1 yıl

Ucuza Alınabilecek En İyi Gaming Mouse Hangisi?

Ucuz bir gaming mouse almak istiyorum ama aldığım gibi bozulmasın, az da olsa kaliteli olsun var mı böyle bir uygun oyuncu mouse öneriniz?

Okumaya devam

0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Günümüzde oyuncuların olmazsa olmazı diyebileceğimiz aksesuarların başında mouselar geliyor. Eskiden 10-15 TL’ye aldığımız ve çok fazla önemsemediğimiz mouselar artık oyuncuların vazgeçilmezi olmuş durumda. Bu yüzden çok daha yüksek fiyata, çok daha yüksek özellikli gaming mouselar piyasaya sürüldü.

  Gaming mouselar oyuncular tarafından tutulmaya başlayınca birçok firma gaming mouse üretmeye başladı. Fiyatları çok uçuk mouselar olduğu gibi ucuz gaming mouse bulmak da mümkün. Açıkçası en ucuz gaming mouse alın dersem, yanlış bir tavsiyede bulunmuş olurum. Ucuz mouse alırken kaliteli almakta fayda görüyorum. Yani alırken fiyat performans gaming mouse almakta fayda var.

  En İyi Ucuz Mouselar Hangileridir?

  1- Logitech G G102

  Ucuza Alınabilecek En İyi Gaming Mouse Hangisi?

  Ucuz RGB mouse dendiğinde ilk olarak aklıma Logitech G G102 modeli geliyor. Kullandığım da bir mouse olduğu için gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir model. Logitech’in gaming ürünlerini gönül rahatlığıyla alabilirsin. Ayrıca oldukça hafif gaming mouse olduğunu söyleyebilirim.

  2- MSI Interceptor DS B1

  Ucuza Alınabilecek En İyi Gaming Mouse Hangisi?

  Bilgisayarlarlarla içli dışlı olan herkes MSI markasını mutlaka duymuştur. MSI kalitesini bu mouse üzerinde de göstermiş. Yüksek fiyatlı ürünler kadar özellik olmasa da gayet yeterli özellikleri bulunuyor. Mouseta DPI özelliği olarak 1000-1900 arasında seçim yapılabiliyor.

  3- Gigabyte Aorus M2

  Ucuza Alınabilecek En İyi Gaming Mouse Hangisi?

  Anakart ve donanım parçaları üreten Gigabyte, gaming aksesuar pazarına da giriş yaptı. Gigabyte Aorus M2 hem tasarım bakımından hem de performans bakımından kaliteli bir gaming mouse. 6200 DPI kadar hassasiyet ayarı mevcut ve fiyatı da oldukça uygun.

  4- Thermaltake Neros RGB

  Ucuza Alınabilecek En İyi Gaming Mouse Hangisi?

  Oyuncu kasaları ve PowerSupply konusunda en başta gelen markalardan bir tanesi olan Thermalltake, Neros mouse ile gaming aksesuarlarda da iddialı olduğunu kanıtlamış durumda. Ucuz RGB mouse arıyorsan mutlaka bu ürüne de bakmanı tavsiye ederim.

  5- Logitech G300S

  Ucuza Alınabilecek En İyi Gaming Mouse Hangisi?

  Eski fakat yeni mouselara taş çıkartacak bir mouse. Yıllarca kullandım ve hem ele oturması hem de üzerindeki tuşların konumlandırılması oldukça başarılı. Genelde satışlarda ürünün yanında mouse pad veriyorlar ve mouse kullanımı daha rahat hale geliyor.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 2
 • İnca diye bir marka var. Öneririm.

 • A4

  Yıllardır kullanıyorum gördüğüm en dayanıklı mouse

 • piranha gaming mouse x7 ara sıra a101 e 30-35 tlye geliyor. Biz çok memnunuz

 • Bütçen ne, önemli olan o.