1 yıl

Katlanır Bisiklet Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Arkadaşalar genel olarak işe gidip gelmek için her iki iş gününde bir arabamı kullanıyorum. Malum maliyetler, akaryat vs giderleri insanı belirli bir noktadan sonra sıkmaya başlıyor. Üstüne bir de park sorunu. Günde 3 5 km gidip gelirken park yeri bulayım derken 9 10 km oluyor yol. Ben de çözüm için hemde sağlık açısından gidip geldiğim yolu spor ve eğelence dönüştürmek için bisiklete yöneldim. Malum geçen sene 1,500 TL olan bisikletler şimdi 3 bin 3,500 TL oldu. Aklımda hiç yokken sokaklarda katlanır bisikletler gördüm. Göze biraz değişik geliyor. Ama hem katlanır olması hem de diğer bisikletlere göre şirin olmasından ötürü katlanır bisiklet almayı düşünüyorum. Sizin önereceğiniz maksimum 3,500 TL civarı katlanır bisikletler var mı? Ya da dostum katlanır alma pişman olursun normal bisiklet al şehir bisikleti sağ bisikleti önerim şu diye? Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Herkese teşekkürler şimdiden.

Güncellemeler:
1 yıl
Yaşadığım şehirde var mı bir bakayım telefonla Ankara İstanbul’u aradım yok diyorlar
1 yıl
Bro dm gelsene
0 0

Çok Süper Cevap

 • Katlanır Bisiklet Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

  Katlanır bisiklet seçerken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Sizler katlanır bisiklet tavsiyeleri arayışındaysanız ; öncelikle teknik özellikleri, ağırlığı, vites sistemi gibi detayları incelemelisiniz. Katlanır bisikletin hafif olması oldukça önemlidir. Rahat taşıma imkanı sunar ve her yere yanınızda kolayca götürebilirsiniz. Sürüş güzergahınıza göre vitesli ya da vitessiz bisiklet modeli tercih edebilirsiniz. Eğer aşırı eğimli bir sürüş güzergahınız var ise süspansiyonlu katlanır bisiklet modelleri tercih etmeniz daha konforlu olacaktır.

  En İyi Katlanır Bisiklet Markaları Hangileri?

  En iyi katlanır bisikleti belirlemek için bisikletinizi nerede kullanmak isteyeceğiniz, sürüş güzergahınız ve katlanır bisiklette aradığınız teknik özelliklere göre değişecektir. Genellikle uygun ve hafif olan katlanır bisiklet markaları tercih edilmektedir. Bunlar arasında çeşitli katlanır bisiklet markalarının 20 jant ve 7 vites olan modelleri bulunmaktadır. Birlikte en iyi katlanır bisikletleri inceleyelim.

  1. Kron Fold 4.0 20 Jant V 7 Katlanır Bisiklet

  En dayanıklı bisiklet markası Kron Fold 4.0, 7 vitesli, v tipi fren sistemine sahip 12 kg ağırlığında katlanabilir bir bisiklet modelidir. Çelik malzemesiyle uzun yıllar kullanıma uygun bir modeldir. En çok tercih edilenler arasında birinci sıradadır.

  Katlanır Bisiklet Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

  2. Bianchi Folding 20 Katlanabilir Bisiklet

  Bianchi Folding 20 , 12 kg ağırlığa sahip, V fren tipi ve 7 vitestir. Çift katlı alüminyum janta sahip olan bisikletin maşası çelik ve mıknatıslı olarak tasarlanmıştır.

  Katlanır Bisiklet Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

  3. Belderia X7 20" Jant 7 Vites Unisex Katlanır Bisiklet

  Belderia X7, mekanik disk fren sistemine sajip katlanır bisiklet modelidir. Çelik materyalden üretilmiş ve uzun yıllar kullanım için uygundur. Shimano XTR fren sistemine sahip olan bisiklet 7 vitesten oluşmaktadır.

  Katlanır Bisiklet Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

  4. Soultech Bike14 Couple Katlanır Bisiklet 20 Inç

  Katlanabilir bisiklet modellerine göre ağırlığı 15,14 kg olarak biraz daha ağır bir modeldir. Çelik yapısıyla uzun yıllar kullanıma uygundur. V-Fren sistemi söz konusudur.

  Katlanır Bisiklet Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

  5. Foldo V 20" Jant 20" Kadro 7 Vites Katlanır Bisiklet

  Foldo V 20, çelik materyalden üretilmiş ve 14,20 kg ağırlığa sahip bir modeldir. Hafif ama dayanıklı bileşenlere sahip bir modeldir. Vücut ergonomisine uygun tasarımı ile uzun süreli kullanımlarda konfor sağlar.

  Katlanır Bisiklet Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

  6.Suzico Flex 20 Jant Katlanabilir Bisiklet

  Suzico Flex 20, dayanıklı ve hafif bir katlanabilir bisiklet modelidir. Tasarımının şık olmasının yanı sıra ayarlanabilir sele ve gidonu ile keyifli bir sürüş sağlar. Çocuklar için güvenli ve güçlü bir fren sistemi bulunmaktadır.

  Katlanır Bisiklet Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

  7. MTM Katlanır Bisiklet 20 Jant 7 Vites Urbano

  MTM Katlanır Bisiklet 20 Jant 7 Vites Urbano Sport, çelik üretim yapısıyla 14,5 kg ağırlığındadır. MTM Katlanır bisiklet modelinde V-Fren sistemi ile birlikte 7 vites özellikleri mevcuttur.

  Katlanır Bisiklet Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
 • Başlangıç için ideal hibrit birşeyler al ama o fiyatlara iyi bir şey bulmak zor

  • 3 marka buldum. Dediğin gibi hep Çelik kadro bisiklet. Gönül ister alüminyum kadro binelimde fiyat artıyor, bu seferde bu bisiklet bu para eder mi derken dediğim bütçeden kendimi aşıyorum.

  • Bende bakıyorum gravel tarzı 37 bin lira adaletini seveyim

  • Sadıc motor al :) şaka bir yana bisiklet zevk işi. Çocukluğumda çok bindim. Hem spor hem eğlence hem gezmek için birebir bir araç. Katlanır bisiklet aklıma şu yönden yattı. Otobüse binerken katlar in bin yapabilirim, arabayla gezmeye gittiğim yerlerde bagajda götürüp, gittiğim yerde gezebilirim. Yoksa gönlüm hep dağ bisikletlerinden yana

  • Hepsini Göster
 • Yolun düzse vitessiz katlanır değilse vitesli bir yol bisikleti (amörtisörsüz) almanı öneririm

  • Teşekkür ederim. Yokuş var. Bu katlanır bisiklette de Dahon tern gibi baba firmalar var. Bunlar işi gücü bırakmış sadece katlanır üretiyor. Bunun yanında bizlerin daha çok bildiği carraro marka var. Tern dediğimiz marka aşırı pahalı 8 vitesli bisikleti 14 bin küsür. Dahonun 11,490. Carraronun 21 vitesli mekanik disk frenli modeli 6,540 TL. Cararo 3 lü aynakol dipleri yanlış hatırlamıyorsam tekli 52 li aynakol kullanıyor

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?