+1 yıl

En İyi Elektrikli Scooter Markası, Modeli Hangisi?

Geçen gün Martı uygulamasından bir elektrik scooter kiraladım ve sürmesi çok keyifli geldi. Elektrikli scooter almayı düşünüyorum ama markaları ve modelleri hakkında pek bilgim yok. Size en iyi elektrikli scooter markası ve modeli hangisi? Bilenler yardımcı olabilir mi?
0 2

Çok Süper Cevap

 • Elektrikli scooter, şehir içinde ve kısa yollarda kullanabileceğiniz bir araçtır. Hem rahat kullanımı hem de diğer araçlara göre daha küçük olmasından dolayı çok tercih ediliyor. Her cihazda olduğu gibi elektrikli scooterlarda da iyi ve kötü modeller bulunuyor. Eğer iyi bir elektrikli scooter almak istiyorsanız, en iyi elektrikli scooter 2021 listemi mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.

  En İyi Elektrikli Scooter Hangisi?

  1- Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter

  En İyi Elektrikli Scooter Markası, Modeli Hangisi?

  Xiaomi için en iyi elektrikli scotter markası diyebiliriz. Xiomi Mi Pro 2 elektrikli scooter modeli, 600 watt gücünde bir motora sahip. Bu motor gücü sayesinde listemizde bulunan en iyi yokuş çıkan elektrikli scooter modelidir. Önünde bulunan panelden bütün verileri size gösterir. Ayrıca panel üstünden hız modu seçimi de yapabilirsiniz. Katlanabilen ve kolay taşınabilen bir model olması da büyük avantaj sağlıyor. Fiyatı 4099 TL.

  2- Citymate Pro 500 Watt Elektrikli Scooter

  En İyi Elektrikli Scooter Markası, Modeli Hangisi?

  En iyi elektrikli scooter markaları arasında gösterebileceğimiz Citymate, Pro modeli ile en iyi elektrikli scotter listemizin ikinci sırasında. 500 watt güce sahip olan scooter, saatte 35 km hıza kadar çıkabiliyor. Üç kademeli sürüş modu olan bu model, 5 saatte şarj ediliyor. Fiyatı 5249 TL’dir.

  3- Xiaomi Mi 1S Elektrikli Scooter

  En İyi Elektrikli Scooter Markası, Modeli Hangisi?

  Listemizde bulunan üçüncü model yine Xiaomi firmasına ait olan bir modeldir. Xiaomi Mi 1S elektrikli scooter, 30 km menzile ve saatte 25 km hıza sahiptir. İsteğinize göre ayarlayabileceğiniz üç farklı hız modu bulunmaktadır. Enerji tasarrufu sağlamak için kinetik enerjiyi elektrik enerjisine çevirir. Şu anki satış fiyatı 3315 TL’dir.

  4- Mobil Urban E-Go ES-851 Elektrikli Scooter

  En İyi Elektrikli Scooter Markası, Modeli Hangisi?

  Mobil Urban E-Go ES-851, fırçasız HUB motora sahiptir. Saatte 25 km hıza kadar çıkabilen bu model, 350 Watt güce sahiptir. Ayrıca 30 km menzili bulunmaktadır. Maksimum taşıma kapasitesi ise 120 kg’dir Scooter’ın ön tarafında bulunan LED panel üzerinden şarj seviyesini görebilirsiniz. Fiyatı 3649 TL’dir.

  5- Citymate Urban 350WATT Elektrikli Scooter

  En İyi Elektrikli Scooter Markası, Modeli Hangisi?

  Citmate Urban modeli 350 watt gücünde bir elektrikli scooter modelidir. 20-25 km menzili bulunan bu scooter, 25 km hıza kadar ulaşabiliyor. Pil dolum süresi 5 saat kadardır. 3 kademeli sürüş seçeneği bulunan bu model, katlanabilir yapısı sayesin kolayca taşınabilir. 2875 TL’den ürünü satın alabilirsiniz.

  6- Xiaomi Mi Essential Elektrikli Scooter

  En İyi Elektrikli Scooter Markası, Modeli Hangisi?

  Şık ve zarif bir tasarıma sahip olan Xiaomi Mi Essential elektrikli scooter, katlanabilir bir yapıya sahiptir. 250 watt gücünde bir motoru vardır ve 20 km menzile kadar sürüş sunar. Mi Home uygulaması sayesinde telefonunuz ile scooter arasında bir bağlantı kurabilirsiniz ve verileri oradan takip edebilirsiniz. Şu an 2589 TL’den satışa sunuluyor.

  7- SKY Elektrikli Scooter 350W

  En İyi Elektrikli Scooter Markası, Modeli Hangisi?

  SKY elektrikli scooter da alabileceğiniz iyi scotter modellerinden bir tanesidir. Azami hızı saatte 25 km’dir. Eco mode ve Spor Mode olmak üzere iki farklı sürüş modu bulunmaktadır. 120 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunan bu scooter modelinin, LED arka ışık gibi özellikleri de mevcuttur. Fiyatı 3300 TL.

  8- Xiaomi Mijia M365 Elektrikli Scooter

  En İyi Elektrikli Scooter Markası, Modeli Hangisi?

  Listemizde bulunan son Xiaomi elektrikli scooter modeli Mijia M365’tir. Katlanabilir yapısı sayesinde kolayca taşınabilen bir modeldir. 30 km menzili ve saatte 25 km hızı bulunmaktadır. Cihaz 5 saat gibi bir sürede dolmaktadır. Şu anki satış fiyatı 3099 TL’dir.

  9- Dynamic S2 E-Scooter Elektrikli Scooter

  En İyi Elektrikli Scooter Markası, Modeli Hangisi?

  Dynamic S2 E-Scooter modeli, 25-30 km menzile sahip ve 350W gücünde motor bulunduran bir modeldir. 3 farklı hız modunu kullanıcıya sunar. Cihazın taşıma kapasitesi 120 kg’dir. Ayrıca katlanabilir kolları sayesinde rahatlıkla taşınabilir ve her yere sığabilir. Şu anki satış fiyatı 3400 TL’dir.

  10- Kamosonic KS-M11 Elektrikli Scooter

  En İyi Elektrikli Scooter Markası, Modeli Hangisi?

  Listemizde bulunan son ürün Kamosonic KS-M11 modelidir. Scotter ağırlığı 12 kg’dir ve 350W gücünde bir motora sahiptir. Maksimum 15-25 km arasında menzili vardır. 25 km hızı ve 100 kg taşıma kapasitesi bulunuyor. Ürünün satış fiyatı 3400 TL’dir.

  En iyi elektrikli scooter modelleri listem bu şekildeydi, umarım yardımcı olabilmişimdir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 2
 • Martıdır herhalde. Ama hangi makinayı kullanıyorlar bilmiyorum.

 • Bende de var ama elktiriksiz var ve elektriksiz daha güzel

 • Citymate çok kaliteli

 • Bilmiyorum ama kullanıcı yorumlarını ve özelliklerini karşılaştırmak doğru olacaktır sanırım...