Açıklamayı okuduktan sonra yorum yazabilir misiniz? Yardımcı olan arkadaşlardan Allah razı olsun?

Sevdiğim kız için İnstagram'da şu şekilde bir paylaşım yaptım. Beni takip etmediği için paylaşımımı görmedi , ama en yakın arkadaşı gördü ve tahminimce bu durumdan O'nu da haberdar edecektir. Sizce yaptığım paylaşım ,, O'na açılmak adına doğru bir şey mi? O'na kendisini sevdiğimi direkt olarak henüz söyleyemedim , ama O'na karşı tavırlarımla kendisini sevdiğimi hissettirmeye çalıştım.

Paylaştığım yazı şu şekildeydi : Bir insanı gerçekten sevmek demek ; sevdiğiniz insanı kılına dahi zarar gelmesini istemeyerek sevmektir ; sevdiği insan hakkında zerre kadar kötü düşünceye , niyete sahip olmadan sevmektir. " Asla yapamam , asla yapmam " dediğiniz şeyleri bile , sevdiğiniz insan için seve seve , hatta keyif alarak yapmak demektir. Sevmek , sadece birkaç günlüğüne gönül eğlendirip sonrasında ise vazgeçmek değildir. Gerçekten sevmek demek ; bir ömür boyu sevmek demektir...

En azından benim düşüncem bu yönde ; Hz İbrahim'in ateşine su taşıyan karınca misali " Safımız belli olsun... "
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Davranışlarınla hoşlandığını belli etmem güzel. Biraz daha belli et. Bu yazdığın yazı güzel ama kıza ulaşıp ulaşamayacağı belli değil. Kız senden hoşlanmıyorsa görmez paylastigin şeyi, haberi olmaz yani. Sen en iyisi cesaretini toplayıp açıl ama her türlü cevaba da kendini iyice hazırla. Böyle göndermeler işi daha da uzatır. Hayırlı olsun ne diyim:)
  • Sence nasıl yaklaşmalıyım? Cuma günü okulda O'na karşı tavırlarımla kendisini sevdiğimi hissettirmeye çalıştım , ama galiba beni biraz yanlış anladı.

  • Ne yaptın ki

En İyi Erkek Görüşü

 • Gereksiz uzun bir yazı olduğunu düşünüyorum aga, direkt olarak söylemen gereken bir şey. Bırak düşüncene de sevgine de elinden tutarak tanık olsun, artık bu tarz incelikler (uzun yazılar) insanlar tarafından çok hoş karşılanmıyor...
  • Sence , en yakın arkadaşı , benim bu paylaşımı O'nun için yaptığımı anlamış mıdır?

  • En yakın arkadaşının senin o kıza karşı olan durumundan haberi var mı?

  • Hayatında birçok insan var, kızın haberi yoksa direkt olarak arkadaşına yoramaz durumu...

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?