalan söylemiş olmayız. En iyi web oyunları listeme geçeyim.

  En İyi Browser Oyunları Hangileri?

  1- Slither. io

  Tarayıcı üzerinden oynadığınız en i̇yi oyunlar hangileri?

  Oldukça basit bir mantıkla çalışan oyunda seçtiğiniz yılanınızı büyütmeye çalışıyorsunuz. Yılanın ölmemesi için kafasını başka bir yılana çarpmamanız gerekiyor. Kafanızını bir yılana çarptığınızda oyunu kaybediyorsunuz ve başkaları sizden düşen parçalar ile büyüyebiliyor.

  2- 8 Ball Pool

  Tarayıcı üzerinden oynadığınız en i̇yi oyunlar hangileri?

  Bilardo seviyorsanız kesinlikle bakmanız gereken web tabanlı oyunlar arasında yer alıyor. Amerikan bilardo oynayarak eşleştiğiniz rakibinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Vuruş derecesini ve topun neresine vuracağınızı ince bir şekilde ayarlamanız gerekiyor.

  3- DarkOrbit

  Tarayıcı üzerinden oynadığınız en i̇yi oyunlar hangileri?

  En efsane browser oyunlarından bir tanesidir. Hatta browser oyunu denince ilk akla gelen oyunların başında geldiği söylenebilir. Üç farklı şirketten birini seçerek oyuna başlıyorsunuz ve sonrasında uzayda eğlenceli bir serüvene çıkıyorsunuz.

  4- Town of Salem

  Tarayıcı üzerinden oynadığınız en i̇yi oyunlar hangileri?

  Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir web tabanlı oyun. Oyunda cadı, seri katil gibi kötü karakterler bulunuyor. Eğer bunlardan bir tanesiyseniz kendinizi gizleyerek herkesi öldürmeye çalışıyorsunuz, kötü karakterlerden bir tanesi değilseniz bu kişileri bulmaya çalışıyorsunuz.

  5- Çiz Bakalım

  Tarayıcı üzerinden oynadığınız en i̇yi oyunlar hangileri?

  Eski ve eğlenceli oyunlardan bir tanesi olan Çiz Bakalım oyununda, hem arkadaşlarınızla hem de internet üzerinden eşleştiğiniz kişiler ile yarışabiliyorsunuz. Oyunda amacınız çizdiğiniz nesnenin hızlıca bulunmasını sağlamak veya başkalarının çizdiği nesneyi herkesten önce bulup yazmak. Çizim yeteneğiniz ile öne çıkacağınız bir oyun.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 4
 • Hiç biri

 • Bizim mahmut abi matrix olmus u dene eglenceli oyundu 🤗

 • Agorio

 • Reactor incremental dene derim bağımlılık yapabilir

 • Atari oyna ben öyle yapıyorum arada çocukluğuma gidiyorum

 • Electricman oyunu var eskiden oynardım fena değildi güzeldi şimdi emin değilim deneyebilirsin