+1 yıl

En i̇yi jant parlatıcı hangisi?

Arabamın jantları çok fazla kirleniyor ve yeni aldığım jant parlatıcı pek işe yaramıyor. Kaliteli bir jant parlatıcı almak istiyorum. En iyi jant parlatıcı hangisi? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
1 2

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Jantlar, arabaların en önemli aksesuarlarından bir tanesidir. Bir jant ne kadar güzel olursa araba görünüm olarak çok daha çekici hale gelir. Bu yüzden jant parlaklığı oldukça önemlidir. Jant parlaklığını ancak jant parlatıcılar ile elde edebilirsiniz. En iyi jant parlatıcılar hangileri diye soracak olursanız, aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

  En İyi Jant Parlatıcı Hangisi?

  1- Sonax Xtreme Nano Ultra Jant Temizleyici

  En i̇yi jant parlatıcı hangisi?

  Krom ve cilalı jantlar dahil olmak üzere tüm çelik jantlar üzerinde etkili olan Sonax Xtreme Nano Ultra temizleyici, asitsiz bir temizleyicidir. Yanmış fren tozu, yağ ve lastik kalıntılarını temizleyebiliyor. Maksimum yüzey korumasıyla, jantlar adeta ilk alındığı hale geliyor. Fiyatı 100 TL civarında.

  2- Ultimate All Wheel Cleaner Jant Temizleyici

  En i̇yi jant parlatıcı hangisi?

  Ağır balata tozunu, yol kirini ve lekeleri hızlıca gidermeye yarayan Ultimate Al Wheel temizleyici, markanın bugüne kadar çıkardığı en gelişmiş jant temizleyicisi. Ürün, balata tozunu temizlemeye başladığında rengi mora dönüşür. Yol kirini temizlemeye başladığında ise kahverengine döner. Parlatıcı içerisinde asit içermemektedir. Fiyatı 125 TL civarında.

  3- Uniland Jant Temizleyici ve Parlatıcı

  En i̇yi jant parlatıcı hangisi?

  750 ml ağırlığında olan Uniland jant parlatıcı ve temizleyici, yanında temizleme fırçası ile birlikte veriliyor. Çok fonksiyonlu olan bu temizleyici hem parlatma hem de temizleme için kullanılabiliyor. Fren balata tozları ve yol lekelerinde oldukça etkilidir. Fiyatı ise 32.54 TL.

  4- Divortex Red Storm Jant Parlatıcı

  En i̇yi jant parlatıcı hangisi?

  Divortex Red Storm jant parlatıcı 500 ml ağırlığında kullanışlı bir spreydir. Arabanın boyasına zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. Arabanın üzerine yapışan demir tozlarını temizlemek amacıyla da kullanılabilir. Bu jant temizleyicisinin fiyatı 57.50 TL’dir.

  5- Sonax Jant Temizleyici

  En i̇yi jant parlatıcı hangisi?

  Sonax jant temizleyici, ilk önerdiğim üründen daha güçsüz fakat fiyatına göre çok güçlü olan bir jant parlatıcıdır. Hatta fiyatına göre en iyi jant temizleyici seçenekleri arasında en başlarda sayılabilir. Pas, zift, katran kir gibi lekeleri mükemmel şekilde temizler. Jantlara orijinal bir görüntü kazandırır. Fiyatı 56-57 TL civarındadır.

  6- Hot Rims All Wheel Cleaner Jant ve Lastik Parlatıcı

  En i̇yi jant parlatıcı hangisi?

  Hot Rims All Wheel Cleaner jant parlatıcı kir, kum ve balata tozunu anında çıkarır. İnatçı kirlere karşı özel köpüklü formülü ile üretilmiştir. Düşey yüzeylerde yapışarak pisliği çözer ve üstün bir parlaklık sağlar. Boyalı jantlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Fiyatı 99.99 TL’dir.

  7- AutoGlym Jant Parlatıcı

  En i̇yi jant parlatıcı hangisi?

  AutoGlym jant parlatıcı, alüminyum, boyalı ve parlak kapaklı jantlarda oldukça güçlü etkisi olan bir temizleyici ve parlatıcıdır. Trafik kiri, fren tozu ve tuz dahil birçok ağır lekeyi temizleyebilir. Fiyat bakımından uygun sayılabilecek bir fiyattadır. Fiyatı 80 TL civarındadır.

  8- Michelin MC31418 Jant Parlatıcı

  En i̇yi jant parlatıcı hangisi?

  650 ml ağırlığında asit içermeyen bir temizleyici olan Michelin MC31418, dengelenmiş PH değeri ile bütün jantlarda kullanılabilir. Kalıntı tortusu, çamur ve balata lekekerini derinlemesine temizler ve jantları ilk günkü görünüme ulaştırır. Fiyatı 50 TL civarındadır.

  9- Tvet Würth Jant Temizleme Spreyi

  En i̇yi jant parlatıcı hangisi?

  Tvet Würth jant temizleme spreyi, boyalı ve boyasız hafif alaşımlı metal jantlarda, çelik jantlarda kullanılabilir. En inatçı lekeleri bile temizleyebilmektedir. Aşındırıcı ve tahriş edici değildir. Fren disklerine ve fren kaliperlerine karşı hassastır. Ürün asit içermemektedir. Fiyatı 62 TL’dir.

  10- Carpex Jant Temizleyici

  En i̇yi jant parlatıcı hangisi?

  500 ml ağırlığında olan Carpex jant temizleyici, yol kirlerine ve balata tozlarına karşı çok etkilidir. Uygun bir fiyata da sahip olan ürün, kullanıcılarından 5 üzerinden 4.2 gibi yüksek bir puan almış. Araba yüzeyine zarar vermeyen yapısı sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Fiyatı 25.75 TL’dir.

  11- Luxor Kimya Jant Temizleyici

  En i̇yi jant parlatıcı hangisi?

  Luxor Kimya tarafından üretilen jant temizleyici 1 litre ağırlığındadır. Jant üstünde bulunan neredeyse her kir için etkilidir. Otomobil jantlarında ıslak veya kuru direkt uygulama yapabiliyorsunuz. Çevre için herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Fiyatı 22 TL’dir.

  12- Börfh Jant Temizleyici ve Parlatıcı

  En i̇yi jant parlatıcı hangisi?

  Börfh jant temizleyici ve parlatıcı listede yer alan en uygun fiyatlı jant temizleyicisidir. Balata, asfalt tozları ve zift gibi kirlerin temizlemesinde oldukça etkilidir. Jantınızı su ile ıslattıktan sonra 15-20 cm mesafeden püskürterek uygulayabilirsiniz. Fiyatı 20 TL’dir.

  En iyi jant temizleyiciler listem bu şekildeydi, umarım yardımcı olmuştur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Ultimate all wheel cleaner, VP dragons, sonax xtreme nano

 • Sonax ve Meguiars markalarını kullanıyoruz 20 yıla aşkın bu sektörün içindeyiz.

 • Motul – Mc Care Jant Temizleyici ve Parlatıcı Sprey – E3