+1 yıl

Yol Tutuşu En İyi SUV Hangisi?

Sizce yol tutuş performansı en iyi SUV (jip) hangisi? 2. el SUV alacağım yüksekte olması çok iyi.. Tabi bir de yol tutuş performansı yüksek bir SUV arıyorum. Önerileriniz neler olur?
1 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Yol Tutuşu En İyi SUV Hangisi? SUV Önerileri

  1- Range Rover Sport

  Spor yapısı ile dikkat çeken SUV her bakımdan oldukça kaliteli bir araç. Konfor, sürüş deneyimi, performans gibi konularda üst düzey bir araç.

  https://www.youtube.com/embed/7wSO2rB56lg

  Fiyatları her ne kadar pahalı olsa da kesinlikle bakılması gereken SUV modelleriden bir tanesi.

  2- Citroen C5 Aircross

  En çok tercih edilen SUV modellerinden bir tanesi olan Citroen C5 Aircross, birçok yönden kullanıcılarını memnun etmeyi başarmıştır.

  https://www.youtube.com/embed/veo1ffwcrxE

  Düşük yakıt tüketimi olan araç, performans kısmında ise oldukça kuvvetlidir. En iyi yol tutan SUV modelleri arasında yer alıyor.

  3- Nissan Qashqai

  https://www.youtube.com/embed/lFPNnjr7OVs

  Türkiye’de çok satılan bir araç olan Qashqai, 2020 yılında da bu başarısını koruyor. Bu kadar sevilmesinin en büyük sebebi konfor konusunda üst düzey araçlardan bir tanesi olması. Araçta yol tutuşu konusuna da dikkat edilmiş.

  4- Kia Sportage

  Spor tasarımı ile dikkat çeken başka bir SUV modeli Kia Sportage’dir. Aracın 2020 modelinde güvenlik meselesine ekstra bir özen gösterilmiş.

  https://www.youtube.com/embed/DXXoKAgI4rU

  Bu bağlamda yol tutuşunun da çok iyi olduğunu söyleyebilirim. 136 beygir gücünde bir aracın yol tutuşunun iyi olmaması korkunç sonuçlar doğurabilir.

  5- Peugeot 3008

  Fransız arabası markası olan Peugeot, hatchback modelleri ile tanınan bir marka ama son yıllarda SUV modelleriyle de adından çokça bahsettiriyor.

  https://www.youtube.com/embed/ONgPavIOk6E

  Peugeot 3008 modelinde arabanın sürüş konforuna çok dikkat edilmiş. Yol tutuşu en iyi olan SUV araçlarından bir tanesi.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 6
 • Kral sen ne iş yapıyorsun? 1 yıl önce fizik bölümünü okumak istediğini sormuşsun? Kazanabildin mi bilmiyorum ama bu dönemde suv araba alabiliyorsan kendi işin vardır demek. Patron adamsın herhalde ya da baban zengin baba parası ile alıyorsun

 • Ford kuga

 • Bütçe önemli

 • TOGG 2023 !

 • nissan qashqai

 • butce onemli uzun sure 2005 defender kullandim sonrasinda bes yas uzeri kia volvo ve citroen.. volvoda guven var mercedes de prestij range de kalite sifirlar aldi basini gitti binek araca dönsemde eski kasa duz 93 defim duruyor ama suv alsam 2004 ve uzeri servis tavsiyeli defender alirim...

 • Audi Q5 Q6

 • Bir arabam olaydı ayağımı yerden keseydi alıp beni götüreydi 😔🔫