Alfa erkeği ne demek, özellikleri nelerdir?

Kızlar alfa erkeklerin ortak özelliklerini sayar mısınız? Alfa erkeği ne demek, özellikleri nelerdir?

Alfa erkeği ne demek, özellikleri nelerdir?
2 3

Çok Süper Cevap

 • Alfa erkekleri bulundukları ortamda dikkatleri üzerlerine çekmeyi her zaman başarırlar. Alfa erkeklerinin özelliklerini öğrenince bunu daha iyi anlayabilirsiniz. İşte hepsi burada:

  Çok farklı tarzda Alfa Erkeği var. Her Alfa Erkeği kendi tarzını yaratır.
  Çok farklı tarzda Alfa Erkeği var. Her Alfa Erkeği kendi tarzını yaratır.

  Alfa erkeği ne demek?

  Alfa erkeği bulunduğu ortamda hiyerarşi bakımından oldukça yüksekte bulunur. Olgun, tecrübeli, öz güveni yüksek, cesur, kararlı, ne yaptığını bilen ve istediğini elde etmesini bilen baskın bir karaktere sahip güçlü kişi demektir.

  Alfa Erkeği her yaşta kendini gösterir.
  Alfa Erkeği her yaşta kendini gösterir.

  Alfa erkek özellikleri nelerdir?

  Heytt be koçum. İşte size bir erkeğin Alfa Erkeği olup olmadığını gösteren bazı önemli ip uçlarını sizinle paylaşıyorum:

  🔺Neden bilmem ama kadınların hep en çok birlikte olmak istedikleri erkek tipi Alfa Erkekleridir. Bir erkeğin peşinde ne kadar çok erkek varsa o erkek o kadar Alfa’dır. Kadınlar hep onun peşinde koşar. Yani Alfa erkeği büyüleyicidir, çekicidir.
  🔺O doğuştan liderdir, güçlü bir yönetici ve hükmetmesini iyi bilir. Tuttuğunu koparır. Baskındır. Elinden kimse kurtulamaz. İlle de istediğini istediği şekilde koparır alır...
  🔺Celladına aşık olmak deyimindeki cellat Alfa Erkeğidir. İnsanların çoğu alfa erkekler tarafından yönetilmeyi ölümüne severler.

  Zorluklar karşısında azimliler.
  Zorluklar karşısında azimliler.

  🔺Güç yönetimini iyi bilirler. Güçlerini öne çıkarmaktan da çekinmezler. Maskülen özelliklerini bilinçli bir şekilde ön plana çıkarır.
  🔺Özellikle karşı cinsi hiç göz ardı etmez. Avcının avını takip ettiği gibi dişisine hakimdir. Onu asla paylaşmaz. Yani cinsiyetçidir.
  🔺Aşkı, flört etmeyi, sahiplenmeyi, sevgiyi ve sevişmeyi çok sever.
  🔺Azimli ve hırslıdır. Rakip tanımaz. Diğer alfalarla ya çok iyi anlaşır ya da hiç anlaşamaz. Orta yol pek mümkün değildir. Gerekirse ölümüne kavgaya girer.

  Güçlüdür. Kararlıdır.
  Güçlüdür. Kararlıdır.

  🔺Öz güveni çok yüksektir. Benlik duygusu zirve yapmıştır ama bunu hep inkar eder. Diğer erkek tiplerinin çoğuna üstünlük kurar.
  🔺Duygusal olarak çok güçlü görünür, ama duygularını göstermez. Ona göre duygularını ifade etmek zayıflıktır. Bu yüzden duygularını içine atar. Bu durum onun en zayıf noktasıdır ve zaman zaman ani öfke patlamalarına sebep olabilir. Gerekirse hedefine ulaşmak için gemileri yakar.

  Alfa Erkeği çok seçicidir.🔥♥️
  Alfa Erkeği çok seçicidir.🔥♥️

  Alfa erkeği hangi kadınlardan hoşlanır?

  🔸Alfa erkeği bunu kabul etmese de aslında hep kendisi gibi bir Alfa Kadını arar hayatı boyunca.
  🔸Vakur ve özgür kadın ister.
  🔸Kendisine sadık, sıcak ve sevecen aşk kadınını tercih eder. Onun ilgisini ve desteğini hep hissetmek ister. Kendi gücüne eş bir gücü olsun ki kendisini de kadını eksiksiz tatmin ederek tamamladın ister.
  🔸Dünyayı takip eden, her şeyden haberdar, zeki, başarılı kadın ister.
  Onun kadını fantezilere sınırsızca cesurca açık olmalıdır hatta doyumsuz olmalıdır.

  Fantezilerde sınır tanımaz, karşılıklı tatmin esastır.
  Fantezilerde sınır tanımaz, karşılıklı tatmin esastır.

  🔸Zarif, şık ve yerli yerinde hareket etmesini bilen kadından hoşlanır.
  İletişim kurmasını bilen, hayat dolu, espirili ve yerinde komik olmasını da bilmelidir.
  🔸Krizlere karşı hazırlıklı olan, sabırlı, sakin ve güçlü olmalıdır.
  İddialı, pozitif ve motivasyonu yüksek olmalıdır.
  🔸Planlı, programlı, geleceğe odaklı bir hayat tarzı olmalıdır Alfa Erkeğinin hoşlandığı kadın.
  🔸Maceracı, tutkulu ve sıcacık olmalıdır Alfa Erkeğinin gerçek kadını.

  Alfa Erkeğinin kadınını bulduğu o an…
  Alfa Erkeğinin kadınını bulduğu o an…

  Alfa erkek nasıl davranır?

  Alfa erkeklerinin kul bir tarzı ve duruşu vardır. Aksiyon onların hayat tarzıdır, yorulmazlar. Krizlere daima hazırlıklı ve köklü değişimlere açıktır, cesur karar alırlar. Zor zamanları profesyonelce atlatmasını bilirler, özellikle kötü olaylar için uzun süre üzülmezler. Olgundurlar, kendilerini çabuk toparlarlar ve hayatın akışına hemen uyum sağlarlar. Kendilerini en doğru pozisyonda konumlandırmasını bilirler, hep ikinci bir yolları vardır. Ani karar değiştirip hızlı aksiyon alırlar. Her zaman amaçlarına ulaşmak için alternatifleri vardır ve bu uğurda risk almaktan çekinmezler. Hedef odaklı yaşarlar.

  Alfa Erkeğinin gözü karadır…
  Alfa Erkeğinin gözü karadır…

  Alfa erkek Nasıl giyinir?

  Karizmayı ortaya çıkaran düzgün giyinmektir ve Alfa Erkeği bu konuda çok hassastır. Yakışıklı olmak bir avantaj olsa da düzgün giyinmek çok daha önemlidir. Bununla beraber Alfa Erkeği özellikle kadınların yanında nasıl davranacağını çok iyi bilir. Alfa erkeği takı kullanır aşırı takı takmaz. Yani parmaklarını yüzüklerle kulaklarını küpelerle doldurmaz.

  Peşinde koşan çoktur.
  Peşinde koşan çoktur.

  Abartıyı sevmez ama dikkat çekici ve temiz giyinir. Saati kolyesi bilekliği belki sade bir küpesi olur ama marka olur ve asla abartılı olmaz.

  Giyim kuşamıyla tüm gözler üstündedir.
  Giyim kuşamıyla tüm gözler üstündedir.

  Haaa bu arada kullandığı parfüm çok özel ve etkileyicidir. Kendini iyi hissedeceği en uygun tarzı kendi seçer. Tarz sahibi olmak alfa erkeklerin en önemli özelliklerindendir.

  Nerede nasıl davranılması gerektiğini bilir.
  Nerede nasıl davranılması gerektiğini bilir.

  Okuduğunuz için teşekkürler. 😎

  • Duygusal olarak çok güçlü görünür. Hayır zaten güçlüdür soğuk kanlı kalır duygusal değildir alfa erkek Nasıl kadınlardan hoşladınğı konusunda da hatalar var. Kabul etmesede alfa kadından hoilanırmış. Alfa Kadın diye bişi yoktur. Tanım ve İfade ettiği özellikler neticesinde Kadın karakteristik yapısında mümkün değildir. Alfalık Adı üstünde sürü liderliğini ifade eder. İki tarafda liderlik yapmaya kalkarsa çatışma çıkar. Kadınların Alfa erkeği istemesinin sebebi zaten O erkeğin lider ruhlu olmasıdır Kadınlar kabul etmese ve söylemeselerde Erkeğin dominant lider ruhlu olmasını isterler. Alfa kadın zırvası bu tanımlamanın popüler kültürde yer bulmasıyla Bizde öyleyiz bizde öyleyiz taklitciliğine özentiliğine soyunanların uydurmasıdır sadece Bu konuda bi kitap bile vardı İçeriği rezalet Cinseliği manüpilasyon olarak kullanıp önüne gelenle yatmaktan çekinmezmiş.😂Normal erkekler bile böyle kadını istemez Alfanın isteyeceğini hiç zannetmem zaten Amaçları doğrultusunda yaşar böyle adamlar Kadın 2. plandadır.

En İyi Erkek Görüşü

 • Alfa erkeğin özelliği yoktur sadece kendini bilir ayakları yere sağlam basar

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

9 4
 • Mesela böyle bir soru sormazlar

 • Kendine bilen özünde sözünde bir biraz değil hep net olan hoş karizma düşünceli erkektir alfa erkek

 • Bi kategoriye girmek zorundasiniz di mi alfa olmaya calismayin neyseniz o olun siritiyor bir baskasi gibi davranmaniz

  • Sakin ol şampiyon😄

 • Herkesten farkli karakterli erkek demek

 • Her şey fizik demek değil..

  Karakteri bile cuk diye oturursa al alfa sana :)