2 aydır flört ettiğim kız ona attığım bir komik tweete neden cevap verirken 'kral' tabirini kullanır?

2 aydır flört ediyoruz en son aynı otelin odasında gece 1 e kadar benle aynı yatakta uzandı tabi iç içe değildik. Dışarıda el ele tutuşup sarıldık başını yasladı otururken yani sevgili gibiydik.

Ona attığım komik paylaşım dan sonra verdiği mesajlar şu şekilde oldu:

Kız: Doğru bu arada 😱😬
Ben: Tabii ki de doğru

Kız: Tamam ya kral sakin ol tamam doğru 😂

burada niye bir kız kral tabirini kullanır genelde erkekler der bunu
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 5
 • Zannetmiyorum kanka v. s gördüğünü samimi söylemiştir bence
 • Abartma
 • otel odasındayken dudağından öpüp ekmeğini alacaktın , gecikmişsin. Adım at hemen teklif et bişe yap , yok derse trip atarsa son hız sal. Cok uzatmışsın çünkü
  • Midesiz misin

 • Abi demiş
  • Şaka anlamında heralde yani takılıyordur diye düşünüyorum ilk defa dedi böyle bir şey

 • Niye böyle detaylara takılıyorsunuz
 • Benden sana ekmek cikmaz demek istemis
  • Daha geçen el ele tutuştuk başını yasladı yani sevgili gibiydik duygusal bağ kurduk.

  • Soru detaylarını okumadınız mı?

  • ğustos ayının son haftasından beri haftanın hergünü online bir oyun platformu olan discord üzerinden hergün akşam 7 den iş çıkış saatinden gece 02.00 lere kadar sesli aramadan konuştuk o Ankara 'da ben ise İstanbul'da. 1,5 ay neredeyse haftanın hergünü gece yarılarına ve sonrasına kadar oyun oynayıp aynı zamanda da sohbet flört ettik resim paylaştık. Konuştuğu tek insan bendim çünkü akşam 8 ile gece 2 (bazen gece 3) e kadar sesli aramada hep benleydi. Birçok kez akşam 9 dan sabahın 6 sına kadar sesli arama ile konuşup ekran görüntüsü paylaşıp film ve dizi izledik. Sonunda daha geçtiğimiz haftasonu Ankara 'ya gittim onunla ilk defa yüz yüze görüşmek için ve buluştuk beni kendi arabasıyla karşıladı ve aldı sabah erken saatte. Tüm gün cumartesi ve pazar sabahtan akşama kadar kendi arabasıyla bana şehri gezdirdi cafelere ve akşam restorana gittik çıkıştı koluna girdim sahilde yürüdük. Cumartesi akşamda otel odama gelmek istedi gece 1.30'a kadar yatağımda biraz gözünü dinlendirdi çok yorulmuştu cuma ve cumartesi araba kullandığı için yoğun bende uzandım 3 saat videolara falan baktık. Ertesi gün yani pazar günüde tüm gün dolaştık ve akşam restoranda akşam alkol aldık ve daha da yakınlaştık el ele tutuştuk ve kol kola girdik başını yasladı otururken yani sevgili gibi bir duruşumuz oldu resmen. Alkol alırken de normal gül şarabı bir şişe içtik gözünden yaş geldi duygulandı sonra dövmelerini gösterdi çok güldük ve sağlam sohbet ettik. Ardından gece 12'ye kadar bir cafede sessiz bir yere geçip sarıldık başını koydu ele ele tutuşup oturduk yan yana konuştuk.