Aramıza duvarlar örüldü. ?

Hoşlandığım kız ile aram açık tam olarak reddedilmedim henüz ama bana karşı soğuk ve mesafeli ne yapmam gerektiğini tam olarak bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Kaçan kovalanır da ki kovalayanı oynamakta pek mantıklı gelmiyor ama bilmiyorum.
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • Ne oldu anlat
    • Ona en başta arkadaş iken hislerim noktasında emin olmadığımı ve arkadaşlık ilişkimizin aksi bir durumda sona ermemesi için bana biraz zaman tanımasını istedim. Bundan dolayı belli bir süre ona karşı soğuk davranırsam nedeninin bu olduğunu söyledim. O inan ne söylenir bilemiyorum. Yardımcı olamadığım için üzgünüm şeklinde cevap verdi. Vizeler bitince herkes 1 haftalığına memleketine döndü. Ve bende bu arada düşündüm. Ve onu kaybetmekten korktuğum için bir hafta sonra mesaj attım.

    • Okula ne zaman dönüyorsun diye. Neden sorduğumu sordu. Bende kafamda belli netleşmelerin olduğunu söyledim. Ne tür bir netleşme olduğunu sorunca arkadaşlık ilişkimizi bozmayacak türde bir netleşme olduğunu. Aksi halde bir durum olsaydı dahi yetiştirilme tarzımdan dolayı ona karşı davranışlarımda bir değişiklik olmayacağını ama yine de bu durumdan rahatsız olursan eğer aramızdaki bağı tamamen kesebiliceğimi söyledim. Mesaj atmadı. Görmüştü. Biraz zaman tanıyım dedim. 1.5 gün sonra mesaj attım. Bazı şeyleri benim de bilmeye hakkım yok mu? Şeklinde karşılık olarak Arkadaşlığımızın hala devam edebileceğine emin değilim. Düşünmek istemiyorum. Şeklinde bir cevap aldım. 1 gün boyunca beni görmezden gelmenin vermiş olduğu o sinirle olmayalım o zaman ama yine de bunu daha erken söyleyebilirdin bence diye mesaj attım. Biraz sinirliydim çünkü. O sinirle takip ettiğim bütün sosyal medya hesaplarından çıkardım. Sinirim biraz yatışınca özlem duygusu başladı yerini pişmanlıkta aldı. 2 gün sonra tekrar mesaj attım. Vicdanen kendimi rahatsız hissettiğim için belirtmek isterim ki yazdığım şeyler biraz kabacaydı. Bunun için üzgünüm. Ben arkadaşlık ilişkimizin eskisi gibi olacağına inanıyorum. Şeklindeydi mesaj. Umarım cevabını aldım. Hala yüz yüze tam olarak onu göremedim. Ama telefon üzerinden aramızın ısınması için yaptığım her girişim bu arada fazla girişimde bulunmadığımı belirtmek isterim sıkmamak için neyse sonuçsuz kaldı. Ve şu an aramız çok soğuk. Buradan sonra nasıl toparlayabilirim. Bende pek emin değilim

    • Sen sevgili olmayı istiyor musun onunla?

    • Hepsini Göster