1 buçuk ay süren ilişki denemesi sonucunda sizce dediği şeylerde ve özellikle dış görünüş konusunda dürüst mü?

Sinemaya gittik adalara gittik bodrumda görüştük. Evi gibi olan home office rezidans da ki odasına davet ettik 6 saat görüştük. 2 ay boyunca buluştuk. Planlar yaptı ileriye dönük geziye gidelim oraya gidelim şuraya kampa gidelim tarihi yerlere seyahat edelim vb.

Sizce 5 kere buluşma 2 aylık flört denemesi sonunda duygusal anlamda birşey hissetmemiş olması dış görünüşle mi alakalıdır?

2019 da tanıştık arkadaştık taa ki ona açılana kadar 2021 haziran sonlarına doğru. 2020 de de buluşmalar oldu iki tane ama sokağa çıkma yasağı engel olmuştu o zaman açılamadım.

İlk seferde 2017-2018 yılından beri kimseye karşı birşey hissedemiyorum ben dedi. Sana karşı zamanla aramızda birşeyler olabilir dedi daha yakından tanımak isterim diyip başladı.

2 ay sonunda ise dediği şey şu:

''Uzun süre düşündüm bununla ilgili ve sana dürüstçe söylemek istedim aslında biraz kendimi zorladığımı hissettim. Sen her ne kadar kolaylaştırmaya çalışsan da. Zamanla olur diye umuyordum. Hissiyat yok buluşmaya gelirken heyecanlanmam gerekirken ödev gibi oluyor kendime verdiğim. Ben kendimi sevmeye çalışıyorum. Şu dönem birşeyleri oldurmam gerekli bir dönemimde değilim sanırım. Çekim hissi yok yani. Senden hoşlanandan hoşlanırsın ya onu denemek istedim ama olmadı ve beni gereksiz bir strese soktu bu sorumluluk.

''Dış görünüş birşey değil... bence gayet hoşsun ama benim için önemli olan o değil''. Kısaca birşey hissedemedim bu da seninle alakalı değil. Benim sana karşı birşey hissetmemem benimle alakalı birşey.

Sizce tip olarak dış görünüş olarak beğenmemiş olsaydı 2 ay denermiydi? olayın sadece hislerle mi ilgisi var? Fotoğrafa kalpli emoji atan sevgili gibi davranan. Bunu da 2 ay boyunca yaptı. Bence hoşsun demesi yalan mı?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Dış görünüş olarak da olabilir çok güzel olsan devam ederdi ama bence asıl sorun halin tavrın, onu karakter olarak etkileyememişsiniz heyecan duymuyor size karşı sıkıcı bulmuş
  • Yani dış görünüş olarak beğenmekle alakası yok? Muhabbettim ve tavrımdan dolayı etkilenmedi. Zaten buluşmalar biraz sıkıcı geçti hep sıkıcı muhabbet oldu ama ona rağmen görüşmeye devam etti

  • Tipe pek bakan bir kız değil. Her insan gibi önem verir ama şekilci ya da mükemmelist değil. Benim ona karşı olan ilgimin 2020 Eylül Ekim aylarından beri farkındaydı benle 2020 Eylül ve ekimde de buluştu bir tanesinde yakın kız arkadaşıda vardı. Sonra ki zamanlarda Covid ve yasaklardan görüşemedik 4 kere iş değiştirdi 2021 de o. Birde en yakın kız arkadaşı yanındayken o buluşmada daha 2020 eylülde ilişki muhabbet için uzun yıllardır kimseye karşı birşey hissedemiyorum da demişti.

  • Sizce dış görünüş ile alakası yok. Yani sadece beni sıkıcı bulmasıyla vakit geçirmemizi sıkıcı buldu ve artık bıktı uyuşmadığımızı düşündü. Sizce de bu en mantıklı nedeni değil mi? Dış görünüş olarak beğenmeseydi bende 2. buluşma bile gerçekleşmezdi diye düşünüyorum

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?