10 ay

Taksi çıkması araç kullananlar aracınızdan bahsedersen misiniz?

Buraya avantajlardan ve dezavantajlarından bahsedermisiniz?
Güncellemeler:
10 ay
Taksi çıkması araç kullananlar aracınızdan bahseder misiniz?
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • perişan halde araçlar.. yüksek kilometreler.. piyasa değeri düşük araçlar.. tercih edilmeyen araçlar satmak zor.. motoru çabuk biten arabalar yani.. çünkü sürekli yollarda... ben tavsiye etmem pek.. iyi kullanılanına denk gelirsen bilemem ama.. kilometresi de önemli.. ama alırım biraz kullanır satarım dersen sıkıntı yaşarsın. gerçek anlamda uygunsa fiyatı alınabilir iyi durumdaysa.. ama çok sağlam bir usta iyice incelemeli motoru söküp..

    • Bu taksici arkadaşlar her sene bakım yaptırıyorlar hususi araçlarda 2 senede bir ken bu araçlarda muayne her sene. Yani kullanan arkadaşlar neder acaba

    • istediğin kadar bakım yaptır.. motorun içinde bir sürü dişliler aksamlar şunlar bunlar var.. eskiyor onlar yıpranıyor.. ön takımlar falan harap halde oluyor genelde.. lastikler bitik oluyor.. daha bir sürü şey.. zaten bu yüzden kimse tercih etmiyor.. ama işte şansına.. uzun süre taksilik yapmış bir araç çok sıkıntı çıkartır orta vadede emin ol.. artı sadece ölücüler ister arabayı sen satmaya kalktığında. bir ön takım yaptırmak şu an 4 bin liradan başlıyor.. ve istediğin kadar yaptırt.. yarı harap halde kalıyor.. tüm takımı değiştirmiyor ki adamlar.. iki üç parça değişiyor bol bol kaynak işçilik haydee.. ki pek çok taksi çıkması araç pek çok kazaya karışmış olur genelde.. sıkça kaza yapar taksiler.. değişenleri çoktur.

    • Pekii araba yeni muayneden çıkmıssa bir çok şey yenilendiği için o zaman durum değişirmi sence

    • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
  • yıpranmıştır

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?