22 yaşında kız 31 yaşındaki erkeğe senden elektirik almadım diyorsa bu direkt tipini beğenmedim dış görünüş olarak mı demek?

Yaşını ilk 23 olarak belirtmişti. Ayrı şehirlerdeydik 3 hafta instagram ve Whatsapp üzerinden mesaj + sesli saatlerce sabahlara kadar her gün konuştuk. Gece 22:00'da başlayıp sabah 5'e kadar sürdüğü oldu. Çoğunlukla o beni hep ilk arayıp soruyordu ve mesaj atıyordu hep merak ediyordu ve çok fazla ortak konumuz noktamız olduğunu söyleyip durdu.

4. haftanın sonunda ben onunla tanışmak için bulunduğu şehre gittim ve ilk buluşmamızda yüz yüze çıkma teklif ettim ve kabul etti. Deneyelim, eğlenelim birbirimizi tanıyalım dedi yüz yüze 12 saat sürdü iyi geçti. 2. buluşma da arabasıyla beni gezdirdi sahile gittik ve 5 saat sürdü akşam gece yarısından sonraya kadar.

2. buluşmada arada soğukluk oldu biraz ve 3. buluşmada çok sıradan geçti ardından vedalaşırken birbirimize sarıldık ve ben geri döndüm sürekli oturduğum bölgeye.

Döndüğümde ise bana hiç mesaj atmamaya başladı ve birden eskisi gibi olan halimizden hiç bir şey yok gibiydi. Ben de ona sorun ne terslik mi oldu diye sordum. Senden elektirik almadım dedi ve sonra bitti her şey.

Güncellemeler:
2 ay
Emin olmadığım ilk buluşmada ilk defa gerçek hayatta birbirimizi yüz yüze gördüğümüz için acaba tip olarak beğenmeyip uzaktan onun için geldim diye ayıp olmasın üzülmesin diye buluşayım bir iki defa daha diye düşünerek buluştuğunu düşündüm 2. ve 3. buluşmada.
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Elektrik almamış demektir, tiple alakası yok bunun. Çekici gelmemiş olabilirsin, sana karşı ısınmamış olabilir, karakterleriniz uyuşmamış olabilir bir çok nedene bağlı şeyler bunlar.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 2
 • Ben 36 yaşındayım genelde 23 yaşında ki kızlara elektrik veriyorum sanırım.

  Yavşamayanı göriyim nikahı basıcam.

  • İnternet tanışıklığı ve reele dönderme şimdiler de çok zorlaştı. Ve o soruyu sormayacaksın arkadaşım. Kıza niyet sormayacaksın. Oluruna bırakıcansın. Yazmadıysa da yazmayacaksın. Sen kadınları çözememişsin daha işin zor.

 • üzülme başka çıtırlar elbette çıkar

  • Elektrik almadım demek tipini beğenmedim demek değil mi zaten

 • Evet beğenmemiştir, uzaktan geldiğin için de ayıp olmasın diye sen gidene kadar görüştü seninle.

  • Elektirik alamadım demek tipini beğenmedim mi demek oluyor yani hep?

  • Gelmeden önce 3 hafta hep sanaldan görüştük instagram + whatsapp ve telefon görüşmesi her gün o beni arayıp sorardı ve her gece neredeyse aralıksız sabahlardık beraber film vb izlerdik. Oraya gidince ve döndükten sonra her şey değişti birden

  • ilk buluşmamızda yüz yüze çıkma teklif ettim ve kabul etti. Deneyelim, eğlenelim birbirimizi tanıyalım dedi yüz yüze 12 saat sürdü iyi geçti.

  • Hepsini Göster
 • Başkasıyla mesajlaşıyor olabilir. Veya ilk buluşmadan beri senden hoşlanmıyor da olabilir. Belki seni yanlış tanımıştır falan. Bazı kızlar kalp kırmamak için çabalarlar ama daha çok kırarlar. Sen yinede oluruna bırak. Yapacak bir şey yok.

  • ilk buluşmamızda yüz yüze çıkma teklif ettim ve kabul etti. Deneyelim, eğlenelim birbirimizi tanıyalım dedi yüz yüze 12 saat sürdü iyi geçti.