Ailesi fakir olan erkekler sevgili yapmasın mı?

Çoğu kız artık maddiyatı önemsiyor , ailesi fakir olan erkekler yalnız kalmalımı? Birini sevmemelimi?

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Bugün konustuklarımızda zayıflığımdan korkularımdan durumu çok iyi anlattığımı düsünüyorum, evet kötü hem cinslerim olabilir ama benim gibi kızlarda var. Ama her zaman insana hak ettiği insan gelmiyor karsısına. Banada kötü insanlar geldi sen maddiyat diyorsun ben sevgi açlığımdan faydalandığını düsünüyorum erkeklerin. Psikolojik sorunlarım var herseyle bas edecek kadar güçlü bir kızımda bir tek sevgi açlığımla bas edemiyorum bu yüzden kimsenin beni sevmesine müsaade etmicem artık , bende aska olan inancımı çok ağır bedel ödeyerek kaybettim.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 4
  • Hayır böyle bir söz söyleme müdahale etme gibi lüksümüz yok kişilerin kendi tercihi görüşüdür hata veya değil kendi seçimi olur

  • Kredi çekip zenginmişiz gibi kandıralım bunları 😂

    • Bazen mantıklı geliyo

  • Aşk herkes yaşayabilir. Aşkı bulmak da daldan dala konmak veya güncel popilariteye ayak uydurabilmek için şekilden şekile girmek de değildir. Herkes güzel şeyler yaşamayı hak ediyor. Maddiyatı önemseyen kim varsa ki var. Hepsi layık oldukları gibi yanlız ölecekler. Bir iki gün sonra unutulacaklar. Bizim gibi iyi kalpliler kalıcı olacaklar.

  • Senin tek sorunun çok esmer olman ve yüzünün çirkinliği para falan hikaye

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?