Arkadaşlar lütfen cevaplayın biraz uzun?

Arkadaşlar bir arkadaşımın çalıştığı bir kafe var. Oraya gittim bi kız söylesene tanışalım demiş benim için. Bende sonrasında kalkıp gitmek zorunda kaldım kız beni sormuş arkadaşımda işi var gitti demiş sonrasında tekrar geldiğimde Arkadaşım orada oturuyor diyip beni göstermiş kıza kızda gelip merhaba falan dedi. Bende merhaba diyip geçen için kusura bakma işim vardı gitmek zorunda kaldım dedim. Kızda önemli değil diyip gitti sonra molaya çıkarken yanıma gelip oturdu yaşını ve ne okuduğunu sordum. Sonra erkek arkadaşın var mi dedim yeni ayrıldık dedi. Ben tekrardan geçen benle konuşmak istemissin bende gitmek zorundaydim kusura bakma dedim. Oda yok ya onu dalgasına söylemiştim zaten dedi. Bende anladım istersen instagramini ver konuşuruz dedim. Oda şu an takipçi isteklerini kabul etmiyorum dedi. Bu konuşmalar olurken onların mola yerindeydik ve hiç yüzüme bakmadı sadece telefona bakarak konuştu benle. Sizce böyle bir konuşma yaparak hata mı ettim? Direkt konuya girmemeliydim. Yoksa doğru olanı mi yaptım. Eğer doğruysa neden dalgasına diyip geçiştirdi ve instagram vermek istemedi? Lütfen açıklayabilecek var mı dalga geçmeden? Ve bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim çünkü kız cidden beni etkiledi ne yalan soyliyim. Dalga geçmeden cevaplayın?
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • ayrıldığı kişiyle konuşmaya başlamıştır, biraz daha ağırdan al o sana gelecektir bence. bişiler saklıyor gibi. saklicak bişeyi kalmadığında gelecektir. nispet yapar gibi kimseyi takip etmiyorum demesi eski sevgilisiyle iletişimde olduğunu ve seni sorabileceğini gösteriyor. öyle olmadı diyelim. önemli bir olay yaşamış olabilir o gün. lakin sen yine de ağırdan al, merhaba merhaba

  • Cevabın için çok teşekkür ederim. Kendisi kafeye sadece 2 gün geliyor bende sürekli onların mola yerinde oturuyorum. Örneğin mola için dışarı geldiği zaman sadece merhaba merhaba diyip hiç mi konusmuyum kendisi adım atmadan?

  • rica ederim @sinemumut un da dediği gibi soğuk yap geldiğinde yokmuş gibi davran taki senin karasularına girene kadar. ancak o sana merhaba dediğinde merhaba de.

  • o anlatacaktır zaten. sıra onda

  • Hepsini Göster
 • Üst yoruma katılıyorum bi kız olarak ayrıldığı cocukla konuşmaya başladı ya da duyguları depreşti kendini uzak tut soguk yap güven ablanaaa

  • Cevabın için çok teşekkür ederim. Kendisi kafeye sadece 2 gün geliyor bende sürekli onların mola yerinde oturuyorum. Örneğin mola için dışarı geldiği zaman sadece merhaba merhaba diyip hiç mi konusmuyum kendisi adım atmadan?

  • Merhaba derse merhaba de ve soğuk şekilde ve umursamaz telefonla ilgilen keyfine bak onu gorme

  • Peki sence bu işin oluru var mi? Yani dediklerini uygularsam ve kız gerçekten benle tanışma yoluna girmek istersen olur mu bu is?

  • Hepsini Göster