1 yıl

Ucuza Oyuncu (Gamer) Klavyesi Önerileri Neler?

Ucuz fiyata gamer klavyesi arıyorum. Uygun fiyata alabileceğim en iyi gaming klavye hangisi?

Okumaya devam

0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Oyuncu aksesuarları arasında en önemli parçalardan bir tanesi olan klavye, performans ve konfor bakımından kaliteli olmalıdır. Klavyeler sadece oyun tarafında değil, bilgisayar kullandığımız bütün alanlarda büyük önem taşır.

  Kalitesiz bir klavye çok kısa sürede bozulur, belli başlı tuşlar basmamaya başlar, kablosu kısa süre içerisinde zarar görür. Bu yüzden bilgisayar kullanan herkesin klavyesini dikkatli seçmesi gerekir, özellikle de oyuncuların bu konuda çok daha hassas davranmaları gerekmektedir.

  Bir klavyenin kalitesi olması kadar fiyatının da cebe uygun olması önemlidir. Bu yüzden ucuza gaming klavye almanızı tavsiye ederim ama bunu yaparken kaliteden ödün vermemeniz önemli. Kısaca fiyat performans ürünlerine yönelmenizi tavsiye ederim.

  En İyi Ucuz Oyun Klavyesi Hangisi?

  1- James Donkey 610S

  Ucuza Oyuncu (Gamer) Klavyesi Önerileri Neler?

  Uygun ürünleri ile dikkat çeken James Donkey, 610S model klavyesinde Rainbow aydınlatma kullanmış. Mekanik ve Brown Switch tuşlara sahip olan klavye, 50 milyon basış ömrüne sahip. Kötü tarafı ise Türkçe olmaması. Ucuza oyuncu klavyesi arıyorsan bakman gereken modellerden bir tanesi. Listedeki en ucuz oyuncu klavyesi.

  2- GamePower Saber RGB

  Ucuza Oyuncu (Gamer) Klavyesi Önerileri Neler?

  Ucuz RGB klavye seçenekleri arasında en iyiler arasında gösterilebilecek olan GamePower Saber RGB, Türkçe Q klavye yapısına sahip. Outemu Switch kullanılan modelin tuşlarında 50 milyon basış ömrü bulunuyor. Yüzeyi de oldukça kaliteli.

  3- Logitech G213

  Ucuza Oyuncu (Gamer) Klavyesi Önerileri Neler?

  Hem pahalı hem de fiyat performans ürünleri üreten Logitech, G213 modelinde de kalitesini konuşturmuş. RGB aydınlatması çok fazla göz almıyor ve istediğiniz şekilde ayarlanabiliyor. Standart klavyelere göre 4 kat daha hızlı olan klavye, medya tuşları ile de büyük rahatlık sağlıyor.

  4- Razer Cynosa Lite Chroma

  Ucuza Oyuncu (Gamer) Klavyesi Önerileri Neler?

  Oyuncu ekipmanları konusunda başarılı bir iş çıkartan Razer, Cynosa Lite Chroma modelinde fiyatı ne kadar düşük tutmuş olsa da kalitesini çok düşürmemiş. Suya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan bu modelde, 10 tuşa aynı anda basabilme özelliği bulunuyor. Bunun dışında oldukça yumuşak bir tuş yapısı var. Ucuza gaming klavye arayanlar için güzel bir seçenek.

  5- MSI Vigor GK30

  Ucuza Oyuncu (Gamer) Klavyesi Önerileri Neler?

  MSI Vigor GK30 tam anlamıyla oyuncular için tasarlanmış bir gaming klavye. 12 milyon tuş basış ömrü bulunan modelde, Dragon Center özelliği ile klavyenin üzerindeki tuşları rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca Türkçe klavye olması büyük bir avantaj. Bunun dışında mekanik hisli olduğunu söylemeden geçmeyeyim.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
 • Bim i veya a101 i takip et ara ara geliyor gamer klavye

 • James Donkey 610S şu pavyon klavyesinden onda da vardı tuşlara dokunuşu kolay ve güzel.

 • Letgoda pahalı olan ama ucuza satan insanlar var bakabilirsin