1 ay

Pejo 307 almak mantıklı mı?

Pejo 307 almak mantıklımı
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Peugeot 307 HatchBack 2001-2008 XT Premium=Premium>XT>Teknoplus
  2004 XT Premium, XT 2005 ilk yarı öncesi yani Haziran sonuna kadar çıkan modellerde,
  2005 üstü ilk yarı sonrası Premium 2007 ilk yarı sonrası

  Dediğim yıllar ve yazdığım donanımlar ile 307 her türlü alınır. Belirttiğim yıllar itibariyle Pejo araçtaki %60 parçaları değişmiş kronik falan kalmamıştır.

  Tüm markalarda ve modellerde kriteler = Araçların hepsi için elektroniği ellenmemiş ya da az ellenmiş ve çözümlenmiş, motorlarına dokunulmamış olması önemlidir. Şase, podye, direk, motor, alt takım, elektrik sistemi, iç döşeme temizliği tam olduğu sürece ve airbach açmadığı sürece aracın boyalı olması, koltuk kılıflı olması, değişen parçalarının olması, normal hasar gibi şeyler önemli değildir.

  1.4 düz motoru hariç tüm motorları alınır. Dizelleri ömürlüktür. Bir süre kullandığım ve çok memnun kaldığım araçtır. Bakımı tam ve düzgün yapıldığı sürece akmaz, kokmaz cinstendir. TR kafasındaki insanları geç direk. O yıllarda Toros, şahin, brodway, vb araçlardan inip, Opel, Peugeot, Ford, Renault, vs elektronik araçlarına binenler insan dışı kullanıp, araçları bozdukları için hebele hübele diyip dururlar. Motorları boşuna ortak kullanmadı o dönem çoğu markalar. Sağlamdı çünkü. Ayrıca parçaları çok ucuzdur. İster benzin al, ister dizel üzmez. Benim tercihim 1.6 HDİ. Dizel torku seviyorum ben :) 1.6 benzinlisi 110HP ama bazı modellerde 136 HP veren var fabrika çıkışlı ve ayrı olarak hava filtesi, buji, bobin, temiz bir bakımla 150HP alıyordu o motor. Tabi o motora gelmekte şans meselesi. Kullanan ve bilen çok nadir kişidir.

  • Opsiyonlu olanları vardır bir de yazdığım paketler üstüne, deri koltuk ve koltuk ısıtma, sunroof ve ESP aklıma gelenler.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Hdi ise yaklasma

 • Pejo grubu biraz elektronik sorunlu ama onun dışında problem yok

 • Arıza çok veriyor

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?