13 yıl sonra ergenlik aşkımla karşılaştım? Bir bakabilir misiniz?

3 4 dakika ayak üstü sohbet ettik. Evlenmiş bana durduk yere kimse kimseyi evlenene kadar tanımıyor dedi, 7 yıllık ilişkiden sonra evlenmişler ama aynı evin içerisinde yaşamaya başladıktan sonra hiçbir özelliklerin birbirine uymadığını söyledi. Tabi aklınıza kötü bir şey gelmesin, karaktersiz ve kişiliksiz biri değilim, evli birine de asla yan gözle bakmam, zaten 3 4 dakikalık sohpetin ardından hoşçakal diyip yoluma baktım, eski anılar tek tek gözümde canlansada bir daha da görmek istemiyorum. Sadece evli bir kadın neden durduk böyle bir şey der merak ettim?
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • Beni kurtar demiş sana anlasana

  • Mutsuz yani öyle değil mi? Evli olmasaydı kurtarırdım ama bu durumda onunla konuşmaya devam edemem bu çok yanlış olur.

  • E yani bi zahmet başına durduk yere bela alma

  • Beladan değilde gerek yok, evli veya sevgilisi olan herhangi biriyle konuşulmaz, hele bu yıllar önce ki sevgiliyse çok tehlikeli olur. Ama ne yalan söyleyeyim ergenlik dönemlerimde çok sevmiştim. Allah yardımcısı olsun o zaman umarım mutlu olurlar ve yüzü her zaman eşinden yana güler.

  • Hepsini Göster
 • Aklı sende kalmış olabilir

  • Bilmiyorum da çok seviyordu beni, gördüm bende kötü oldum. Eski enerjisi ve hayat dolu neşesi kalmamış, ve tabi biraz da sakinleşip durulmuş gibiydi. Olgunlukta gelmiş haliyle. 2 gündür öyle aklıma takılıyor bazen. Ama maalesef hayatımda taviz vermeyeceğim prensiplerim vardır, evli ve sevgilisi olan kişilerden her zaman uzak dururum. Benimde kız kardeşim ve annem var herşeyden önce onları düşünerek hareket ederim. Umarım eşiyle durumları düzeltip mutlu olurlar bunu çok isterim.

  • sana hayran kaldım ne güzel konuştun öyle helal olsun vallaha kesinlikle aklından at düşünme bile

  • Teşekkürler çok kibarsın. Aklıma getirmemeye çalışıyorum zaten, sadece biraz üzüldüm mutlu olmasını isterdim. Hayat işte kimine tozpembe bir yol çizerken kimisine ise dikenleri yolları reva görür. Kin veya kindarlık yok bende, hayatıma girip çıkan herkesin mutlu bir yaşantı sürmesini isterim. Geçmişte her ne kötü olay yaşanırsa yaşansın en ufak anılara bile saygı duymayı öğrenmemiz lazım. Ama maalesef toplumumuzda öyle karaktersiz kişiler var ki sevgiliden ayrıldıktan sonra ortam içinde arkasından konuşup şöyleydi böyleydi zaten gibi saçma sapan şeyler konuşuyorlar. Oysa ki geçmişte hayatına giren birini başkasına kötülemek ve yaşanılan özel şeyleri anlatmak bir insanı cool yapmaz aksine iğrenç biri yapar. Umarım tüm bu argümanları aşmayı birgün öğreniriz.

  • Hepsini Göster