ACİL BAKAR MISINIZ? KIZ ARKADAŞIM NEDEN BANA BÖYLE YAPIYOR?

Sevgilimle 1.5 yıldır beraberiz, son zamanlarda kız arkadaşım biraz asi dik başlı olmaya başladı, ama ona sorduğumda ise onu ben böyle yapmışım... Onun istemediği şeyleri yapmıyorum hiç, ama o beni ara sıra takmıyor ve yapıyor ve 100 kere sakince konuştum en sonunda da sinirlendim patladım sonrada benden ayrıldı ardından geri barıştık...2 gün önce doğum günüydü evine çiçek gönderdim hediye falan aldım, ve gel konuşalım sohbet edelim dedim, evde kız arkadaşları ailesi falan oturuyorlardı falan bekledim 2 saat sonra bende kendimce trip attım, bana şey diyor "ne kadar çok bunaltıyorsun beni, keşke affetmeseydim seni" falan dedi..."Hayatımın merkezinde değilsin, arkadaşlarım ailem var"dedi... Tabii ki öyle anlıyorum fakat artık çok rahat konuşmaya başladı, bense aman onun dediği şeyi yapayım aksini yapmiyim falan diyordum kendime hep... O cümleden sonra kendime geldim ve bende kendime yöneldim bu seferde o bana neyin var niye böylesin diyor... Taktiklerle işim olmaz ama bana karşı umursamaz ve rahat konuşmasını istemiyorum...

Arkadaşlar sadece biraz akıllansın istiyorum, ona göre hep kendisi haklı...,

Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Güncellemeler:
1 yıl
@kızlarbiradımöne
0 0

Çok Süper Cevap

 • Kardeşim ilacımı söylüyorum yaz: hemen ayrıl cidden bak koşarak uzaklaş olay yerinden. Bir insan karşı tarafı bu kadar kolay kırıyorsa mutlaka hazırda bir kaç alternatif daha vardır sen olmadan daha iyi bir aday ile görüşür. Bu işler maalesef böyle. Ha ben kendimi kandırocam bitmiş ilişkiyi 3. Kez geri söndürürüm diyorsan 3 kerede döner 23 kerede ama hep onun istediği şekilde sen beklersin ki mesaj atsın buluşmak istersin diye o ise sen onu beklerken o başka birileriyle konuşuyordur. Bir ilişki bir kez biter barışma diye bir şey yok bitmişse bitmiştir zaten.

  • Çok haklısın, ama şey istiyorum biraz değerimi anlasın gerçekten bunu ayrılmadan nasıl yapabilirim?

  • Değerini anlamasını istiyorsan hemen ayrılman gerek. Neden çünkü senin ona yaşattığın güzel şeyler senden sonra kesilecek sonra seni düşünecek ve keşke üzmeseydim diyecek sana mesaj atmak isteyecek işte o zaman sen anlayacaksın seni değil senin onu iyi hissettirmeni seviyordu. Tel taraflı ilişkilerin kaderidir bu.. şimdi belki kalıp devam edebilirsin ama günün sonunda çok üzüleceksin buna garanti veririm.. bitirirsen o

En İyi Erkek Görüşü


 • Keşke affetmeseydim seni...
  Bu sözden sonra gitmen lazım.
  Senden bu kadar rahatsız oluyorsa gitsin başkasını bulsun.
  Seni dinlemeyen, tersleyen ve sana inat olsun diye her şeyi yapan bir insandan olmaz.
  İki saat beklemişsin sana 10 dakika ayırabilirdi.

  • Çok haklısınız artık çevremdekiler bile gurursuz diyor bana, fakat seviyorum değerimi anlasın istiyorum, ayrılmadan nasıl biraz burnunu sürtebilirim?

  • Onun sana davrandığı gibi davran. Bir süre sonra zaten delirecektir, sende kendini bu şekilde hissettiğini dile getirirsin. Seni seviyorsa düzelmek için bir adım atar ama baktın değişen bir şey yok, ayrıl gitsin.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Ayrıl hiç durma

  • Peki neden böyle diyorsunuz?

  • Ciddi düşünoyr musun bilmiyorum ama o hep öyle gider ve evlenince yıpranırsın bıkarsın triplerden.. evlenmesen bile böyle trip atan bunu sürkelş yapar bundan beslenir..

  • Peki burnunu nasıl sürttürebilirim ayrılmadan?

  • Hepsini Göster