3. buluşmayı garantilemek sevgililiğe yavaş yavaş adım atmakmıdır?

arkadaşlar kızla 2 haftadır tanışıyoruz bugün de 2. kez buluştuk gayet güzel geçti flört ediyoruz hala.. kız sevgilisinden 1.5 ay önce ayrılmış ve aldatılmış.. kimseye de güvenemiyor yani bana hala benimle vakit geçirmekten hoşlandığını fakat yavaş ilerlemesini istiyormuş kafam karışık bilmiyorum diyip duruyor.. haftaya da 3. kez buluşalım dedi.. sizce bu iyiye işaret midir? bir de genelde bana sürekli bu emojiyi kullanıyor iyi geceler falan derken 🥰 sizce bunun anlamı nedir? bana ilgi göstermese böyle emoji gönderirmiydi sizce? bide genelde günaydın mesajlarını o atıyor..
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • 1,5 ay hic uzun bir zaman degil 😕 unutmus olamaz, seni bir yara bandi olarak kullaniyor olabilir, dikkat et
  • ya aslında geçmişi silmek istiyormuş yani geçmişe bağlı kalmak istemediğini bana söyledi.. 1 hafta öncede alkol alıp sarhoş olup eski sevgilisini aramış fakat sonraki gün aradığı kişiden iğrendiğini söyledi.. ne kadar salakmışım falan dedi..

  • Ne söyledigini inan kendi de bilmiyordur, cünki kafasi cok karisik, pek inanma yani onun söyledigi herseye, olurmu 😕 o acisini dindirmek istedigi icin öyle konusuyordur ve zaten sevgilisinide aramis yani onu hala unutmus olamazki, zaten unutmamis anlasilacagi gibi..

  • peki gönderdiği emojiler ne anlama geliyo olabilir 🥰 bunu çok kullanıyo bana karşı

  • Hepsini Göster
 • Çok bağlanmazsan sorun olmaz. Evlilik diye düşünme gene ciddi konuş belki olur belki olmaz hiçbirşeyin garantisi yok onun olduğu anın tadını çıkar yarın nolacağı hiç belli değil doya doya konuş gezin tozun ama şu var cıvıtıp ilgi budalası yapma 1 buçuk ay çok az süre seni ceptr görmesine izin verme değişik ve olumlu ciddi biri olduğunu fark etsin ve çabalasın🌿
  • peki gönderdiği emojiler ne anlama geliyo olabilir 🥰 bunu çok kullanıyo bana karşı