Agalar yardımm?

Kızla tanıştık, şimdiye dek sevgilisi olmadığını söyledi (yaş 19). Birbirimizi beğendik yani pozitif enerjiyi yakaladık. Konuşmaya başladık bende dedim ki yüzyüze görüşmeden fazla hızlı ilerlemeye gerek yok yani biraz kendimi çektim. Birkaç gün sonra bana arkadaşlarıyla çıktığını ve bir erkeğin kolunu resim olarak attı. Ve dedi ki ben aslında kendimi tanıttığım gibi biri değilmişim ve sadece kendimi büyük göstermek için çabalamışım. Yani Allah aşkına bugüne dek sevgilisi olmayan ona 2 saat yazmadım diye nasıl sevgilisi oldu çok merak ettim. Kızı kaybetmek istemiyorum zaten ben ilkiyim. Şimdi chatleşmiyoruz. Sizce döner mi pişman olur mu yoksa benim adım atmam mı gerek. Genelde biraz inattır ama beni sevdiğini söyledi yani adeta 1 yıllık sevgili gibi konuşuyorduk….

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • Nasıl yani 2 saatte sevgili mi yapmış kız

  • Aynen yani bende bunu nasıl olduğunu düşündüm beynim error verdi. Şimdiye kadar kimseyle beraber olmayan kız benim kendimi biraz çektiğim zaman nasıl 2 saatte birini buluyor anlayamadım. Beni sevdiğini söylediği halde. Beni kıskandırmak için yaptığı çok belli gibi ama bilemedim.

  • Belki de sana yalan söylemiştir o takıldığı erkek kim diye hiç düşünmedin mi belki de sevgilisi var ve senle de sanaldan konuşuyor bilmiyorum bana pek inandırıcı gelmedi 🤷🏻‍♀️

  • Ben onun en iyi arkadaşlarını tanıyorum kardeşinide tanıyorum sevgilisi falan yok yani bu resimle beni kıskandırmak istedi ama önemli olan pişman olur mu yani sevmese kıskandırmak için çaba sarf etmez üstelik benim biraz kıskanç olduğumdan yararlanarak bunu yaptığını düşünüyorum.

 • Çok saçma biraz konuyu acarmisin

  • Yani her şey çok iyi gidiyordu ama ben çalıştığımdan dolayı bazı günler daha sinirliydim yani hayat bu her gün aynı olamaz bu yüzden bazen bana soruyordu sinirlimisin bugün ve ona dedim ki bu aralar biraz daha yoğunum malum üniversite içinde çalışıyorum vs. Yani ben ona çok vaktim olmadığını ama çalışıyorken bile onla chatleşiyordum. Çalışmadığım günlerdede sahile inip bişeyler içiyorduk arkadaşlarla. Profil resmimi değiştirmiştim ve hikaye attım ve bu yüzden dedi ki ben aslında kendimi tanıttığım gibi biri değilmişim ve sadece ilgi arıyormuşum vs. Yani herkesin sevgilisiyle kötü anlarıda oluyor ben ona ARTIK İLİGİMİ ÇEKMİYORSUN her şey BUKADARDI demedim chatte ona daha fazla ne verebilirim ki yani. Bikaç gün daha az mesaj attım ve chat yerine facetime yapıyorduk. Yani o bir şekilde bana onunla oynamak istediğimi ima etti ve kendini çekti beni anlamak istemedi. Halbuki beni sevdiğini söylemişti (genelde benim Instagram hesabında resim olmadığı için birden resim ve hikaye paylaşmam onda bir şüphe uyandırdı). Pişman olur mu ben mı adım atim?

  • Pişman olmaz bu kız aklında var boş ver sana kız mı yok zaten demişsin hiç sevgilisi olmamış boşuna da ego verme şuna s G et

  • Pişman olma şansı yok mu yani hiç sizce? Yani seven pişman olmaz mı acaba? Kendi özel hayatı ile ilgili okadar şey açtı ki yani herkese anlatabileceği konular değildi bunlar. Özür dilesem fazla ilgi göstermediğim için yanlış mı olur?