+1 yıl

Zula Hileleri Nasıl Açılır? Hile Kodları Nelerdir?

Arkadaşlar Zula indirdim, ama nereye baksam hile var; maşallah bu oyunu hilesiz oynayan yok gibi. Var mı aranızda Zula hileleri nasıl açılır? Hile kodları nelerdir? gibi soruların cevabını verebilecek bir arkadaşımız. Duacısı olurum. :D

Biraz stres atmak istiyorum oynarken ama stres sahibi olduk...
0 1

Çok Süper Cevap

 • MadByte Games tarafından 2015 yılında çıkartılan Zula, Türk yapımı ilk FPS oyunudur. Ücretsiz olmasından dolayı milyonlarca oyuncuya sahiptir. Bu kadar geniş bir kitleye hitap eden oyunun hilelerinin ortaya çıkmaması düşünülemezdi. Zula’da uçma, altın, ölümsüzlük gibi birçok hile bulunuyor.

  Zula Hileleri Nasıl Bulunur?

  Zula hilelerini bulmak istiyorsanız, Zula hile indirme sitelerine bakmanız gerekiyor. Siteler üzerinden hileleri indirebilirsiniz fakat banlanma olasılığınız çok yüksektir. Bunun dışında her güncelleme ile birlikte hilelerin işlevselliği de kayboluyor. Ayrıca indirdiğiniz bu hilelerde zararlı yazılım olma olasılığı da çok yüksek, bu yüzden indirmenizi tavsiye etmem.

  Zula Hileleri Nasıl Açılır? Hile Kodları Nelerdir?

  Zula Altın, Wall, Uçma Hile Kodları Nelerdir?

  Yukarıda da bahsettiğim gibi Zula hile kodları ile hileleri aktif etme gibi bir seçeneğiniz bulunmuyor. Ancak internetten indirmeniz veya satın almanız gerekiyor. Kısacası ne Zula altın hilesi, ne de başka bir hileyi kolay kolay açamıyorsanız. Bir yolunu bulup açsanız dahi kısa süre içerisinde banlanırsınız.

  İnternette Olan Zula Hilelerini İndirmeli miyim?

  İnternet üzerinde birçok Zula hileleri bulunuyor. Bunlar genelde program şeklinde ve indirdiğiniz zaman çalıştırmanız gerekiyor. Çoğu için Zula, güncellemeler ile önlem alıyor yani indirdiğiniz hile kullanılmaz hale geliyor. Kullanılabilen Zula hileleri ise kısa sürede fark edilip banlanmanıza yol açıyor. Bir de bu programlarda virüs olma olasılığı çok yüksektir. Yani oyundan banlanmanız dışında bilgisayarınızı bile çökertebilir. Bu yüzden internet üzerinde bulunan Zula hilelerini indirmemenizi tavsiye ediyorum.

  Ayrıca Brawl Stars oynuyorsan göz atmayı ihmal etme derim: Brawl Stars Elmas Hilesi Nedir? Kodu Bilen Var mı?

  İyi eğlenceler!

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?