+1 yıl

En i̇yi araç i̇çi kamera hangisidir?

Araba güvenlik amacıyla araç içi kamera almayı düşünüyorum ama hangisini alacağım konusunda çok kararsızım. Sizce en iyi araç içi kamera hangisidir? Marka model tavsiyeleriniz var mı?
1 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Araç kameraları, araç içi veya araç dışı olayları kayıt alan cihazlardır. Aracınızda olabilecek herhangi bir güvenlik sorununda araç kamerası ile çektiğiniz kayıtları kanıt olarak kullanabilirsiniz. Bunun için iyi bir araç içi kameraya ihtiyacınız var. Araç kamerası almayı düşünüyorsanız, en iyi araç kamerası listemi inceleyebilirsiniz.

  En İyi Araç İçi Kamerası Hangisidir?

  1- Xiaomi 70MAI A500 Pro Plus Araç Kamerası

  En i̇yi araç i̇çi kamera hangisidir?

  Fiyat performans bakımından en iyi araç kamerası Xiaomi 70MAI A500 Pro Plus diyebiliriz. HDR teknolojisi kullanılmaktadır. Kamera özellikleri içerisinde dahili GPS ve hızlandırılmış kayıt özelliği bulunuyor. Ayrıca süper gece görüşü ve otopark gözetimi özelliği vardır. Fiyatı 600 TL’dir.

  2- Mio Mivue C330 Araç İçi Kamera

  En i̇yi araç i̇çi kamera hangisidir?

  Mio Mivue araç kamerası da alabileceğiniz en iyi modellerden bir tanesidir. Arabayı çalıştırdığınız anda kayıt otomatik olarak kayıt başlar. FULL HD görüntü kalitesinde kayıt yapan cihaz, dahili GPS bulunduruyor. Ayrıca darbe sensörü sayesinde kaza anlarını da kayıt altına alır. Fiyatı 651 TL’dir.

  3- Joyecar J5 Araç Kamerası

  En i̇yi araç i̇çi kamera hangisidir?

  Joyecar J5 araç kamerası, 5 inç büyüklüğünde bir IPS dokunmatik ekrana sahiptir. Kamera FULL HD kalitede çekim yapabiliyor. Bunun dışında ekrana plaka tanımlama, aralıklı kayıt, gece görüşü, sesli kayıt gibi birçok özelliği var. Fiyatı 575 TL’dir.

  4- 360 G300 Araç İçi Kamera

  En i̇yi araç i̇çi kamera hangisidir?

  360 G300 araç içi kamera, HD çözünürlüğe sahip bir modeldir. Gündüz görüşünde HD çekebildiği gibi HD görüşü de vardır. Entegre tasarımı sayesinde arabanızda kötü bir görüntü oluşturmaz. Park ekranı ve telefon ile bağlanma özellikleri mevcut. 160 derecelik bir geniş açı ile kayıt yapar. Fiyatı 460 TL civarındadır.

  5- 70Mai Pro Akıllı Araç İçi Kamera

  En i̇yi araç i̇çi kamera hangisidir?

  En iyi araç içi kamera markaları arasında yer alan 70Mai, Pro modelinde birçok özelliği üst seviyede tutmuş. 140 derecelik geniş açılı bir kayıt alanı vardır. 1944p çözünürlüğünde yani yüksek kalitede çekim yapabiliyor. Gece görüşü, sesli kontrol gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Fiyatı 450 TL’dir.

  6- Sjcam Sjdash Air Araç içi Kamera

  En i̇yi araç i̇çi kamera hangisidir?

  Sjcam Sidash Air, 1080 piksel çözünürlüğünde ve 140 derece geniş açılı bir araç içi kameradır. Wi-Fi özelliğinin yanı sıra otomatik açılma, gecikmeli kapatma, G-sensörü, hareket algılama gibi birçok özelliği vardır. Şu anki satış fiyatı ise 479 TL’dir.

  7- 70MAI 1s D06 Araç İçi Kamera

  En i̇yi araç i̇çi kamera hangisidir?

  Uygun fiyatlı bir araç içi kamera olan 70Mai 1s D06 modeli, çok fonksiyonlu ve oldukça küçük bir modeldir. 130 derecelik bir geniş açıya sahiptir. Otomatik acil durum kaydı, sesli kontrol gibi özellikleri mevcut. Ayrıca Sony tarafından üretilen yüksek hassasiyetli bir görüntü sensörüne sahiptir. Fiyatı 290 TL civarındadır.

  8- Solaner D220 Çift Kameralı Araç İçi Kamera

  En i̇yi araç i̇çi kamera hangisidir?

  Solaner D220 çift kameralı araç içi kamera GPS anten, açısı ayarlanabilir ön kamera ile geliyor. Çift CMOS sensörü sayesinde görüntüleri net bir şekilde yakalayabiliyor. 2.7 inç büyüklüğünde bir kontrol ekranı bulunuyor. Aldığı kayıtların video çözünürlüğü 1280x480 piksel, kamera görüş açısı ise 140 derece. Ürünün satış fiyatı 290 TL’dir.

  9- Kingboss SL-D91 Araç Kamerası

  En i̇yi araç i̇çi kamera hangisidir?

  Kingboss SL-D91 araç kamerası da uygun fiyatlı ve yüksek performanslı ürünlerden bir tanesidir. FULL HD çözünürlük kalitesinde olan bu kamera, 170 derecelik geniş bir açıya sahiptir. Harici bir ekrana ihtiyaç duymadan anlık görüntüleme yapabileceğiniz 4 inç LCD bir ekranı bulunuyor. Ürünün satışı fiyatı 268.70 TL’dir.

  10- Gringo Ae Araç Kamerası

  En i̇yi araç i̇çi kamera hangisidir?

  Gringo Ae araç kamerası, 170 derecelik açısı sayesinde geniş bir alanı rahatlıkla görüntülüyor. Sisteminde bulunan üç kamera sayesinde şoför görüş alanı, geri vites alanı ve araç içini kayıt altına alıyor. Gece görüşü özelliğine sahip olan kamera, aynı zamanda görüntülediklerini 4 inçlik IPS ekranda gösterebiliyor. Fiyatı 278 TL civarıdır.

  11- Angel Eye KS-526 Araç Kamerası

  En i̇yi araç i̇çi kamera hangisidir?

  Angel Eye KS-526 araç kamerası da yukarıda önerdiğim model gibi üç kameralı bir sistemdir. Bu üç kamera sayesinde aracın her bölümünü kayıt altına almanız mümkün. 4 inç büyüklüğünde kayıtları ve anlık görüntüleri izleyebileceğiniz bir ekranı bulunuyor. Kameralar 170 derece, 110 derece ve 90 derece açılara sahiptir. Çekim kalitesinin çözünürlüğü ise 1920x1080 piksel yani FULL HD’dir. Fiyatı 230 TL civarında.

  12- Concord C-652 Araç Kamerası

  En i̇yi araç i̇çi kamera hangisidir?

  Concord C-652 araç kamerası, dikiz aynası tipinde bir kameradır. Kapalı olduğu durumlarda ikinci dikiz aynası olarak kullanabilirsiniz. 170 derecelik geniş bir açıya sahiptir. FULL HD çekim kalitesi sayesinde kaydedilen görüntüleri net bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca kamerada gece görüş özelliği de mevcut.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • ion dashcam kullanıyoruz biz ama hangi model bilmiyorum

 • Bu konuda lider Sony Alpine Panasonic Tamron Canon Nikon Fujifilm Pentax Konica