+1 yıl

Güncel sıfır araç kampanyaları nereden takip edilir? Yardım eder misiniz?

Merhaba, sıfır araç almak istiyorum ama kampanyaları nereden, nasıl takip edebilirim bir fikrim yok açıkçası. Güncel sıfır araç kampanyaları nereden takip edilir? Sizin takip ettiğiniz uygulama ya da web sitesi mevcut mu?
0 3

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Araç fiyatlarının yükselmesiyle birlikte güncel sıfır araç kampanyaları çok daha kıymetli hal aldı. Yeni araç almak isteyen bir kişi, sıfır araba kampanyalarına göz gezdirmeden araba almak istemiyor. Burada önemli olan kampanyalardan haberdar olmak ve kampanyaları kaçırmamak.

  Kimi zaman 0 faiz araba kampanyası kimi zaman ise müşterinin cebini rahatlatacak bir indirim otomobil kampanyalarında oldukça sık görülebiliyor.

  Güncel sıfır araç kampanyaları nereden takip edilir? Yardım eder misiniz?

  Sıfır Araba Kampanyaları Nereden Takip Edilir?

  • Size bu konuda ilk önerim; araba markalarının internet sitelerini sık ziyaret etmek, varsa siteye abone veya üye olarak mail, telefon gibi yerlerden size gelen mesajlar ile 0 araç kampanyaları takip etmek. En doğru yöntem bu olacaktır.
  • İkinci önerime gelirsek; sosyal medya üzerinden beğendiğiniz araba markalarını takip edin, kampanyalar sosyal medya üzerinden duyuruluyor. Bir de sosyal medyayı sık kullanıyorsanız kampanya kaçırmazsınız.
  • Tek tek araba markalarını takip etmek zor olur diyorsan, bütün araba markalarının kampanyalarını takip edip kendi sitesinde paylaşan web siteleri mevcut. Bu sitelere “Otomobil kampanyaları” şeklinde arama yaparak ulaşabilirsin. Hangi ay hangi kampanya olduğunu detaylı şekilde sitelerinde paylaşıyorlar.
  • Son olarak çevrenizde araba marka haberlerini, kampanyalarını takip etmeyi seven birisi varsa ondan yardım alabilirsiniz. Bazı kişilerde araba tutkusu o kadar fazla ki almayacak olsa bile bütün araba kampanyalarını takip eder. Bu kişilerden yakın çevrenizde varsa sizin için zevkle kampanyalı sıfır araba bakabilir.

  Yukarıdaki yöntemleri uygulayarak araba kampanyalarını takip edebilirsin. Fiyatların bu kadar yükseldiği bir dönemde güzel bir kampanya bulursan kesinlikle kaçırma derim, sonrasında almadığın için pişman olabilirsin.

  Ayrıca Bkz: Taksitle Araba Alınır mı? Nasıl Alınır?

  Verdiğim bilgiler umarım işine yarar ve kısa sürede uygun bir fiyatla istediğin bir arabaya sahip olursun ve kazasız belasız sürersin.

En İyi Erkek Görüşü

 • Merhabalar..

  Konuyla ilgili bir çok site mevcut.
  Fakat eseriyetle liste fiyatlarını içeren siteler.
  Oysa bir bayiye gittiğinizde liste fiyatına ilave indirim olasılığı oldukça yüksek..

  şu an bütün bayilerde şöyle bir sıkıntı var, bir çok popüler araç stokta yok..

  Dün Toyota Corolla almaya gittim 1.6 benzinli. 163 bin liste fiyatı olan bir araç hiç bir bayiye yok..
  Sahibinden. com gibi sitelere baktığımda ise 0 km satan firmalar var fakat bu liste fiyatından en az 12.000 ila 16.000 TL daha yüksek olduğunu gördüm..

  Bunun sebebi şu an bütün otomobil üreticileri 2021 senesi için kendi içlerinde üretim kapasite arttırımı veya azaltımı için görüşmeler yapması.
  Fiyatların daha da yükselmesi bence muhtemel..

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 3
 • Araba markalarının kendi internet sitesinden en doğru bilgiyi alabilirsin. Ben genelde kendi sitelerinden takip ediyorum.

 • Kendi sosyal medya hesapları üzerinden duyuru yapıyorlar.

 • Kampanyamız %220 ÖTV %89 KDV ile geliyor

 • Arabam. Com'dan takip edebilirsiniz.

 • Haberlerden