7 ay

APP plaka nedir?

APP plaka nedir? APP plakanın normal plakadan farkı nedir?

APP plaka nedir?
0 1

Çok Süper Cevap

 • APP plaka ne demek diye merak ediyorsanız, Avrupa Press Plaka olarak da bilinen bu uygulama daha büyük ve kalın karakterlerden oluşan yazı stillerinin kullanılmasını içeriyor. Yazı karakterleri büyüdüğü için aralarındaki boşluklar azalarak daha dikkat çekici bir görünüm kazanıyor başkada bir özelliği yok Kardeşim

En İyi Erkek Görüşü

 • APP Plaka Nedir?

  APP plaka nedir?

  Avrupa Press Plaka olarak da bilinen APP plaka daha büyük ve kalın yazı stillerinin kullanıldığı bir plakadır.

  APP plakanın normal plakadan farkı nedir?

  APP (Avrupa Press) plakaları, normal plakalardan baskı kalitesi olarak farklıdır. Bu plakaların en önemli farkı, renkler daha doğru ve canlı bir şekilde tasarlanmıştır. Yazı stilleri ise daha kalındır. Karakterler arasında, normal plakaya göre daha fazla boşluk vardır.

  App plaka takmak yasak mı?

  APP plaka nedir?

  APP plaka, Emniyet Müdürlüğü tarafından yasaklanmıştır. Özellikle App plakalarının yanlış renk veya numara kombinasyonları kullanılması, sahte plakaların kullanılması veya kayıtsız olarak kullanılması gibi durumlar yasa dışıdır ve ciddi cezai yaptırımlarla karşılaşabilirsiniz. APP plaka kullanmanın 427 TL para cezası vardır.

  App plaka olduğu nasıl anlaşılır?

  App plakaları genellikle özel bir tasarıma sahiptir ve farklı renklerde olabilirler. Özellikle ofset baskı için tasarlandıkları için renk doğruluğu ve netlikleri yüksektir. TÜVTÜRK'ün belirlediği standart plaka özellikleri 4x10 cm boyutlarında mavi zemin üzerine beyaz renkte olacak şekilde TR ibaresi bulunmalıdır. APP plakada bu ibare bulunmamaktadır. App plakalarındaki yazılar ve rakamlar, genellikle standart trafik plakalarındaki yazılardan farklı bir stile sahiptir. App plakalarının bazıları, ilgili sektörü veya uygulama alanını temsil eden logolar veya işaretler içerebilir. Örneğin, bir kurye şirketinin App plakası, şirketin logosunu taşıyabilir.

  App plaka muayeneden geçiyor mu?

  Eğer bir araç APP plakası kullanılıyorsa, o aracın düzenli muayene ve tescil gereksinimlerine uyması gerekecektir. Muayene işlemi, aracın trafik güvenliği ve emisyon kontrollerini içeriyor. Muayene sırasında APP plakasının kendisi yasal olmadığı için spesifik olarak kontrol edilmez. Bu nedenle de muayeneden geçmemektedir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
 • App Plaka Kalın Harf Sayılar dan oluşan Plakalara verilen isim dir Maalesef Çok saçma şekilde yasak 2017 den beri ne alakaysa yazılar kalın olsun ne olacak? Bu hükümetin de dengesiz işleri oluyor bazen

 • Kalin harfle yaziyliyo arada bosluk yok

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?