1 yıl

Valorant Tracker. gg güvenli mi?

Valorant oynayan arkadaşlar, valorant tracker. gg güvenli mi? Güvenliyse nasıl kullanabilirim?

Valorant Tracker. gg güvenli mi?
2 1

Çok Süper Cevap

 • Valorant Tracker. gg Nedir?

  Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan, oynaması ücretsiz bir 5v5 taktik nişancı oyunudur. Microsoft Windows için 2 Haziran 2020'de piyasaya sürüldü. Oyun, her biri kendi özel yeteneklerine sahip bir dizi benzersiz karaktere sahiptir.

  Valorant Tracker. gg, Valorant oyunundaki ilerlemenizi ve performansınızı takip etmenizi sağlayan bir web sitesidir. Oyunda ne kadar iyi olduğunuzu, kazanma/kaybetme oranınızı ve kaç öldürme ve ölüme sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Ayrıca KD (öldürme/ölüm) oranınızın ne olduğunu da görebilirsiniz. Web sitesinde ayrıca bir lider tablosu vardır, böylece diğer oyunculara kıyasla nasıl sıraladığınızı görebilirsiniz Tracker. gg, herhangi bir Valorant oyuncusu için değerli bir araçtır. İlerlemenizi izlemenize ve geliştirmeniz gereken alanları belirlemenize yardımcı olabilir.

  Valorant Tracker. gg Nasıl Kullanılır?

  Web sitesi çok kullanıcı dostu ve kullanımı kolaydır. Tracker. gg'yi kullanmak için bir hesap oluşturmanız ve Valorant hesabınızı bağlamanız yeterlidir. Bunu yaptıktan sonra, tüm istatistiklerinizi ve ilerlemenizi görebileceksiniz. Ayrıca bir profil oluşturabilir ve arkadaş ekleyebilir, böylece onların ilerlemesini de takip edebilirsiniz. Arama çubuğuna oyun içi kullanıcı adınızı girmeniz yeterlidir, sonuçlarınız görünecektir. Daha sonra rütbenizi, öldürme/ölüm oranınızı, kazanma/kaybetme oranınızı ve daha fazlasını görebilirsiniz.

  Tracker. gg ayrıca ilerlemenizi diğer oyuncularla karşılaştırmanıza olanak tanır. "Karşılaştır" düğmesine tıklayın ve başka bir oyuncunun kullanıcı adını girin. Daha sonra sıralama, öldürme/ölüm oranı, kazanma/kaybetme oranı ve daha fazlası açısından nasıl karşılaştırdığınızı görebileceksiniz.

  Valorant Tracker. gg Güvenilir mi?

  Valorant tracker. gg oyun şirketi olan G2A adlı bir şirket tarafından yönetilmektedir. Saygın bir şirket olduğu için çoğu kişi güvenilir bulmaktadır. Ayrıca çoğu Valorant oyuncusu burayı kullanmaktadır.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Gayet güvenli. Sitesine girip hesabını bağlayabilirsin. Extra bir oyun olmadığı için hemen alışırsın zaten

 • Valorantin icinde olan bir sey neden güvenli olmasin

 • Evet evet